Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار ۲۵۰۰ نفر از تولیدکنندگان، کارآفرینان و فعالان اقتصادی، با اشاره به اهمیت ثروت ملی و گسترش رفاه عمومی در نظام اسلامی و ضرورت امید نبستن به خارج از کشور، تأکید کردند: کار و راهبرد اساسی «مصون‌سازی اقتصاد از آسیب تحریمها از طریق تقویت و رونق تولید داخلی» است و بنده پشت این قضیه ایستاده‌ام و از مسیر پیشرفت حقیقی کشور کاملاً دفاع میکنم. رهبر معظم انقلاب نقش اقتصاد را در نظام اسلامی بسیار مهم برشمردند و افزودند: ثروتمند کردن جامعه، افزایش ثروت ملی، گسترش رفاه...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز362
دیروز1639
در هفته362
در ماه67663
مجموع75842

بازدید کنندگان برخط

2
Online

بيانيه جامعه مدرسین حوزه علميه قم در محکوميت اخراج غير قانوني نماينده آيت‌الله العظمي سيستاني از بحرين
مورخ 1393/02/06

بسم الله الرحمن الرحیم

بر اساس اخبار واصله ، دولت بحرین در اقدامی غیر قانونی، آیت الله حسین النجاتی، نماینده حضرت آیت‌الله العظمي سیستانی (دام ظله العالي) را پس از اهانت، از خاک این کشور اخراج کرده است.

دولت بحرین در حالی مرتکب این اقدام غیر قانونی گردیده است که در چند سال اخیر جهت تغییر ترکیب جمعیتی بحرین، تابعیت دهها هزار نفر از اتباع خويش را لغو و به جای آن به تعداد زیادی از اتباع سایر کشورها تابعیت داده است.

اخراج ايشان در کنار سرکوب گسترده  مردم آزادی‌خواه بحرین حکایت از آن دارد که انقلاب مردم بحرین همچنان ادامه دارد و رفتار های ضد حقوق بشری و دیکتاتور مآبانه  حکومت بحرین نتوانسته است آتش این نهضت مردمی را خاموش کند.

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ضمن محکوم نمودن این رفتار غیر قانونی ، نسبت به عواقب اینچنین اقداماتی هشدار داده و به حاکمان بحرین توصیه می کند به جای برخوردهای قهرآمیز، به خواسته‌های قاطبه مردم مظلوم بحرین تن در دهد و با اینگونه اعمال كه همسو با سیاست های دشمنان قسم خورده امت اسلامی است، آتش اختلافات مذهبی را شعله ور ننماید.

و السلام علیکم و رحمه الله و برکاته
محمد یزدی
رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم

طلیعه

تصویر مطلببا پایان مهلت ثبت‌نام نامزدهای انتخابات مجلس یازدهم، رقابت برای نشستن بر ۲۹۰ کرسی بهارستان آغاز شده است و از هم اکنون شاهد تلاش جریان‌ها و جبهه‌های سیاسی برای جلب آرای مردم و پیروزی در انتخابات هستیم. مجلس شورای اسلامی که یکی از شاخص‌های برجسته مردم سالاری دینی وعرصه نقش آفرینی و اعمال قدرت مردم برای اداره کشور است نیاز به نمایندگانی دارد که تخصص و توانایی لازم جهت سیاست ورزی و اصلاح امور را جهت ریل گذاری در مسیر حرکت کشور و هدایت مدیران اجرایی کشور به سوی اهداف داشته باشند.اگر نمایندگان مجلس...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom