Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1372
دیروز1386
در هفته4162
در ماه39423
مجموع181424

بازدید کنندگان برخط

5
Online

بيانيه جامعه مدرسین حوزه علميه قم در محکوميت اخراج غير قانوني نماينده آيت‌الله العظمي سيستاني از بحرين
مورخ 1393/02/06

بسم الله الرحمن الرحیم

بر اساس اخبار واصله ، دولت بحرین در اقدامی غیر قانونی، آیت الله حسین النجاتی، نماینده حضرت آیت‌الله العظمي سیستانی (دام ظله العالي) را پس از اهانت، از خاک این کشور اخراج کرده است.

دولت بحرین در حالی مرتکب این اقدام غیر قانونی گردیده است که در چند سال اخیر جهت تغییر ترکیب جمعیتی بحرین، تابعیت دهها هزار نفر از اتباع خويش را لغو و به جای آن به تعداد زیادی از اتباع سایر کشورها تابعیت داده است.

اخراج ايشان در کنار سرکوب گسترده  مردم آزادی‌خواه بحرین حکایت از آن دارد که انقلاب مردم بحرین همچنان ادامه دارد و رفتار های ضد حقوق بشری و دیکتاتور مآبانه  حکومت بحرین نتوانسته است آتش این نهضت مردمی را خاموش کند.

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ضمن محکوم نمودن این رفتار غیر قانونی ، نسبت به عواقب اینچنین اقداماتی هشدار داده و به حاکمان بحرین توصیه می کند به جای برخوردهای قهرآمیز، به خواسته‌های قاطبه مردم مظلوم بحرین تن در دهد و با اینگونه اعمال كه همسو با سیاست های دشمنان قسم خورده امت اسلامی است، آتش اختلافات مذهبی را شعله ور ننماید.

و السلام علیکم و رحمه الله و برکاته
محمد یزدی
رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom