Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز34
دیروز1822
در هفته6435
در ماه13725
مجموع243137

بازدید کنندگان برخط

8
Online

اطلاعيه جامعه مدرسين حوزه علميه قم در محكوم نمودن جنايات اخير رژيم صهيونيستي در «قانا»
در تاريخ 09/05/1385
بسم الله الرحمن الرحيم‏رژيم اشغالگر قدس كه درصحنه‌هاي نظامي و سياسي و تبليغاتي با شكست‌هاي پياپي مواجه شده است، بار ديگر با نشان دادن چهره خونخوار و كريه خود در مقابل ديدگان بي تفاوت سازمان‌هاي مدعي دفاع از حقوق بشر و مدافعان صلح بين‌المللي براي پوشش شكست‌هاي خود، تعداد زيادي از كودكان و زنان در «قانا» را به خاك و خون كشيد به اين اميد كه مقاومت لبنان در برابر تجاوز و اشغالگري در هم شكند.

جامعه‌مدرسين حوزه علميه قم با محكوم نمودن اين جنايات وحشيانه كه متاسفانه بر اساس اخبار واصله همچنان ادامه دارد و با ابراز مراتب همدردي با خانواده‌هاي شهداء لبناني بر نكات ذيل تاكيد مي‌نمايد.

1) امروز مقاومت اسلامي در لبنان سمبل دفاع از هويت اسلامي و ملي كليه مسلمانان خاصه مردم مقاوم لبنان در مقابل نظام استكباري زور و سلطة اسرائيل غاصب است. بر همه مسلمانان جهان خاصه علماء و انديشمندان و عموم مسلمانان در سراسر جهان واجب است به هر نحو ممكن حمايت مادي و معنوي خود را از اين دفاع مشروع و قانوني ابراز نمايند.

2) به سران دولت‌هاي اسلامي خاصه دولتهاي عربي توصيه مي‌گردد تا دير نشده است راه خود را از مسير جانبداري و حمايت از رژيم صهيونيستي جدا نمايند و حداقل رابطه رسمي خود را با رژيم اشغالگر قدس و حاميان مستقيم اين رژيم قطع نمايند تا به آتش قهر امت اسلامي دچار نشوند.

3) به دولتهاي حامي رژيم اشغالگر قدس هشدار مي‌دهيم امت اسلامي در سراسر جهان نسبت به حمايت بي‌دريغ آنها از جنايات و خونريزي و تجاوزات دولت اسرائيل ساكت نخواهند بود و آنها به زودي تاوان اين حمايت مستقيم را خواهند پرداخت. تحريم استفاده از كالاهاي اسرائيلي به كشورهاي حامي اسرائيل و عدم مبادلات تجاري با آنها كمترين اقدامي است كه عموم مسلمانان انجام خواهند داد.

در خاتمه از كليه آزادانديشان در سراسر دنيا خاصه علماء كشورهاي اسلامي از همه مذاهب و فرق درخواست مي‌نماييم كه با بيان حقايق احكام اسلامي مبني بر لزوم دفاع و مبارزه با تجاوز و اشغالگري، به وظيفه قانوني و اسلامي خود عمل نموده و مراتب انزجار صريح خود را از اين تجاوز وحشيانه و ننگين ابراز نمايند.

والسلام‌ عليكم‌ و رحمة‌ الله‌ و بركاته‌
جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌
علي مشكيني

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom