Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز47
دیروز1508
در هفته47
در ماه7337
مجموع236749

بازدید کنندگان برخط

6
Online

اطلاعيه جامعه مدرسين حوزه علميه قم در پي حملات تروريستي شهر كوفه
در تاريخ 15/04/1385
بسم الله الرحمن الرحيم‏
(انا لله‌ و انا اليه‌ راجعون‌ )خبر دردناك حمله تروريستي و انفجار بمب در نزديكي يكي از اماكن مقدسه عراق، و كشته و زخمي شدن تعداد زيادي از مردم عراق وهموطنان و زائران ايراني موجب تأثر و تأسف عميق گرديد.

اين جنايات در حالي صورت مي‌گيرد كه كشور عراق با استقرار دولت و مجلس به سمت تحقق استقلال و آزادي پيش مي‌رود.

حضور اشغالگران آمريكايي و انگليسي در اين كشور تاكنون نشان داده است كه نه تنها امنيت شهروندان عراق تأمين نمي‌گردد بلكه گروههاي تروريستي وعناصر فتنه انگيز با تكيه بر اين اشغالگري و عوارض و نابسامانيهاي مربوط به عدم اقتدار دولت مركزي هر روز ناامني و ترور و فتنه افكني را بيش از پيش دامن مي‌زنند.

جامعه مدرسين حوزه علميه قم با محكوم كردن اين اقدام تروريستي و ضمن عرض تسليت به خانواده هاي محترم عراقي و ايراني كه بستگان آنها در اين واقعه اخير به شهادت رسيدند از مردم عراق مي‌خواهد باهوشياري وخويشتنداري برنامه فتنه انگيزان را نقش بر آب نمايد.

والسلام‌ عليكم‌ و رحمة‌ الله‌ و بركاته‌
جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌
علي مشكيني

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom