Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از فرماندهان سپاه پاسداران، سپاه را نهادی پرافتخار و رشدیابنده در مسیر تعالی و پیشرفت خواندند و با بیان توصیه‌هایی بسیار مهم افزودند: معتقدم سپاه می‌تواند بسیار بیشتر از این، پیشرفت کند.ایشان همچنین با اشاره به شکست بی‌تردید سیاست فشار حداکثری آمریکا و تسلیم نشدن ایران در مقابل نظام سلطه گفتند: آنها اخیراً با کمک رفقای اروپایی‌شان برای ملاقات با رئیس‌جمهور کشورمان و ایجاد یک حالت نمایشی از شکست ایران، تلاشی بی‌نتیجه کردند اما ایران با جدیت و...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز566
دیروز975
در هفته1541
در ماه12694
مجموع21260968

بازدید کنندگان برخط

2
Online

اطلاعيه جامعه مدرسين حوزه علميه قم در پي حملات تروريستي شهر كوفه
در تاريخ 15/04/1385
بسم الله الرحمن الرحيم‏
(انا لله‌ و انا اليه‌ راجعون‌ )خبر دردناك حمله تروريستي و انفجار بمب در نزديكي يكي از اماكن مقدسه عراق، و كشته و زخمي شدن تعداد زيادي از مردم عراق وهموطنان و زائران ايراني موجب تأثر و تأسف عميق گرديد.

اين جنايات در حالي صورت مي‌گيرد كه كشور عراق با استقرار دولت و مجلس به سمت تحقق استقلال و آزادي پيش مي‌رود.

حضور اشغالگران آمريكايي و انگليسي در اين كشور تاكنون نشان داده است كه نه تنها امنيت شهروندان عراق تأمين نمي‌گردد بلكه گروههاي تروريستي وعناصر فتنه انگيز با تكيه بر اين اشغالگري و عوارض و نابسامانيهاي مربوط به عدم اقتدار دولت مركزي هر روز ناامني و ترور و فتنه افكني را بيش از پيش دامن مي‌زنند.

جامعه مدرسين حوزه علميه قم با محكوم كردن اين اقدام تروريستي و ضمن عرض تسليت به خانواده هاي محترم عراقي و ايراني كه بستگان آنها در اين واقعه اخير به شهادت رسيدند از مردم عراق مي‌خواهد باهوشياري وخويشتنداري برنامه فتنه انگيزان را نقش بر آب نمايد.

والسلام‌ عليكم‌ و رحمة‌ الله‌ و بركاته‌
جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌
علي مشكيني

طلیعه

article thumbnailرویداد عظیم پیاده روی اربعین در سال‌های اخیر با توجه به شرایط بین‌المللی رنگ و بوی ویژه‌ای به خود گرفته است به شکلی که تبدیل به یک فرارویداد بی نظیرشده و عملا در حال تبدیل شدن به یکی از شعائر شیعه در دنیای امروز است. این پیاده روی که اقدامی نمادین و البته معنوی در جهت احیا و یادآوری پیام شهدای کربلاست همه ساله در روزهای منتهی به اربعین شهادت سید و سالار شهیدان در مسیرهای منتهی به کربلای معلی برگزار می‌شود.این حرکت عظیم در سال‌های اخیر بازتابی جهانی داشته و نشان دهنده انسجام و اتحاد جهان اسلام...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom