Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از فرماندهان سپاه پاسداران، سپاه را نهادی پرافتخار و رشدیابنده در مسیر تعالی و پیشرفت خواندند و با بیان توصیه‌هایی بسیار مهم افزودند: معتقدم سپاه می‌تواند بسیار بیشتر از این، پیشرفت کند.ایشان همچنین با اشاره به شکست بی‌تردید سیاست فشار حداکثری آمریکا و تسلیم نشدن ایران در مقابل نظام سلطه گفتند: آنها اخیراً با کمک رفقای اروپایی‌شان برای ملاقات با رئیس‌جمهور کشورمان و ایجاد یک حالت نمایشی از شکست ایران، تلاشی بی‌نتیجه کردند اما ایران با جدیت و...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز146
دیروز975
در هفته1121
در ماه12274
مجموع21260548

بازدید کنندگان برخط

1
Online

بسم الله الرحمن الرحیم
  • حضور غرورانگیز ملت حماسه ساز ایران اسلامي در انتخابات روز دوازدهم اسفند ماه،‌ برگ زرین دیگری از دفتر رشادت و وفاداری به انقلاب اسلامی بود. آری، ملت شریف ایران‌ به‌رغم توطئه‌های چند ماهه استكبار جهاني، با حضور فراگیر و امید آفرین خود در پای صندوق‌های رأی، حماسه دیگری را آفرید و همان گونه که مقام معظم رهبری«مدظله‌العالي» در روزهای پیش از انتخابات پیش بینی کرده بودند، سیلی سخت دیگری بر چهره استکبار جهانی نواخت.
  • انتخابات دوازدهم اسفند به خوبی نشان داد که ملت ایران که همانا پیش کسوت کشورهای اسلامی در بیداری است، امروز نیز می‌تواند الگوی خوبی از مردم سالاری دینی، حفظ استقلال و آزادی، پایبندی به ارزشها، گفتمان ايمان و عدالت، کانون پیشرفت معنوی و مادی و خار چشم دشمنان اسلام باشد.
  • آنچه در این میان مهم است لزوم قدردانی و قدرشناسی نمایندگان منتخب ملت نسبت به مردم همیشه در صحنه و وفادار ایران اسلامي و اهتمام به خدمت خالصانه و دلسوزانه نسبت به آنان است. از مهمترین نکات پس از انتخابات، لزوم تبدیل رقابت به رفاقت و همدلی است که کاندیداهای محترم باید نسبت به آن اهتمام ویژه‌ای داشته باشند.
  • جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با سپاس به درگاه احديت، این حماسه بزرگ را به محضر مقام معظم رهبری «مدظله العالي»، مراجع عظام تقليد و علماء اعلام «دامت بركاتهم» و عموم ملت شریف ایران تبريك عرض نموده و از همة كساني كه با تلاش و پي‌گيري خود زمينه تحقق اين افتخار ملي اسلامي را فراهم نموده‌اند مخصوصاً‌ شوراي محترم نگهبان، وزارت كشور، دست‌اندركاران اجرايي و نظارتي، نيروهاي نظامي و انتظامي و رسانه‌هاي عمومي بويژه صدا و سيماي جمهوري اسلامي قدرداني مي‌نمايد و براي نمايندگان منتخب مجلس شوراي اسلامي آرزوي موفقيت دارد.

  • و السلام علیکم و رحمه الله و برکاته
  • محمد یزدی
  • رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم

طلیعه

article thumbnailرویداد عظیم پیاده روی اربعین در سال‌های اخیر با توجه به شرایط بین‌المللی رنگ و بوی ویژه‌ای به خود گرفته است به شکلی که تبدیل به یک فرارویداد بی نظیرشده و عملا در حال تبدیل شدن به یکی از شعائر شیعه در دنیای امروز است. این پیاده روی که اقدامی نمادین و البته معنوی در جهت احیا و یادآوری پیام شهدای کربلاست همه ساله در روزهای منتهی به اربعین شهادت سید و سالار شهیدان در مسیرهای منتهی به کربلای معلی برگزار می‌شود.این حرکت عظیم در سال‌های اخیر بازتابی جهانی داشته و نشان دهنده انسجام و اتحاد جهان اسلام...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom