Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پاسخ به نامه چندی قبل آقای اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی‌جنبش مقاومت‌اسلامی‌فلسطین (حماس)، با تأکید بر حمایت از مردم فلسطین، خاطرنشان کردند که جمهوری‌اسلامی از هیچ کوششی برای استیفای حقوق ملت فلسطین و دفع شر رژیم جعلی صهیونیستی دریغ نخواهد کرد. متن پاسخ رهبر معظم انقلاب به شرخ زیر است: بسم الله الرّحمن الرّحیم برادرمجاهد و عزیز جناب‌آقای اسماعیل‌هنیه دامت توفیقاته رئیس‌محترم دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس سلام علیکم
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز127
دیروز1664
در هفته4707
در ماه12307
مجموع395160

بازدید کنندگان برخط

3
Online

اطلاعیه جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی قدس

مورخ 2/6/1390

بسم الله الرحمن الرحیم

اقدام هوشمندانه امام خميني (ره) در اعلام آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز قدس، این روزها به ثمر نشسته و شاهد پشتیبانی جهانی از مردم مظلوم فلسطین در غزه و جای جای مناطق اشغالی هستیم. دشمن صهیونیست که مستأصل شده از درون و بیرون خود را در معرض اعتراضات و خیزش‌های مردمی می بیند خشم خود را دیوانه وار در غزه و دیگر مناطق اشغالی و مرزهاي مصر نشان می‌دهد. شواهد متعدد نشان می دهد که چشم اندازی که امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری (دام‌ظله) پیش بینی نموده‌اند در حال انجام است و معادلات به شدت به سمت نابودی اسرائیل از یک سو و قدرت یافتن مسلمانان و مظلومين فلسطین از سوی دیگر در حال تغییر است. این روزها شاهد تحقق وعده الهی هستیم که فرمود: «اگر خدا را یاری کنید شما را یاری می‌کند و قدم‌های‌تان را استوار می‌سازد» امواج خروشان بیداری اسلامی همچنان به صورت مستکبران سیلی می زند و دیکتاتورهای دست نشانده را یکی پس از دیگری از گردونه حکومت خارج می سازد و وعده الهی در نابودی اسرائیل را نوید می دهد که: «إِنَّ رَبَّكَ لَبِالْمِرْصادِ» (سوره فجر /14) بدرستی که پروردگارت در کمین ظالمین است.

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ضمن گرامیداشت روز جهاني قدس، از همه اقشار ملت عزیز ایران و همه مسلمانان و حامیان مظلومین در سراسر جهان دعوت می کند در این تظاهرات با شکوه دشمن شکن که نماد وحدت بین‌المللی مسلمانان جهان است شرکت نمایند. از خداوند متعال عزت مسلمین و آزادی قدس عزیز از چنگال خون ریز صهیونیسم را خواستاریم.

 

و السلام علیکم و رحمه الله و برکاته

محمد یزدی

رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم

طلیعه

تصویر مطلب با توجه به پایان تحریم تسلیحاتی ایران در ماه اکتبر (27 مهرماه)بر اساس قطعنامه 2231 شورای امنیت سازمان ملل - که در تایید برجام صادر شد _ واشنگتن در ماههای اخیر تمام تلاش خود را جهت تمدید این محدودیت ها به کار گرفت و در همین راستا در هفته های اخیر پیش‌نویس قطعنامه‌ای ضدایرانی به شورای امنیت ارائه کرد تا موضوع نشست این شورا قرار گیرد؛ نشستی که به طور مجازی سه‌شنبه هفته‌گذشته به وقت نیویورک برگزار شد ولی در نهایت به ناکامی دستگاه دیپلماسی ترامپ انجامید. در این باره نکاتی قابل ذکر است :
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom