Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای به مناسبت هفته‌ی دولت در ارتباط تصویری با رئیس‌جمهور و اعضای دولت، سال آخر فعالیت دولت دوازدهم را فرصتی خوب برای افزایش خدمات در حوزه‌های مختلف خواندند و با بیان نکاتی درباره‌ی مسائل مهم اقتصادی همچون تولید، سرمایه‌گذاری، ارزش پول ملی و نیز فضای مجازی، تأکید کردند: باید با جدیت کامل، موانع تولید را رفع و برای حل مشکلات، همت بیشتر گماشت.
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1024
دیروز1595
در هفته9573
در ماه30745
مجموع512729

بازدید کنندگان برخط

5
Online

اطلاعیه جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در پی جنایات رژیم صهیونیستی در نوار غزه
بسم الله الرحمن الرحیم

 

ملت عزیز، مسلمان و آزاده جهان؛

 به خوبی واقفید که پس از برگزاری کنفرانس به اصطلاح صلح آناپولیس و سفر آقای بوش به منطقه خاورمیانه و نشان دادن چراغ سبز دولت آمریکا و بعضی سران منطقه به رژیم اشغالگر قدس در به خاک و خون کشیدن مردم مظلوم فلسطین و محاصره کامل نوار‌غزه و جلوگیری از دسترسی مردم به امکانات اولیه زندگی از جمله آب‌،‌ برق،‌ غذا و دارو و ... فاجعه بزرگ انسانی در حال وقوع می‌باشد.

این اقدام ددمنشانه دل هر انسان آزاده‌ای را به درد می‌آورد و این در حالی است که مجامع بین‌المللی و کشورهای اسلامی اقدام قاطعی در مقابل این همه جنایت از خود نشان نداده‌اند.

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ضمن همدردی با دولت قانونی و ملت ستمدیده فلسطین جنایات رژیم صهیونیستی را محکوم نموده و از دولت محترم جمهوری اسلامی و تمامی دولتهای مستقل و آزاده جهان اسلام مؤکداً می‌خواهد که به هر نحو مقتضی، به یاری ملت مظلوم و ساکنان پرشور و خروش نوار غزه شتافته و آن رژیم غاصب را از ادامه این جنایت بشری و تجاوزات  باز داشته و متنبّه سازند.

 
و السلام علیکم و رحمه الله و برکاته

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم

محمد یزدی

طلیعه

تصویر مطلب«اقتصاد کشور را مطلقاً به تحوّلات خارجی نباید پیوند زد» این تذکری بود که حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با هیئت دولت در دوم شهریور ماه مطرح کردند و چنین پیوندی را «خطای راهبردی» دانستند. در کنار این موضوع معظم له به تشریح موضوعات اقتصادی‌پرداختند و تولید را به عنوان راه حل  اصلی رفع مشکلات  اقتصادی معرفی و تبیین کردند.  کشور ما از جمله کشورهایی است که علاوه بر موقعیت خاص جغرافیایی طبیعی از ظرفیت‌های مادی و منابع سرشاری‌برخورداراست. این ویژگی در پیوند با فرصت‌هایی چون نیروی انسانی...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom