Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از فرماندهان سپاه پاسداران، سپاه را نهادی پرافتخار و رشدیابنده در مسیر تعالی و پیشرفت خواندند و با بیان توصیه‌هایی بسیار مهم افزودند: معتقدم سپاه می‌تواند بسیار بیشتر از این، پیشرفت کند.ایشان همچنین با اشاره به شکست بی‌تردید سیاست فشار حداکثری آمریکا و تسلیم نشدن ایران در مقابل نظام سلطه گفتند: آنها اخیراً با کمک رفقای اروپایی‌شان برای ملاقات با رئیس‌جمهور کشورمان و ایجاد یک حالت نمایشی از شکست ایران، تلاشی بی‌نتیجه کردند اما ایران با جدیت و...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز578
دیروز975
در هفته1553
در ماه12706
مجموع21260980

بازدید کنندگان برخط

1
Online

اطلاعیه جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در پی جنایات رژیم صهیونیستی در نوار غزه
بسم الله الرحمن الرحیم

 

ملت عزیز، مسلمان و آزاده جهان؛

 به خوبی واقفید که پس از برگزاری کنفرانس به اصطلاح صلح آناپولیس و سفر آقای بوش به منطقه خاورمیانه و نشان دادن چراغ سبز دولت آمریکا و بعضی سران منطقه به رژیم اشغالگر قدس در به خاک و خون کشیدن مردم مظلوم فلسطین و محاصره کامل نوار‌غزه و جلوگیری از دسترسی مردم به امکانات اولیه زندگی از جمله آب‌،‌ برق،‌ غذا و دارو و ... فاجعه بزرگ انسانی در حال وقوع می‌باشد.

این اقدام ددمنشانه دل هر انسان آزاده‌ای را به درد می‌آورد و این در حالی است که مجامع بین‌المللی و کشورهای اسلامی اقدام قاطعی در مقابل این همه جنایت از خود نشان نداده‌اند.

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ضمن همدردی با دولت قانونی و ملت ستمدیده فلسطین جنایات رژیم صهیونیستی را محکوم نموده و از دولت محترم جمهوری اسلامی و تمامی دولتهای مستقل و آزاده جهان اسلام مؤکداً می‌خواهد که به هر نحو مقتضی، به یاری ملت مظلوم و ساکنان پرشور و خروش نوار غزه شتافته و آن رژیم غاصب را از ادامه این جنایت بشری و تجاوزات  باز داشته و متنبّه سازند.

 
و السلام علیکم و رحمه الله و برکاته

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم

محمد یزدی

طلیعه

article thumbnailرویداد عظیم پیاده روی اربعین در سال‌های اخیر با توجه به شرایط بین‌المللی رنگ و بوی ویژه‌ای به خود گرفته است به شکلی که تبدیل به یک فرارویداد بی نظیرشده و عملا در حال تبدیل شدن به یکی از شعائر شیعه در دنیای امروز است. این پیاده روی که اقدامی نمادین و البته معنوی در جهت احیا و یادآوری پیام شهدای کربلاست همه ساله در روزهای منتهی به اربعین شهادت سید و سالار شهیدان در مسیرهای منتهی به کربلای معلی برگزار می‌شود.این حرکت عظیم در سال‌های اخیر بازتابی جهانی داشته و نشان دهنده انسجام و اتحاد جهان اسلام...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom