Ayeh

رهنمود

article thumbnailدر شب ولادت با سعادت حضرت سیدالشهداء علیه‌السلام و به‌مناسبت روز پاسدار، رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار جمعی از پاسداران و خانواده‌های آنان، علت خصومت آمریکایی‌ها با سپاه را پیشگامی آن در دفاع از کشور و انقلاب خواندند و خاطرنشان کردند: آمریکا و دشمنان نادان چهل سال است که هر چه در توان داشتند علیه جمهوری اسلامی به کار بستند اما هیچ غلطی نتوانستند بکنند و امروز دست انقلاب و نظام اسلامی در منطقه و بلکه در دنیا باز شده است.حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای، سپاه را یک دستگاه برجسته و در خط مقدم...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز21
دیروز977
در هفته998
در ماه19913
مجموع21118889

بازدید کنندگان برخط

7
Online

اطلاعيه جامعه مدرسين حوزه علميه قم در پي حمله به حرمين شريفين عسكريين(عليهم السلام)
در تاريخ 23/03/1386

 

بسم الله الرحمن الرحيم‏
انا لله و انا اليه راجعون
السلام علیك یا اباصالح المهدی(عج)

بار ديگر دست پليد و جنايت پيشه استكبار و استعمار به هتك حرمت حرمين شريفين عسكريين«عليهم السلام» اقدام كرد. دستي كه پس از اشغال سرزمين مظلوم عراق و دامن زدن به اختلافات مذهبي، همواره در صدد ايجاد فتنه و آشوب و درگيري و نزاع داخلي بوده است.
اين مصيبت بزرگ مع الاسف در حالي همگان را داغدار نمود كه كربلاي معلي، نجف اشرف، كاظمين شريف و سامرا مطهر پس از حضور اشغالگران بارها آماج حملات و تهديدات دشمنان بوده و خاطر مسلمانان و شيعيان، مكدّر ازانفجار سال گذشته حرمين شريفين عسگريين «عليهم السلام» بود. امّ الفساد سرزمين عراق، آمريكاي جنايت پيشه و انگليس خبيث است كه با طراّحي و سازماندهي گروهكهاي فرقه‌گرا، متعصب و بدور از عقل و منطق، مسلمانان را دسته‌بندي كرده و با تجهيز آنان به انواع تسليحات نظامي و اطلاعاتي ، راه را براي ادامه اشغال و جنايت مهيا مي‌كنند.
دشمنان اسلام بدانند كه سامرا قلب مسلمانان و شيعه است و با فرو ريختن قبّه ساميّه و گلدسته‌هاي منوّر آن هيچ خللي در جايگاه رفيع و پرعظمت بارگاه امامين عسگريين«عليهم السلام» ايجاد نخواهد شد و عمق كينه مسلمانان به دشمنان بيش از پيش فزوني خواهد يافت. اين بارگاه منوّر قبله دلهاي عشّاق اهل بيت و صاحب بنايي رفيع و بلند مرتبه و مشحون احترام و عظمت است. بايستي دانست كه جنايتكاران سامرا از آنجا كه سال گذشته نتوانستند مابين شيعيان و اهل تسنن اختلاف مورد خواست خود را ايجاد نمايند ، بار ديگر دست به چنين ظلمي بزرگ و عملي خبيث آلودند. اما با تأييدات ذات اقدس الهي و نظر مبارك ولي الله الاعظم ارواح العالمين لتراب مقدمه الفداء از اين جنايت نيز طرفي نخواهند بست و بيش از پيش خود را رسوا خواهند نمود.
جامعه مدرسين حوزه علميه قم ضمن محكوميت شديد اين فاجعه مولمه و عرض تسليت به پيشگاه منور حضرت صاحب الزمان ولي عصر ارواحنا فداه، مقام معظم رهبري(مدظله العالي)، مراجع عظام تقليد(دامت بركاتهم)، حوزه‌هاي علميه قم و نجف اشرف و عموم مسلمانان و شيعيان، مسؤوليت مستقيم آن را متوجه اشغالگران پليد سرزمين اسلامي عراق ميداند و از تمامي مسلمانان درخواست مي‌كند كه به وحدت و انسجام بيشتر اهتمام ورزيده و نقشه هتاكان را نقش بر آب نمايند.
«اللهم انا نشكو اليك فقد نبيّنا صلواتك عليه وآ له و غيبتة وليّنا و كثرة عدوّنا و قلّة عددنا و شدّة الفتن بنا و تظاهر الزمان علينا». 
والسلام‌ عليكم‌ و رحمة‌ الله‌ و بركاته‌
جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌
علی مشكینی

طلیعه

article thumbnailتوجه ویژه رهبر معظم انقلاب اسلامی به مباحث اقتصادی باعث شده است که ایشان در نامگذاری سالها موضوعات و عناوین اقتصادی را مد نظر قرار دهند و به عنوان مسئله اصلی و در اولویت بدان نگاه کنند. ایشان با پشتوانه نظرات کارشناسی، همواره دغدغه‌های اقتصادی را بیان داشته و در سالهای مختلف، با درنظر گرفتن مهمترین مسائل مورد نیاز جامعه و کشور، عنوانی را برای هر سال مطرح می‌کنند. آنچه اکنون می‌تواند بخش بسیار مهمی از نگرانی‌ها را برطرف کند و شاخص‌های اقتصادی را بهبود ببخشد موضوعی تحت عنوان تولید است. کشور ما...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom