Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز174
دیروز1573
در هفته1747
در ماه23702
مجموع165703

بازدید کنندگان برخط

5
Online

تقدیر و تشکر جامعه مدرسین حوزه علمیه قم از مواضع عزتمندانه رئیس جمهور در نیویورک
در تاریخ 05/07/1386

بسم الله الرحمن الرحیم

 

 

سفر پر برکت و عزتمندانه ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران جناب آقای دکتر محمود احمدی‌نژاد به نیویورک بار دیگر چهرة مقتدرانه و حقانیت انقلاب اسلامی را به جهانیان ثابت نمود.

مواضع انقلابی، ارزشی،‌غیرتمندانه و شجاعانة ایشان در اثبات حقایق انقلاب اسلامی و بیان ایده‌های‌نو، منبعث از تعالیم الهی امام راحل «قدس سره» و مقام معظم رهبری «مدظله العالی» در ادارة صحیح جامعه جهانی برپایة عدالت ومعنویت - همانگونه که انتظار آن می‌رفت - موجب استقبال و تحسین آزاد اندیشان و شکست و رسوایی فضاحت بار ظالمان و جنایتکاران بین المللی شد.

جامعه مدرسین حوزة علمیه قم ضمن تشکر از ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران به خاطر ایراد مواضع استوار و خردمندانه و استیضاح سران استکبار جهانی و صهیونیسم بین الملل در معرض افکار عمومی جهانیان - که موجب ترفیع هر چه بیشتر جایگاه ایران اسلامی در نزد ملل مختلف و بویژه مسلمانان گشت - تداوم توفیق ایشان در ادامه این مسیر پرافتخار را از ذات باریتعالی مسئلت می‌نماید.

بی شک با حرکت در این راه، زمان به چالش کشیده شدن بیش از پیش سردمداران زورگو و زیاده‌خواهان بین المللی توسط مظلومان و مستضعفان جهان دور نخواهد بود.

 

و السلام علیکم و رحمه الله و برکاته

نایب رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم

محمد یزدی

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom