Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1646
دیروز1573
در هفته3219
در ماه25174
مجموع167175

بازدید کنندگان برخط

7
Online

بیانیه جامعه مدرسین حوزه علمیه قم پیرامون معرفی نامزدهای انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری

ملت هوشمند و آگاه ایران اسلامی

مردم عزیز استانهای تهران، قزوین، ایلام و آذربایجان شرقی

پس ازگذشت قریب سه دهه از پیروزی ا نقلا‌ب اسلامی ایران، پا بر جا ماندن نظام اسلامی و بالندگی و تعالی این نظام شکوهمند بر دو پایه نظام ولایی اسلام مبتنی بر نظریه مترقی ولایت مطلقه فقیه و بیعت آگاهانه و حضور مقتدرانه مردم در دفاع از ارزشهای اسلامی – انقلابی و ولایی استوار گشته است.

ریسمان الهی که از سویی از آسمان آویخته و سویی در قلوب روشن و ضمیر تابناک ملت بزرگوار ایران دارد و مردم عزیز میهن اسلامی همواره به آن اعتصمام داشته و با وحدت و یکپارچگی خود با حرکتی پرشتاب به سمت تعالی کشور گام برمی‌دارند. ساختار قانونی و روش‌مند شناسایی رهبری نظام اسلامی نیز از همین رویکرد برخاسته و براساس همین روش شکل گرفته است . چنان‌چه تشکیل مجلس خبرگان رهبری که تقویت کننده و تضمین کننده جایگاه مترقی ولایت فقیه است با حضور گسترده و تأثیرگذار مردم همیشه در صحنه در سه دوره پیاپی نشانه روشن و شفافی از این حقیقت است. به‌‌خصوص آن که این آگاهی و هوشیاری عمومی در هر دوره از انتخابات مجلس خبرگان رهبری رو به رشد و شکوفایی بوده است. و بحمدلله حضور پر مفهوم و تأثیرگذار مردم در سومین دوره انتخابات خبرگان با بیش از 28 میلیون نفر تاکیدی مجدد بر بیعت و حمایت قاطعانه مردم از رکن رکین ولایت مطلقه فقیه در کشور بود.

انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری از چهار حوزه‌ استان‌های تهران ،‌قزوین، ایلام و آذربایجان شرقی در روز 24 اسفند ماه سال‌جاری وهمزمان باانتخابات هشتمین دوره مجلس شورای اسلامی برگزار خواهد شد.

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ضمن ارج نهادن به بینش عمیق ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی و با توجه به اهمیت انتخاب نمایندگان شایسته وخبره در نهاد والای مجلس خبرگان رهبری از عموم مردم چهار حوزه انتخابیه یاد شده دعوت می‌نماید که با حضور همیشگی و پر شور خود ،‌نمایندگان وزین و بصیر خود در این مجلس را که باعث سربلندی نظام ،‌رهبری معظم و خبرگان خواهد بود با رای بالا برگزینند. همچنین به‌اطلاع می‌رساند که جامعه مدرسین حوزه علمیه قم طبق تعهدات گذشته خود و نظر به درخواست عموم علما،‌روحانیون و مردم متدین حوزه‌های یاد شده پس از بحث و بررسی فراوان و ضمن احترام به تمامی نامزد‌های مطرح در این دوره از انتخابات، اعلام می‌دارد که حضرات آیات و حجج اسلام و المسلمین محمدرضا مهدوی کنی،‌ علی اسلامی، سید‌مجتبی‌طاهری خرم‌ آبادی و جواد حاجی زاده به ترتیب برای حوزه‌های انتخابیه تهران، قزوین، ایلام و آذربایجان شرقی از سوی این نهاد مورد اعتماد واثق بوده و واجد صلاحیت حضور در مجلس خبرگان رهبری شناخته شدند. اطمینان کامل بر آن داریم که انتخابات میاندوره‌ای مجلس خبرگان رهبری نیز همچون سایر انتخابات مورد اقبال شایسته ملت بزرگوار حوزه‌های نامبرده انتخاباتی واقع خواهد شد.

و السلام علیکم و رحمه الله و برکاته

محمد یزدی

رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom