Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبرهبر معظم انقلاب اسلامی در روز 13 آبان زنده و تلویزیونی، با تبریک خجسته سالروز میلاد پیامبر خاتم حضرت محمد مصطفی(صلی‌الله‌علیه‌وآله) و ولادت حضرت امام جعفر صادق(علیه‌السلام) به ملت شریف ایران و امت بزرگ اسلامی، وحدت جهان اسلام را علاج واقعی مشکلات مسلمانان خواندند و با اشاره به سیاست عاقلانه ایستادگی در مقابل زیاده‌خواهی‌های آمریکا فرمودند: سیاست حساب‌شده جمهوری اسلامی با رفت و آمد اشخاص در آمریکا تغییری نمی‌کند.  ایشان همچنین با تأکید بر تحرک و تلاش بیشتر مسئولان در سه زمینه «اقتصاد، امنیت و...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز698
دیروز1590
در هفته3910
در ماه2288
مجموع629062

بازدید کنندگان برخط

3
Online

اطلاعیه جامعه مدرسین حوزه علمیه قم  پیرامون وقایع پس از انتخابات 22 خرداد
در تاریخ 27/03/1388
بسم الله الرحمن الرحیم

حوادث ناگوار اخیر در کشور و بویژه در شهر تهران که به نابودی بخشی از اموال عمومی و غارت اموال مردم و نیز کشته و زخمی شدن برخی از هموطنانمان انجامید، دل رهبر معظم انقلاب«مدظله العالی»، مراجع معظم تقلید«دامت برکاتهم» و علما و روحانیون و دلسوزان انقلاب اسلامی را به درد آورد. تردیدی نیست که غارتگران اموال عمومی و اغتشاش‌گران جریان اخیر به هیچ گروه یا نامزدی در انتخابات وابسته نیستند و هدف از این گونه اعمال – همان گونه که رهبر معظم انقلاب نیز به آن اشاره فرمودند – تلخ کردن شیرینی پیروزی ملت ایران در انتخابات ریاست جمهوری و حضور حماسی آنان بود.
از این رو توجه همگان را به چند نکته جلب می‌نماییم:
- متاسفانه حوادث اخیر سوژه خوبی برای رسانه‌های وابسته به صهیونیسم و تخریب چهره نظام جمهوری اسلامی فراهم نموده و چنین اعمالی باعث شاد کردن دشمنان خواهد بود که هوشیاری و درایت ملت ایران را در خنثی سازی این توطئه می‌طلبد.
- مرجعیت قانونی رسیدگی به تخلفات، شورای نگهبان است. بنا بر این به کلیه نامزد‌های مختلف که همه از طرفداران نظام جمهوری اسلامی ایران هستند توصیه می‌شود هر یک از کاندیداها همانطور که شکایت خود را به شورای نگهبان داده‌اند از طریق این مراجع قانونی نسبت به نتیجه بررسی شکایت خود اقدام نمایند و شورای نگهبان موظف است پیگیری ‌نموده و پاسخ داده شود. در نهایت آنچه مهم است اجرای قانون است اگر چه به ظاهر به نفع یا ضرر شخصی تمام شود.
جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ضمن ابراز انزجار از پدید آورندگان حوادث اخیر و محکوم کردن این توطئه دشمنان اسلام و با دعوت به رعایت مصالح نظام و مردم، همه مردم شریف ایران را به آرامش و حفظ وحدت و قانون‌گرایی فرا می‌خواند و حمایت خود را از رهنمودهای مقام معظم رهبری اعلام می‌دارد.

و السلام علیکم و رحمه الله و برکاته
محمد یزدی
رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم

طلیعه

تصویر مطلبانتخابات ریاست ‌جمهوری ایالات متحده آمریکا روز سه شنبه ۳ نوامبر ۲۰۲۰ مصادف با ۱۳ آبان ۱۳۹۹ برگزار شد و پس از چهار روز نتایج نهایی اعلام و جو بایدن کاندیدای حزب دموکرات پیروز این انتخابات اعلام گردید . در این باره نکاتی قابل ذکر است : 1 – اعلام پیروزی جو بایدن، با اعتراض و خشم طرفداران ترامپ مواجه شد و پس از اعلام آن ترامپ با تاکید بر فاسد بودن نظام انتخاباتی آمریکا وعده داد تسلیم نتیجه انتخابات نشود. او قرار است كار را به دیوان عالی آمریكا بكشاند تا بلكه در آنجا بتواند با حمایت شش قاضی...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom