Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبمن به این سه کشور اروپایی هم اعتماد ندارم!  آمریکا با ما دشمن است؛ این دشمنی هم با شخص این حقیر یا با شخص سردمداران نظام نیست، با مجموعه‌ی نظام اسلامی است که امروز ملّت ایران، این نظام را پذیرفته و در راه او دارد حرکت می‌کند؛ این دشمنی یک چنین دشمنی‌ای است. دولت آمریکا و نظام آمریکایی، از آغاز پیدایش جمهوری اسلامی با او دشمن بود و بد بود و ‌درصدد براندازی بود. حتّی دولت قبل -دولت اوباما- که هم در نامه به بنده، هم در اظهارات می‌گفتند که ما در صدد براندازی نیستیم، دروغ می‌گفتند؛ آنها هم در صدد براندازی بودند؛ براندازی...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز381
دیروز1493
در هفته8025
در ماه5046
مجموع387899

بازدید کنندگان برخط

2
Online

حجت الاسلام والمسلمین لطف الله دژکام در نوبت عصر یازدهمین اجلاسیه جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و علمای بلاد، این اجلاسیه را فرصتی برای هم اندیشی روحانیت و علما دانست و از تلاش های دست اندرکاران برگزاری اجلاسیه تشکر کرد.


وی موضوع صیانت از انقلاب اسلامی را مساله ای مهم دانست و گفت: انقلاب اسلامی ما یک انقلاب معنوی و فرهنگی بود و باید ابعاد مختلف انقلاب را مدنظر داشته باشیم.

حجت الاسلام والمسلمین دژکام در ادامه تاکیدات مکرر رهبر معظم انقلاب درباره اسلامی سازی علوم انسانی، ابراز داشت: بشر به معنویت نیاز دارد، انقلاب اسلامی نه تنها به دنیای انسان ها بلکه به آخرت بشریت هم می اندیشد.

وی تاکید کرد: باید اثبات کنیم هر کاری که می کنیم خدا را در نظر داریم، این مساله را باید در مدیریت جامعه مدنظر داشته باشیم.

امام جمعه شیراز افزود: اگر می خواهیم دنیا و آخرتمان آباد شود باید اهل احسان باشیم، امیدواریم حرکتی که در حوزه و نسل جوان حوزه شروع شده و عرصه تبلیغ آغاز شده، به گونه ای ادامه یابد تا بتوانیم به رسالت خود به درستی عمل کنیم.

استاد حوزه های علمیه اعتماد به روحانیت را به خاطر خدامحوری دانست و گفت: هر روز باید تلاش کنیم تا این ویژگی و شاخصه تقویت شود.

طلیعه

تصویر مطلبشورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی، روز جمعه 30 خرداد پیش نویس قطعنامه سه کشور اروپایی در مورد دسترسی بازرسان به دو تاسیسات اتمی در ایران را با اکثریت آرا پذیرفت. در این رای گیری، 25 کشور رای موافق به قطعنامه دادند، 2 کشور (روسیه و چین) رای مخالف و 7 عضو نیز رای ممتنع دادند. در این باره نکاتی قابل ذکر است :
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom