Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست‌اندرکاران و کارگزاران حج، فریضه‌ی حج را مجموعه‌ای استثنائی و ممتاز از ارزشهای مورد تمجید اسلام خواندند و با اشاره به وجود مفاهیم سیاسی ضروری نظیر وحدت، دفاع از مظلومان و برائت از مشرکین در حج، تأکید کردند: هر حاجی ایرانی باید با رفتار و گفتار و متانت خود، به ملیت، هویت و جمهوری اسلامی ایران آبرو ببخشد. در این دیدار که در آستانه‌ی آغاز اعزام زائران بیت‌الله الحرام انجام شد، رهبر معظم انقلاب اسلامی، حج را نمونه‌ی کوچکی از جامعه‌ی اسلامی برتر و...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز745
دیروز889
در هفته4552
در ماه20093
مجموع21216706

بازدید کنندگان برخط

4
Online

حجت الاسلام والمسلمین لطف الله دژکام در نوبت عصر یازدهمین اجلاسیه جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و علمای بلاد، این اجلاسیه را فرصتی برای هم اندیشی روحانیت و علما دانست و از تلاش های دست اندرکاران برگزاری اجلاسیه تشکر کرد.


وی موضوع صیانت از انقلاب اسلامی را مساله ای مهم دانست و گفت: انقلاب اسلامی ما یک انقلاب معنوی و فرهنگی بود و باید ابعاد مختلف انقلاب را مدنظر داشته باشیم.

حجت الاسلام والمسلمین دژکام در ادامه تاکیدات مکرر رهبر معظم انقلاب درباره اسلامی سازی علوم انسانی، ابراز داشت: بشر به معنویت نیاز دارد، انقلاب اسلامی نه تنها به دنیای انسان ها بلکه به آخرت بشریت هم می اندیشد.

وی تاکید کرد: باید اثبات کنیم هر کاری که می کنیم خدا را در نظر داریم، این مساله را باید در مدیریت جامعه مدنظر داشته باشیم.

امام جمعه شیراز افزود: اگر می خواهیم دنیا و آخرتمان آباد شود باید اهل احسان باشیم، امیدواریم حرکتی که در حوزه و نسل جوان حوزه شروع شده و عرصه تبلیغ آغاز شده، به گونه ای ادامه یابد تا بتوانیم به رسالت خود به درستی عمل کنیم.

استاد حوزه های علمیه اعتماد به روحانیت را به خاطر خدامحوری دانست و گفت: هر روز باید تلاش کنیم تا این ویژگی و شاخصه تقویت شود.

طلیعه

article thumbnailبیش از یک ‌سال از خروج یک‌طرفه آمریکا از معاهده‌ی برجام می‌گذرد. در این مدت جمهوری اسلامی ایران فرصتی طولانی به اروپا داد تا اقداماتی را در جهت انجام تعهداتشان نسبت به برجام انجام دهد. فرصت و دوره‌ای که رئیس جمهوری کشورمان از آن به صبر استراتژیک تعبیر کرده است. در یک جمع بندی کلی در مرور توافق هسته‌ای، جمهوری اسلامی ایران تاکنون به کلیه‌ی تعهداتش طبق برجام عمل کرده اما این طرف مقابل است که به وظایف و تعهدات خود عمل نکرده و حتی در جهت مخالف آن گام برداشته است.اکنون برای زنده ماندن توافق هسته ای بحث...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom