Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1027
دیروز1457
در هفته2484
در ماه42977
مجموع228780

بازدید کنندگان برخط

6
Online

آیت الله عباسعلی سلیمانی نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان عصر روز پنج شنبه مورخ 18 آذر 1395  در دهمین اجلاس سراسری جامعه مدرسین و علمای بلاد به بیان نقطه نظرات خود پرداخت.


وی با تاکید بر این که به برکت انقلاب اسلامی فرصت های بی نظیری در اختیار روحانیت و حوزه های علمیه قرار گرفته است، خواستار استفاده حداکثری روحانیت از این فرصت ها شد.

آیت الله سلیمانی با اشاره به وجود برخی مشکلات در استان های مرزی کشور از جمله سیستان و بلوچستان، کمبود روحانی در این مناطق را جدی خواند و خواستار مساعدت مسؤولان حوزه در این باره شد.

وی بر لزوم نظر خواهی از علما و روحانیان استان ها در برنامه ریزی های مربوط به حوزه های علمیه شهرستان ها تاکید کرد.

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom