Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از فرماندهان سپاه پاسداران، سپاه را نهادی پرافتخار و رشدیابنده در مسیر تعالی و پیشرفت خواندند و با بیان توصیه‌هایی بسیار مهم افزودند: معتقدم سپاه می‌تواند بسیار بیشتر از این، پیشرفت کند.ایشان همچنین با اشاره به شکست بی‌تردید سیاست فشار حداکثری آمریکا و تسلیم نشدن ایران در مقابل نظام سلطه گفتند: آنها اخیراً با کمک رفقای اروپایی‌شان برای ملاقات با رئیس‌جمهور کشورمان و ایجاد یک حالت نمایشی از شکست ایران، تلاشی بی‌نتیجه کردند اما ایران با جدیت و...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز149
دیروز975
در هفته1124
در ماه12277
مجموع21260551

بازدید کنندگان برخط

2
Online

حجت الاسلام والمسلمین جمشیدی در نوبت عصر دهمین اجلاس سراسری جامعه مدرسین و علمای بلاد ضمن ارائه گزارش؛ از فعالیت هشتاد هزار طلبه خواهر در سراسر کشور خبر داد و گفت: 96 هزار طلبه خواهر نیز فارغ التحصیل شده اند که همه اینها به برکت انقلاب اسلامی است.


وی وجود طلاب خواهر را فرصتی برای کشور جهت ارتقای فرهنگی و دینی جامعه دانست.

حجت الاسلام والمسلمین جمشیدی با بیان این که تلاش ما این بوده که هر مدرسه علمیه یک قطب علمی، تبلیغی و پرورشی باشد، گفت: اعزام مبلغ از همین مدار صورت می گیرد، در ماه مبارک رمضان امسال بیش از 61 هزار نفر به سراسر کشور اعزام شده اند.

وی خواستار تقویت و توجه به این سرمایه عظیم شد و ابراز داشت: برای استفاده از این ظرفیت، ابتدا باید آن را خوب شناخت، چراکه متعلق به نظام و نهاد روحانیت شیعه است.

مدیر حوزه های علمیه خواهران از فعالیت 32 هزار مبلغ سازمان یافته خواهر خبر داد و گفت: برگزاری 667 کرسی آزاد اندیشی، تولید علم، توجه به مقوله پژوهش را از دیگر اقدامات حوزه های علمیه خواهران دانست.

وی همچنین فعالیت طلاب خواهر در فضای مجازی را بسیار مؤثر ارزیابی و تصریح کرد:8300 خواهر ما از طریق شبکه کوثر بلاگ، تولید محتوای دینی می کنند؛ هفتاد هزار طلبه خواهر در سال عضو این شبکه هستند.

مدیر حوزه های علمیه خواهران همچنین خواستار افزایش تعامل حوزه های علمیه خواهران و برادران شد و گفت: باید با همگرایی، ظرفیت ها را در کنار هم قرار داده و نقاط ضعف مجموعه ها را پوشش دهیم.

طلیعه

article thumbnailرویداد عظیم پیاده روی اربعین در سال‌های اخیر با توجه به شرایط بین‌المللی رنگ و بوی ویژه‌ای به خود گرفته است به شکلی که تبدیل به یک فرارویداد بی نظیرشده و عملا در حال تبدیل شدن به یکی از شعائر شیعه در دنیای امروز است. این پیاده روی که اقدامی نمادین و البته معنوی در جهت احیا و یادآوری پیام شهدای کربلاست همه ساله در روزهای منتهی به اربعین شهادت سید و سالار شهیدان در مسیرهای منتهی به کربلای معلی برگزار می‌شود.این حرکت عظیم در سال‌های اخیر بازتابی جهانی داشته و نشان دهنده انسجام و اتحاد جهان اسلام...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom