Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1508
دیروز1527
در هفته10406
در ماه7290
مجموع236702

بازدید کنندگان برخط

7
Online

حجت الاسلام والمسلمین جمشیدی در نوبت عصر دهمین اجلاس سراسری جامعه مدرسین و علمای بلاد ضمن ارائه گزارش؛ از فعالیت هشتاد هزار طلبه خواهر در سراسر کشور خبر داد و گفت: 96 هزار طلبه خواهر نیز فارغ التحصیل شده اند که همه اینها به برکت انقلاب اسلامی است.


وی وجود طلاب خواهر را فرصتی برای کشور جهت ارتقای فرهنگی و دینی جامعه دانست.

حجت الاسلام والمسلمین جمشیدی با بیان این که تلاش ما این بوده که هر مدرسه علمیه یک قطب علمی، تبلیغی و پرورشی باشد، گفت: اعزام مبلغ از همین مدار صورت می گیرد، در ماه مبارک رمضان امسال بیش از 61 هزار نفر به سراسر کشور اعزام شده اند.

وی خواستار تقویت و توجه به این سرمایه عظیم شد و ابراز داشت: برای استفاده از این ظرفیت، ابتدا باید آن را خوب شناخت، چراکه متعلق به نظام و نهاد روحانیت شیعه است.

مدیر حوزه های علمیه خواهران از فعالیت 32 هزار مبلغ سازمان یافته خواهر خبر داد و گفت: برگزاری 667 کرسی آزاد اندیشی، تولید علم، توجه به مقوله پژوهش را از دیگر اقدامات حوزه های علمیه خواهران دانست.

وی همچنین فعالیت طلاب خواهر در فضای مجازی را بسیار مؤثر ارزیابی و تصریح کرد:8300 خواهر ما از طریق شبکه کوثر بلاگ، تولید محتوای دینی می کنند؛ هفتاد هزار طلبه خواهر در سال عضو این شبکه هستند.

مدیر حوزه های علمیه خواهران همچنین خواستار افزایش تعامل حوزه های علمیه خواهران و برادران شد و گفت: باید با همگرایی، ظرفیت ها را در کنار هم قرار داده و نقاط ضعف مجموعه ها را پوشش دهیم.

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom