Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1474
دیروز1433
در هفته2907
در ماه10197
مجموع239609

بازدید کنندگان برخط

10
Online

حجت الاسلام والمسلمین عبدالفتاح نواب بعنوان دبیر کمیسیون تخصصی حوزه و روحانیت دهمین اجلاس سراسری جامعه مدرسین و علمای بلاد در نوبت عصر این اجلاس گزارش کمیسیون مربوطه را ارائه نمود.


وی تاکید بر ضمانت اجرایی مطالب ارائه شده و پرهیز از احیای افراد زاویه دار، اجرای منویات رهبر معظم انقلاب، پیگیری جدی مقوله تحول را بخشی از موضوعات مطرح شده در این کمیسیون ذکر کرد.

حجت الاسلام والمسلمین نواب نقش حوزه های علمیه را نقش مادری برای نظام دانست و تاکید کرد: جامعیت، مردمی بودن، فراجناحی بودن روحانیت در مسائل مختلف بویژه امور سیاسی مساله ای است که باید برای آن اقدام شود.

وی بیان کرد: تحول باید با حفظ اصول و تراز ارزشمند حوزه های علمیه دنبال شود.

دبیر کمیسیون حوزه و روحانیت دهمین اجلاس سراسری جامعه مدرسین، توجه به نخبه پروری، توجه به فضای مجازی، بازنگری در نظام پذیرش حوزه، توجه به عنصر انقلابی بودن داوطلبان و لزوم پاسخگویی روحانیت به مسائل شرعی و شبهات را از دیگر مسائل مطرح شده در این کمیسیون مطرح کرد.

حجت الاسلام والمسلمین نواب بیان داشت: در این کمیسیون همچنین تاکید شد که الگوی انقلابی بودن حوزه حضرت امام هستند که در تمام صحنه ها بدون ملاحظه و انقلابی عمل کردند و وصیت نامه ایشان نباید در حوزه مغفول بماند.

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom