Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار مسئولان و کارگزاران نظام  با اشاره به برخی که می گویند مذاکره با آمریکا چه عیبی دارد، تأکید کردند: مذاکره با آمریکا تا وقتی به تعبیر حضرت امام، آدم نشده، سمّ است؛ ضمن اینکه مذاکره با دولت فعلی این کشور سمّ مضاعف است. رهبرمعظم انقلاب در تبیین این واقعیت افزودند: معنای حقیقی مذاکره، معامله و بده‌بستان است و آنها دقیقاً در این معامله، دنبال نقاط قوت ایران هستند.ایشان افزودند: می گویند بیایید درباره‌ی موشک مذاکره کنیم، معنای حقیقی این حرف این است که شما باید...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز520
دیروز780
در هفته520
در ماه18979
مجموع21170809

بازدید کنندگان برخط

5
Online

 آیت الله حسینی بوشهری در آیین اختتامیه اجلاسیه سراسری جامعه مدرسین، با تشکر از شرکت مراجع عظام تقلید، علما، مدرسان، فضلا و علمای بلاد در نهمین اجلاسیه سراسری جامعه مدرسین،  گزارش اجلاسیه را تشریح کرد.

 
وی با بیان این که مجمع عمومی جامعه مدرسین تشکل جدیدی است، گفت: این مجمع بسیار ارزشمند است و حدود 400 نفر از اساتید حوزه در آن عضو هستند و هماهنگ با جامعه مدرسین عمل می کند.
 
آیت الله حسینی بوشهری مصوبات اجلاسیه و کمیسیون ها دسته بندی و به مراکز ذیربط ارسال خواهد شد، گفت: مصوبات اجلاسیه قبلی نیز خدمت رهبر معظم انقلاب و دیگر ارگان ها ارسال شد.
 
دبیر نهمین اجلاسیه سراسری جامعه مدرسین و علمای بلاد همچنین بیانیه پایانی اجلاسیه جامعه مدرسین را قرائت کرد که با تکبیر حاضران همراه بود.

طلیعه

article thumbnailپس از سقوط رژیم منحوس پهلوی و پیروزی انقلاب اسلامی، نظام مقدس جمهوری اسلامی توانست علی رغم معارضه و هجمه‌های بی شمار دشمنان، حرکت آرمانی و ارزش مدار خود را دنبال کند که در این میان نقش ولایت فقیه و رهبری نظام در این حرکت پویا و پر تحرک نقشی اساسی و راهبردی بوده است. رهبری به عنوان سیاستگذار کلّىِ نظام با تنظیم سیاست‌هایی راهبردی به هدایت سکان کشتی انقلاب می‌پردازد. جایگاه قانونی و شرعی ولایت فقیه ایجاب می‌کند همه قوای سه‌گانه در چارچوب سیاستهای رهبری برنامه‌ریزی کنند و سیاستهای اجرایىِ خودشان...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom