Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست‌اندرکاران و کارگزاران حج، فریضه‌ی حج را مجموعه‌ای استثنائی و ممتاز از ارزشهای مورد تمجید اسلام خواندند و با اشاره به وجود مفاهیم سیاسی ضروری نظیر وحدت، دفاع از مظلومان و برائت از مشرکین در حج، تأکید کردند: هر حاجی ایرانی باید با رفتار و گفتار و متانت خود، به ملیت، هویت و جمهوری اسلامی ایران آبرو ببخشد. در این دیدار که در آستانه‌ی آغاز اعزام زائران بیت‌الله الحرام انجام شد، رهبر معظم انقلاب اسلامی، حج را نمونه‌ی کوچکی از جامعه‌ی اسلامی برتر و...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز759
دیروز889
در هفته4566
در ماه20107
مجموع21216720

بازدید کنندگان برخط

5
Online

 آیت الله محمدرضا ناصری نماینده ولی فقیه در استان یزد در نهمین اجلاسیه جامعه مدرسین و علمای بلاد با تاکید بر این که دشمن برای تخریب سبک زندگی برنامه و نقشه دارند، گفت: ما برای اصلاح سبک و الگوی زندگی باید از مدارس و آموزش و پرورش شروع کنیم.

 
وی با تاکید بر این که اگر به فکر اصلاح مدارس نباشیم در مقاطع بالاتر و دانشگاه دچار مشکل خواهیم شد، گفت: ما در خصوص عوض کردن سیستم اموزش و پرورش و دیندار کردن دانش آموزان خوب عمل نکرده ایم.
 
آیت الله ناصری اضافه کرد: دشمنان و معاندان روز به روز جری تر می شوند و نتایج آن را در برخی مدارس شاهد هستیم، روحانیت و حوزه های علمیه باید برای این خطر تدارک لازم را ببیند و چاره جویی کند.
 
وی با تاکید بر تقویت بنیه دینی جامعه و دانش آموزان، گفت: تحول بزرگ از اصلاح آموزش و پرورش و مدارس می گذرد.
 
آیت الله ناصری تصریح کرد: از جامعه مدرسین، روحانیت و حوزه های علمیه می خواهیم به داد دانشگاه فرهنگیان برسند، افراد زیادی در این دانشگاه ها درس می خوانند اگر نظارت و دقت نکنیم در آینده با چالش های بسیاری مواجه خواهیم شد.
 
وی با مطرح کردن پیشنهاد راه اندازی مدارس اسلامی از سوی روحانیت و حوزه های علمیه، تحقق این مهم را دارای آثار و برکات بسیاری برای جامعه و نظام دانست.

طلیعه

article thumbnailبیش از یک ‌سال از خروج یک‌طرفه آمریکا از معاهده‌ی برجام می‌گذرد. در این مدت جمهوری اسلامی ایران فرصتی طولانی به اروپا داد تا اقداماتی را در جهت انجام تعهداتشان نسبت به برجام انجام دهد. فرصت و دوره‌ای که رئیس جمهوری کشورمان از آن به صبر استراتژیک تعبیر کرده است. در یک جمع بندی کلی در مرور توافق هسته‌ای، جمهوری اسلامی ایران تاکنون به کلیه‌ی تعهداتش طبق برجام عمل کرده اما این طرف مقابل است که به وظایف و تعهدات خود عمل نکرده و حتی در جهت مخالف آن گام برداشته است.اکنون برای زنده ماندن توافق هسته ای بحث...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom