Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار مسئولان و کارگزاران نظام  با اشاره به برخی که می گویند مذاکره با آمریکا چه عیبی دارد، تأکید کردند: مذاکره با آمریکا تا وقتی به تعبیر حضرت امام، آدم نشده، سمّ است؛ ضمن اینکه مذاکره با دولت فعلی این کشور سمّ مضاعف است. رهبرمعظم انقلاب در تبیین این واقعیت افزودند: معنای حقیقی مذاکره، معامله و بده‌بستان است و آنها دقیقاً در این معامله، دنبال نقاط قوت ایران هستند.ایشان افزودند: می گویند بیایید درباره‌ی موشک مذاکره کنیم، معنای حقیقی این حرف این است که شما باید...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز576
دیروز789
در هفته5181
در ماه13000
مجموع21164830

بازدید کنندگان برخط

8
Online

 آیت الله محمدرضا ناصری نماینده ولی فقیه در استان یزد در نهمین اجلاسیه جامعه مدرسین و علمای بلاد با تاکید بر این که دشمن برای تخریب سبک زندگی برنامه و نقشه دارند، گفت: ما برای اصلاح سبک و الگوی زندگی باید از مدارس و آموزش و پرورش شروع کنیم.

 
وی با تاکید بر این که اگر به فکر اصلاح مدارس نباشیم در مقاطع بالاتر و دانشگاه دچار مشکل خواهیم شد، گفت: ما در خصوص عوض کردن سیستم اموزش و پرورش و دیندار کردن دانش آموزان خوب عمل نکرده ایم.
 
آیت الله ناصری اضافه کرد: دشمنان و معاندان روز به روز جری تر می شوند و نتایج آن را در برخی مدارس شاهد هستیم، روحانیت و حوزه های علمیه باید برای این خطر تدارک لازم را ببیند و چاره جویی کند.
 
وی با تاکید بر تقویت بنیه دینی جامعه و دانش آموزان، گفت: تحول بزرگ از اصلاح آموزش و پرورش و مدارس می گذرد.
 
آیت الله ناصری تصریح کرد: از جامعه مدرسین، روحانیت و حوزه های علمیه می خواهیم به داد دانشگاه فرهنگیان برسند، افراد زیادی در این دانشگاه ها درس می خوانند اگر نظارت و دقت نکنیم در آینده با چالش های بسیاری مواجه خواهیم شد.
 
وی با مطرح کردن پیشنهاد راه اندازی مدارس اسلامی از سوی روحانیت و حوزه های علمیه، تحقق این مهم را دارای آثار و برکات بسیاری برای جامعه و نظام دانست.

( تابلو اعلانات )

طلیعه

article thumbnailپس از سقوط رژیم منحوس پهلوی و پیروزی انقلاب اسلامی، نظام مقدس جمهوری اسلامی توانست علی رغم معارضه و هجمه‌های بی شمار دشمنان، حرکت آرمانی و ارزش مدار خود را دنبال کند که در این میان نقش ولایت فقیه و رهبری نظام در این حرکت پویا و پر تحرک نقشی اساسی و راهبردی بوده است. رهبری به عنوان سیاستگذار کلّىِ نظام با تنظیم سیاست‌هایی راهبردی به هدایت سکان کشتی انقلاب می‌پردازد. جایگاه قانونی و شرعی ولایت فقیه ایجاب می‌کند همه قوای سه‌گانه در چارچوب سیاستهای رهبری برنامه‌ریزی کنند و سیاستهای اجرایىِ خودشان...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom