Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار مسئولان و کارگزاران نظام  با اشاره به برخی که می گویند مذاکره با آمریکا چه عیبی دارد، تأکید کردند: مذاکره با آمریکا تا وقتی به تعبیر حضرت امام، آدم نشده، سمّ است؛ ضمن اینکه مذاکره با دولت فعلی این کشور سمّ مضاعف است. رهبرمعظم انقلاب در تبیین این واقعیت افزودند: معنای حقیقی مذاکره، معامله و بده‌بستان است و آنها دقیقاً در این معامله، دنبال نقاط قوت ایران هستند.ایشان افزودند: می گویند بیایید درباره‌ی موشک مذاکره کنیم، معنای حقیقی این حرف این است که شما باید...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز589
دیروز789
در هفته5194
در ماه13013
مجموع21164843

بازدید کنندگان برخط

7
Online

 حجت الاسلام والمسلمین جمشیدی مدیر حوزه های علمیه خواهران در نوبت عصر نهمین اجلاسیه سراسري جامعه مدرسین گزارشی از وضعیت حوزه های علمیه خواهران ارائه کرد و گفت: ما رقابتی با حوزه برادران از ابتدا نداشته ایم و طبق سیاست گذاری مشخص به دنبال تحقق ماموریت های خاص خود هستیم.

 
وی با بیان این که حدود هفتاد هزار طلبه خواهر شاغل به تحصیل در سراسر کشور داریم، گفت: 467 واحد آموزشی داریم، 407 مورد زیر مجموعه مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران است، جامعه الزهرا نیز به صورت مستقل اداره می شود و بقیه نیز در استان های خراسان رضوی، شمالی و جنوبی است.
 
وی با بیان این که 90 هزار فارغ التحصیل داریم، گفت: با عنایت آیت الله مقتدایی سطح چهار را در یکی دو استان به صورت رسمی شروع کرده ایم، هرچند از سال  های قبل به شکل غیر رسمی راه اندازی شده بود.
 
مدیر حوزه های علمیه خواهران تصریح کرد: نظام آموزشی ما پیوسته نیست بلکه مقطعی است.
 
حجت الاسلام والمسلمین جمشیدی در ادامه با اشاره به تهاجم فرهنگی دشمن، گفت: یکی از مخاطبین اصلی تهاجم فرهنگی در جهان و ایران زنان هستند که هم نقطه هدف هستند و هم ابزار تهاجم فرهنگی.
 
وی خاطرنشان کرد: امروز این سپاه عظیم علمی فرهنگی که از برکات جمهوری اسلامی به شمار می آید در صحنه های مختلف مشغول مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن است.
 
مدیر حوزه های علمیه خواهران با بیان این که امروز در فضای مجازی چهار هزار وبلاگ نویس طلبه خواهر داریم که مشغول فعالیت تبلیغی هستند، گفت: این فعالیت در هر ماه حدود چهار میلیون بازدید کننده دارد، این سرمایه ارزشمندی برای حوزه است.
 
حجت الاسلام والمسلمین جمشیدی یادآورشد: همان گونه که رهبر معظم انقلاب نسبت به این امر تعبیر پدیده مبارک داشتند، این ظرفیت نباید مورد غفلت قرار گیرد، حدود 12 هزار نفر از خواهران طلبه ما وارد مدارس آموزش و پرورش شده اند و صدها هزار فرصت تبلیغی ایجاد کرده اند.
 
وی با بیان این که ظرفیت حوزه های علمیه خواهران بسیار ارزشمند است، یادآورشد: ما خدمت مراجع عظام تقلید مکرر رسیده ایم، همه این بزرگان نسبت به اهمیت توجه به حوزه خواهران در جایگاه خود آن حساسیت ویژه داشته اند و برخی نیز از مؤسسین ما هستند.
 
مدیر حوزه های علمیه خواهران تاکید کرد: تقاضای ما این است که شما بزرگان همان گونه که سرپرستی و نظارت بر امر تعلیم و تربیت حوزه علمیه برادران را دارید نسبت به حوزه علمیه خواهران نیز داشته باشید.

( تابلو اعلانات )

طلیعه

article thumbnailپس از سقوط رژیم منحوس پهلوی و پیروزی انقلاب اسلامی، نظام مقدس جمهوری اسلامی توانست علی رغم معارضه و هجمه‌های بی شمار دشمنان، حرکت آرمانی و ارزش مدار خود را دنبال کند که در این میان نقش ولایت فقیه و رهبری نظام در این حرکت پویا و پر تحرک نقشی اساسی و راهبردی بوده است. رهبری به عنوان سیاستگذار کلّىِ نظام با تنظیم سیاست‌هایی راهبردی به هدایت سکان کشتی انقلاب می‌پردازد. جایگاه قانونی و شرعی ولایت فقیه ایجاب می‌کند همه قوای سه‌گانه در چارچوب سیاستهای رهبری برنامه‌ریزی کنند و سیاستهای اجرایىِ خودشان...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom