Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار مسئولان و کارگزاران نظام  با اشاره به برخی که می گویند مذاکره با آمریکا چه عیبی دارد، تأکید کردند: مذاکره با آمریکا تا وقتی به تعبیر حضرت امام، آدم نشده، سمّ است؛ ضمن اینکه مذاکره با دولت فعلی این کشور سمّ مضاعف است. رهبرمعظم انقلاب در تبیین این واقعیت افزودند: معنای حقیقی مذاکره، معامله و بده‌بستان است و آنها دقیقاً در این معامله، دنبال نقاط قوت ایران هستند.ایشان افزودند: می گویند بیایید درباره‌ی موشک مذاکره کنیم، معنای حقیقی این حرف این است که شما باید...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز589
دیروز789
در هفته5194
در ماه13013
مجموع21164843

بازدید کنندگان برخط

7
Online

حجت‌الاسلام والمسلمین محسن قرائتی‌، استاد حوزه و دانشگاه امروز در نهمین اجلاسیه سراسری جامعه مدرسین و علمای بلاد با تأکید بر هجرت طلاب از شهر مقدس قم به دیگر شهرها بیان داشت: ما در مناطق زیادی با کمبود روحانی مواجه هستیم و باید برای رفع این خلاء برنامه ریزی کنیم.


وی افزود: امروز طلاب باید هجرت کنند؛ هجرت وظیفه حوزویان است، اگر فردی که باید هجرت می‌کرده و نکرده است، باید در قیامت پاسخگوی این کم کاری خود باشد.

استاد حوزه و دانشگاه در ادامه با تأکید بر این‌که حوزه‌های علمیه باید فنون مختلفی را به طلاب آموزش دهند، بیان داشت: زمانی که طلبه به مسائل و فنون مختلف آشنایی داشته باشد بهتر می‌تواند در عرصه تبلیغ موفق باشد.

وی ادامه داد: امروز هر فردی كه به فنون مختلف آشنا است، موفق‌تر می‌باشد؛ نمی‌شود که همانند گذشته عمل کرد، باید با توجه به نیازهای جامعه حرکت کرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین قرائتی با تأکید بر آشنا بودن نسبت به مسائل روز جامعه و نیازهای مخاطبان عنوان کرد: اگر فردی نسبت به مسائل آشنایت داشته باشد می‌تواند موفق عمل کند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تأکید بر توجه ویژه به زکات اظهار داشت: امسال شاهد جمع آوری 235 میلیارد تومان زکات بودیم که این‌ها باید با مدیریت در دست افرادی همانند ائمه جمعه برای آبادانی کشور قرار گیرد.

( تابلو اعلانات )

طلیعه

article thumbnailپس از سقوط رژیم منحوس پهلوی و پیروزی انقلاب اسلامی، نظام مقدس جمهوری اسلامی توانست علی رغم معارضه و هجمه‌های بی شمار دشمنان، حرکت آرمانی و ارزش مدار خود را دنبال کند که در این میان نقش ولایت فقیه و رهبری نظام در این حرکت پویا و پر تحرک نقشی اساسی و راهبردی بوده است. رهبری به عنوان سیاستگذار کلّىِ نظام با تنظیم سیاست‌هایی راهبردی به هدایت سکان کشتی انقلاب می‌پردازد. جایگاه قانونی و شرعی ولایت فقیه ایجاب می‌کند همه قوای سه‌گانه در چارچوب سیاستهای رهبری برنامه‌ریزی کنند و سیاستهای اجرایىِ خودشان...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom