Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست‌اندرکاران و کارگزاران حج، فریضه‌ی حج را مجموعه‌ای استثنائی و ممتاز از ارزشهای مورد تمجید اسلام خواندند و با اشاره به وجود مفاهیم سیاسی ضروری نظیر وحدت، دفاع از مظلومان و برائت از مشرکین در حج، تأکید کردند: هر حاجی ایرانی باید با رفتار و گفتار و متانت خود، به ملیت، هویت و جمهوری اسلامی ایران آبرو ببخشد. در این دیدار که در آستانه‌ی آغاز اعزام زائران بیت‌الله الحرام انجام شد، رهبر معظم انقلاب اسلامی، حج را نمونه‌ی کوچکی از جامعه‌ی اسلامی برتر و...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز768
دیروز889
در هفته4575
در ماه20116
مجموع21216729

بازدید کنندگان برخط

4
Online

حجت‌الاسلام والمسلمین محسن قرائتی‌، استاد حوزه و دانشگاه امروز در نهمین اجلاسیه سراسری جامعه مدرسین و علمای بلاد با تأکید بر هجرت طلاب از شهر مقدس قم به دیگر شهرها بیان داشت: ما در مناطق زیادی با کمبود روحانی مواجه هستیم و باید برای رفع این خلاء برنامه ریزی کنیم.


وی افزود: امروز طلاب باید هجرت کنند؛ هجرت وظیفه حوزویان است، اگر فردی که باید هجرت می‌کرده و نکرده است، باید در قیامت پاسخگوی این کم کاری خود باشد.

استاد حوزه و دانشگاه در ادامه با تأکید بر این‌که حوزه‌های علمیه باید فنون مختلفی را به طلاب آموزش دهند، بیان داشت: زمانی که طلبه به مسائل و فنون مختلف آشنایی داشته باشد بهتر می‌تواند در عرصه تبلیغ موفق باشد.

وی ادامه داد: امروز هر فردی كه به فنون مختلف آشنا است، موفق‌تر می‌باشد؛ نمی‌شود که همانند گذشته عمل کرد، باید با توجه به نیازهای جامعه حرکت کرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین قرائتی با تأکید بر آشنا بودن نسبت به مسائل روز جامعه و نیازهای مخاطبان عنوان کرد: اگر فردی نسبت به مسائل آشنایت داشته باشد می‌تواند موفق عمل کند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تأکید بر توجه ویژه به زکات اظهار داشت: امسال شاهد جمع آوری 235 میلیارد تومان زکات بودیم که این‌ها باید با مدیریت در دست افرادی همانند ائمه جمعه برای آبادانی کشور قرار گیرد.

طلیعه

article thumbnailبیش از یک ‌سال از خروج یک‌طرفه آمریکا از معاهده‌ی برجام می‌گذرد. در این مدت جمهوری اسلامی ایران فرصتی طولانی به اروپا داد تا اقداماتی را در جهت انجام تعهداتشان نسبت به برجام انجام دهد. فرصت و دوره‌ای که رئیس جمهوری کشورمان از آن به صبر استراتژیک تعبیر کرده است. در یک جمع بندی کلی در مرور توافق هسته‌ای، جمهوری اسلامی ایران تاکنون به کلیه‌ی تعهداتش طبق برجام عمل کرده اما این طرف مقابل است که به وظایف و تعهدات خود عمل نکرده و حتی در جهت مخالف آن گام برداشته است.اکنون برای زنده ماندن توافق هسته ای بحث...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom