Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای به مناسبت هفته‌ی دولت در ارتباط تصویری با رئیس‌جمهور و اعضای دولت، سال آخر فعالیت دولت دوازدهم را فرصتی خوب برای افزایش خدمات در حوزه‌های مختلف خواندند و با بیان نکاتی درباره‌ی مسائل مهم اقتصادی همچون تولید، سرمایه‌گذاری، ارزش پول ملی و نیز فضای مجازی، تأکید کردند: باید با جدیت کامل، موانع تولید را رفع و برای حل مشکلات، همت بیشتر گماشت.
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1161
دیروز1841
در هفته8115
در ماه29287
مجموع511271

بازدید کنندگان برخط

5
Online

 آیت الله موسوی جزایری نماینده ولی فقیه و امام جمعه اهواز در نهمین اجلاسیه سراسری جامعه مدرسین و علمای بلاد به بیان دیدگاه های خود درباره اقتصاد مقاومتی پرداخت.

 
وی بی علاقگی و بی انگیزگی مردم نسبت به تولیدات داخلی را یک مشکل جدی برای تحقق اقتصاد مقاومتی دانست و بر ضرورت فرهنگ سازی برای تغییر این رویه تاکید کرد.
 
آیت الله موسوی جزایری علمای بزرگوار حوزه به کمک رهبری در این باره بشتابند، ایشان تذکرات بسیاری درباره اقتصاد مقاومتی و اصلاح الگوی مصرف می دهند، انتظار داریم علما و نخبگان حوزه نیز در این راستا در تریبون ها و سخنرانی های مختلف بدر این راستا انجام وظیفه کنند.
 
آیت الله موسوی جزایری خواستار کارهای پژوهشی لازم در این زمینه شد.
 
نماینده مجلس خبرگان رهبری همچنین با اشاره به تعطیلی برخی کارخانجات و واحدهای تولیدی بر لزوم حمایت دولت از این واحدها تاکید کرد.

طلیعه

تصویر مطلب«اقتصاد کشور را مطلقاً به تحوّلات خارجی نباید پیوند زد» این تذکری بود که حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با هیئت دولت در دوم شهریور ماه مطرح کردند و چنین پیوندی را «خطای راهبردی» دانستند. در کنار این موضوع معظم له به تشریح موضوعات اقتصادی‌پرداختند و تولید را به عنوان راه حل  اصلی رفع مشکلات  اقتصادی معرفی و تبیین کردند.  کشور ما از جمله کشورهایی است که علاوه بر موقعیت خاص جغرافیایی طبیعی از ظرفیت‌های مادی و منابع سرشاری‌برخورداراست. این ویژگی در پیوند با فرصت‌هایی چون نیروی انسانی...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom