Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در مراسم سالانه‌ی دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه‌السلام با اشاره به عزت سپاه در داخل و خارج، گفتند: آمریکایی‌ها با چهره‌ی خصمانه و عبوس خود به سپاه، عزت آن را افزون‌تر کردند، چراکه دشمنی دشمنان خدا، بندگان مؤمن را عزیزتر می‌کند. رهبر معظم انقلاب در تبیین نکات مهم و برجسته‌ی دستور جاودانه‌ی پروردگار درباره‌ی آمادگی روزافزون افزودند: معنای «وَ اَعَدّوا لَهُم مَا استَطَعتُم مِن قُوّه» این است که باید تا می‌توانید قدرت سازمانی را...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز632
دیروز899
در هفته3437
در ماه14590
مجموع21262864

بازدید کنندگان برخط

4
Online

 آیت الله موسوی جزایری نماینده ولی فقیه و امام جمعه اهواز در نهمین اجلاسیه سراسری جامعه مدرسین و علمای بلاد به بیان دیدگاه های خود درباره اقتصاد مقاومتی پرداخت.

 
وی بی علاقگی و بی انگیزگی مردم نسبت به تولیدات داخلی را یک مشکل جدی برای تحقق اقتصاد مقاومتی دانست و بر ضرورت فرهنگ سازی برای تغییر این رویه تاکید کرد.
 
آیت الله موسوی جزایری علمای بزرگوار حوزه به کمک رهبری در این باره بشتابند، ایشان تذکرات بسیاری درباره اقتصاد مقاومتی و اصلاح الگوی مصرف می دهند، انتظار داریم علما و نخبگان حوزه نیز در این راستا در تریبون ها و سخنرانی های مختلف بدر این راستا انجام وظیفه کنند.
 
آیت الله موسوی جزایری خواستار کارهای پژوهشی لازم در این زمینه شد.
 
نماینده مجلس خبرگان رهبری همچنین با اشاره به تعطیلی برخی کارخانجات و واحدهای تولیدی بر لزوم حمایت دولت از این واحدها تاکید کرد.

طلیعه

article thumbnailارتش ترکیه پس از اعلام تصمیم دولت ترامپ برای خارج کردن نیروهای آمریکایی از شمال شرقی سوریه، نیروها و ادوات نظامی خود را در مرز مشترک با سوریه مستقر و پس از چند روز نیز عملیات نظامی خود علیه نیروهای کرد متحد آمریکا را آغاز کرد. در این باره نکاتی قابل ذکر است:1- دولت ترکیه هدف از آغاز این حملات را سرکوب مخالفین خود و دفاع از امنیت ترکیه اعلام کرده و در نامه‌ای که وزیر خارجه ترکیه به سازمان ملل فرستاده همین توجیه را برای آغاز حملات ذکر کرده است. نفوذ تا عمق 30 کیلومتری خاک سوریه و ایجاد منطقه...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom