Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1810
دیروز1667
در هفته6389
در ماه13679
مجموع243091

بازدید کنندگان برخط

10
Online

 آیت الله موسوی جزایری نماینده ولی فقیه و امام جمعه اهواز در نهمین اجلاسیه سراسری جامعه مدرسین و علمای بلاد به بیان دیدگاه های خود درباره اقتصاد مقاومتی پرداخت.

 
وی بی علاقگی و بی انگیزگی مردم نسبت به تولیدات داخلی را یک مشکل جدی برای تحقق اقتصاد مقاومتی دانست و بر ضرورت فرهنگ سازی برای تغییر این رویه تاکید کرد.
 
آیت الله موسوی جزایری علمای بزرگوار حوزه به کمک رهبری در این باره بشتابند، ایشان تذکرات بسیاری درباره اقتصاد مقاومتی و اصلاح الگوی مصرف می دهند، انتظار داریم علما و نخبگان حوزه نیز در این راستا در تریبون ها و سخنرانی های مختلف بدر این راستا انجام وظیفه کنند.
 
آیت الله موسوی جزایری خواستار کارهای پژوهشی لازم در این زمینه شد.
 
نماینده مجلس خبرگان رهبری همچنین با اشاره به تعطیلی برخی کارخانجات و واحدهای تولیدی بر لزوم حمایت دولت از این واحدها تاکید کرد.

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom