Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار مسئولان و کارگزاران نظام  با اشاره به برخی که می گویند مذاکره با آمریکا چه عیبی دارد، تأکید کردند: مذاکره با آمریکا تا وقتی به تعبیر حضرت امام، آدم نشده، سمّ است؛ ضمن اینکه مذاکره با دولت فعلی این کشور سمّ مضاعف است. رهبرمعظم انقلاب در تبیین این واقعیت افزودند: معنای حقیقی مذاکره، معامله و بده‌بستان است و آنها دقیقاً در این معامله، دنبال نقاط قوت ایران هستند.ایشان افزودند: می گویند بیایید درباره‌ی موشک مذاکره کنیم، معنای حقیقی این حرف این است که شما باید...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز568
دیروز789
در هفته5173
در ماه12992
مجموع21164822

بازدید کنندگان برخط

7
Online

 آیت الله دری نجف آبادی در نهمین اجلاسیه جامعه مدرسین و علمای بلاد ظرفیت های کشور را برای تحقق اقتصاد مقاومتی بسیار خوب دانست و گفت: نسخه ای که در مجمع تصویب و با عنایت رهبری به مسؤولان ابلاغ شده نسخه کارگشایی چه در برابر تحریم ها و چه در شرایط غیر تحریم مؤثر است.

 
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام نقش روحانیت را در ایجاد عزم و اراده همگانی بسیار مؤثر دانست و گفت: امیدواریم بتوانیم با همت همگانی کشور را از وابستگی به نفت خارج کنیم.
 
آیت الله دری نجف آبادی اضافه کرد: اگر کشور ما مبتنی بر اقتصاد مقاومتی باشد فشارهای دشمن نخواهد توانست ما را دچار چالش کند.
 
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: تک تک استان های کشور دارای ظرفیت های بسیار خوبی است که با بهره گیری از آن می توان کشور را به دستاوردهای بسیار خوبی رساند.
 
وی افزود: در این زمینه باید از کشورهایی همچون چین که روزگاری هیچ چیز نداشتند و امروز دنیا را تسخیر کرده اند استفاده کرد.
 
آیت الله دری نجف آبادی گفت: اگر همت کنیم قطعا می توانیم بر مشکلات فائق آییم و کشور را به نقطه قابل قبولی در منطقه و جهان برسانیم و به افق های سند چشم انداز دست یابیم.
 
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی مشارکت حداکثری آحاد جامعه در فعالیت های اقتصادی را امری مهم و لازم ارزیابی کرد و یادآورشد: تقویت فرهنگ جهادی در مردم و کارگزاران و افزایش بهره وری در کشور از دیگر الزامات تحقق اقتصاد مقاومتی به شمار می آید.

( تابلو اعلانات )

طلیعه

article thumbnailپس از سقوط رژیم منحوس پهلوی و پیروزی انقلاب اسلامی، نظام مقدس جمهوری اسلامی توانست علی رغم معارضه و هجمه‌های بی شمار دشمنان، حرکت آرمانی و ارزش مدار خود را دنبال کند که در این میان نقش ولایت فقیه و رهبری نظام در این حرکت پویا و پر تحرک نقشی اساسی و راهبردی بوده است. رهبری به عنوان سیاستگذار کلّىِ نظام با تنظیم سیاست‌هایی راهبردی به هدایت سکان کشتی انقلاب می‌پردازد. جایگاه قانونی و شرعی ولایت فقیه ایجاب می‌کند همه قوای سه‌گانه در چارچوب سیاستهای رهبری برنامه‌ریزی کنند و سیاستهای اجرایىِ خودشان...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom