Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست‌اندرکاران و کارگزاران حج، فریضه‌ی حج را مجموعه‌ای استثنائی و ممتاز از ارزشهای مورد تمجید اسلام خواندند و با اشاره به وجود مفاهیم سیاسی ضروری نظیر وحدت، دفاع از مظلومان و برائت از مشرکین در حج، تأکید کردند: هر حاجی ایرانی باید با رفتار و گفتار و متانت خود، به ملیت، هویت و جمهوری اسلامی ایران آبرو ببخشد. در این دیدار که در آستانه‌ی آغاز اعزام زائران بیت‌الله الحرام انجام شد، رهبر معظم انقلاب اسلامی، حج را نمونه‌ی کوچکی از جامعه‌ی اسلامی برتر و...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز756
دیروز889
در هفته4563
در ماه20104
مجموع21216717

بازدید کنندگان برخط

5
Online

 آیت الله دری نجف آبادی در نهمین اجلاسیه جامعه مدرسین و علمای بلاد ظرفیت های کشور را برای تحقق اقتصاد مقاومتی بسیار خوب دانست و گفت: نسخه ای که در مجمع تصویب و با عنایت رهبری به مسؤولان ابلاغ شده نسخه کارگشایی چه در برابر تحریم ها و چه در شرایط غیر تحریم مؤثر است.

 
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام نقش روحانیت را در ایجاد عزم و اراده همگانی بسیار مؤثر دانست و گفت: امیدواریم بتوانیم با همت همگانی کشور را از وابستگی به نفت خارج کنیم.
 
آیت الله دری نجف آبادی اضافه کرد: اگر کشور ما مبتنی بر اقتصاد مقاومتی باشد فشارهای دشمن نخواهد توانست ما را دچار چالش کند.
 
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: تک تک استان های کشور دارای ظرفیت های بسیار خوبی است که با بهره گیری از آن می توان کشور را به دستاوردهای بسیار خوبی رساند.
 
وی افزود: در این زمینه باید از کشورهایی همچون چین که روزگاری هیچ چیز نداشتند و امروز دنیا را تسخیر کرده اند استفاده کرد.
 
آیت الله دری نجف آبادی گفت: اگر همت کنیم قطعا می توانیم بر مشکلات فائق آییم و کشور را به نقطه قابل قبولی در منطقه و جهان برسانیم و به افق های سند چشم انداز دست یابیم.
 
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی مشارکت حداکثری آحاد جامعه در فعالیت های اقتصادی را امری مهم و لازم ارزیابی کرد و یادآورشد: تقویت فرهنگ جهادی در مردم و کارگزاران و افزایش بهره وری در کشور از دیگر الزامات تحقق اقتصاد مقاومتی به شمار می آید.

طلیعه

article thumbnailبیش از یک ‌سال از خروج یک‌طرفه آمریکا از معاهده‌ی برجام می‌گذرد. در این مدت جمهوری اسلامی ایران فرصتی طولانی به اروپا داد تا اقداماتی را در جهت انجام تعهداتشان نسبت به برجام انجام دهد. فرصت و دوره‌ای که رئیس جمهوری کشورمان از آن به صبر استراتژیک تعبیر کرده است. در یک جمع بندی کلی در مرور توافق هسته‌ای، جمهوری اسلامی ایران تاکنون به کلیه‌ی تعهداتش طبق برجام عمل کرده اما این طرف مقابل است که به وظایف و تعهدات خود عمل نکرده و حتی در جهت مخالف آن گام برداشته است.اکنون برای زنده ماندن توافق هسته ای بحث...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom