Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار مسئولان و کارگزاران نظام  با اشاره به برخی که می گویند مذاکره با آمریکا چه عیبی دارد، تأکید کردند: مذاکره با آمریکا تا وقتی به تعبیر حضرت امام، آدم نشده، سمّ است؛ ضمن اینکه مذاکره با دولت فعلی این کشور سمّ مضاعف است. رهبرمعظم انقلاب در تبیین این واقعیت افزودند: معنای حقیقی مذاکره، معامله و بده‌بستان است و آنها دقیقاً در این معامله، دنبال نقاط قوت ایران هستند.ایشان افزودند: می گویند بیایید درباره‌ی موشک مذاکره کنیم، معنای حقیقی این حرف این است که شما باید...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز509
دیروز780
در هفته509
در ماه18968
مجموع21170798

بازدید کنندگان برخط

6
Online

 حجت الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی با حضور در اجلاسیه سراسری جامعه مدرسین و علمای بلاد، سلام گرم رهبر معظم انقلاب به شرکت کنندگان در این اجلاسیه را ابلاغ کرد.

 
حجت الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی رییس دفتر رهبر معظم انقلاب از ابلاغ سلام رهبر معظم انقلاب به اعضای جامعه مدرسین و شرکت کنندگان در نهمین اجلاسیه خبر داد و گفت: وقتی می خواستم به این اجلاس بیایم، ایشان فرمودند به همه عزیزان، علما و مدرسین سلام گرم ما را برسانید؛ متقابلا من هم سلام شما را خدمت ایشان ابلاغ خواهم کرد.
 
وی با تقدیر از برگزاری کنندگان نهمین اجلاسیه جامعه مدرسین، گفت: این اجلاس، اجلاسیه بسیار باشکوهی است، بیانات حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی و دیگر عزیزان بسیار ارزنده بود. ان شاءالله محتوای برنامه ها به صورت یک جزوه و کتاب چاپ و در اختیار دیگران قرار گیرد تا استفاده مطلوب و لازم صورت گیرد.
 
وی گفت: در شرایط فعلی دشمنان تمام سعی شان این است که به جهانیانی که به این نظام مقدس امیدوار شده اند و آثارش را در همه جا دیده اند القا کنند که نظام اسلامی کارآمد نیست و نمی تواند زندگی مردم را تامین کند و همه توطئه ها در این راستا است.
 
رییس دفتر رهبر معظم انقلاب تاکید کرد: معظم له در دیداری که به مناسبت 19 دی با مردم شریف قم داشتند عمده تاکید شان بر این بود که آنچه سبب سقوط رژیم شاه شد فراگیری فساد در رژیم بود و آنها در همه چیز فاسد بودند.
 
وی یادآورشد: اگر این نظام مقدس ناکارآمد است، این همه پیشرفت کی و کجا حاصل شده است؟ امروز ما به جایی رسیده ایم که ملت های دیگر نظام و مردم، رهبر و سیاستمداران ما را الگوی خود می دانند و این باید برای مردم تبیین شود.
 
وی تاکید کرد: این نظام دنیا و آخرت مردم را تؤامان تامین می کند، این نظام خود را تنها مسؤول دنیای مردم نمی داند بلکه می خواهد آخرت مردم و بهشت آنان را نیز تامین کند.
 
رییس دفتر رهبر معظم انقلاب تاکید کرد: امروز روحانیت در اوج عزت است و بهترین فرصت را در اختیار دارد و متاسفانه این جایگاه به خوبی تبیین نشده است.

طلیعه

article thumbnailپس از سقوط رژیم منحوس پهلوی و پیروزی انقلاب اسلامی، نظام مقدس جمهوری اسلامی توانست علی رغم معارضه و هجمه‌های بی شمار دشمنان، حرکت آرمانی و ارزش مدار خود را دنبال کند که در این میان نقش ولایت فقیه و رهبری نظام در این حرکت پویا و پر تحرک نقشی اساسی و راهبردی بوده است. رهبری به عنوان سیاستگذار کلّىِ نظام با تنظیم سیاست‌هایی راهبردی به هدایت سکان کشتی انقلاب می‌پردازد. جایگاه قانونی و شرعی ولایت فقیه ایجاب می‌کند همه قوای سه‌گانه در چارچوب سیاستهای رهبری برنامه‌ریزی کنند و سیاستهای اجرایىِ خودشان...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom