Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در مراسم سالانه‌ی دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه‌السلام با اشاره به عزت سپاه در داخل و خارج، گفتند: آمریکایی‌ها با چهره‌ی خصمانه و عبوس خود به سپاه، عزت آن را افزون‌تر کردند، چراکه دشمنی دشمنان خدا، بندگان مؤمن را عزیزتر می‌کند. رهبر معظم انقلاب در تبیین نکات مهم و برجسته‌ی دستور جاودانه‌ی پروردگار درباره‌ی آمادگی روزافزون افزودند: معنای «وَ اَعَدّوا لَهُم مَا استَطَعتُم مِن قُوّه» این است که باید تا می‌توانید قدرت سازمانی را...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز654
دیروز899
در هفته3459
در ماه14612
مجموع21262886

بازدید کنندگان برخط

4
Online

 نهمین اجلاسیه سراسري جامعه مدرسین حوزه علميه قم و علمای بلاد از صبح امروز با حضور حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی، اعضاي محترم جامعه مدرسين، علماي سراسر كشور، نمایندگان ولی فقیه، شخصیت های حوزوی و اندیشمندان و فضلای حوزه در شهر مقدس قم آغاز به کار کرد.


براساس این گزارش، این اجلاسیه با توجه به شعار سال در راستای بررسی نقش حوزه‌های علمیه و علمای بلاد در تبیین فرهنگ و اقتصاد اسلامی برگزار می‌شود.

در مراسم افتتاحیه این اجلاسیه حضرت آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی سخنرانی خواهند کرد؛ در آیین اختتامیه اجلاسیه نیز حضرت آیت‌الله العظمی سبحانی به ایراد سخن خواهند پرداخت.

دکتر لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی نیز در این اجلاسیه سراسری سخنرانی خواهد کرد.

روز گذشته نیز کمیسیون های تخصصی سه گانه نهمین اجلاسیه سراسری جامعه مدرسین و علمای بلاد با هدف بررسی نقش روحانیت و حوزه های علمیه در فرهنگ، اقتصاد اسلامی و سبک زندگی اسلامی برگزار شد.

طلیعه

article thumbnailارتش ترکیه پس از اعلام تصمیم دولت ترامپ برای خارج کردن نیروهای آمریکایی از شمال شرقی سوریه، نیروها و ادوات نظامی خود را در مرز مشترک با سوریه مستقر و پس از چند روز نیز عملیات نظامی خود علیه نیروهای کرد متحد آمریکا را آغاز کرد. در این باره نکاتی قابل ذکر است:1- دولت ترکیه هدف از آغاز این حملات را سرکوب مخالفین خود و دفاع از امنیت ترکیه اعلام کرده و در نامه‌ای که وزیر خارجه ترکیه به سازمان ملل فرستاده همین توجیه را برای آغاز حملات ذکر کرده است. نفوذ تا عمق 30 کیلومتری خاک سوریه و ایجاد منطقه...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom