Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای به مناسبت هفته‌ی دولت در ارتباط تصویری با رئیس‌جمهور و اعضای دولت، سال آخر فعالیت دولت دوازدهم را فرصتی خوب برای افزایش خدمات در حوزه‌های مختلف خواندند و با بیان نکاتی درباره‌ی مسائل مهم اقتصادی همچون تولید، سرمایه‌گذاری، ارزش پول ملی و نیز فضای مجازی، تأکید کردند: باید با جدیت کامل، موانع تولید را رفع و برای حل مشکلات، همت بیشتر گماشت.
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1239
دیروز1841
در هفته8193
در ماه29365
مجموع511349

بازدید کنندگان برخط

2
Online

 نهمین اجلاسیه سراسري جامعه مدرسین حوزه علميه قم و علمای بلاد از صبح امروز با حضور حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی، اعضاي محترم جامعه مدرسين، علماي سراسر كشور، نمایندگان ولی فقیه، شخصیت های حوزوی و اندیشمندان و فضلای حوزه در شهر مقدس قم آغاز به کار کرد.


براساس این گزارش، این اجلاسیه با توجه به شعار سال در راستای بررسی نقش حوزه‌های علمیه و علمای بلاد در تبیین فرهنگ و اقتصاد اسلامی برگزار می‌شود.

در مراسم افتتاحیه این اجلاسیه حضرت آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی سخنرانی خواهند کرد؛ در آیین اختتامیه اجلاسیه نیز حضرت آیت‌الله العظمی سبحانی به ایراد سخن خواهند پرداخت.

دکتر لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی نیز در این اجلاسیه سراسری سخنرانی خواهد کرد.

روز گذشته نیز کمیسیون های تخصصی سه گانه نهمین اجلاسیه سراسری جامعه مدرسین و علمای بلاد با هدف بررسی نقش روحانیت و حوزه های علمیه در فرهنگ، اقتصاد اسلامی و سبک زندگی اسلامی برگزار شد.

طلیعه

تصویر مطلب«اقتصاد کشور را مطلقاً به تحوّلات خارجی نباید پیوند زد» این تذکری بود که حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با هیئت دولت در دوم شهریور ماه مطرح کردند و چنین پیوندی را «خطای راهبردی» دانستند. در کنار این موضوع معظم له به تشریح موضوعات اقتصادی‌پرداختند و تولید را به عنوان راه حل  اصلی رفع مشکلات  اقتصادی معرفی و تبیین کردند.  کشور ما از جمله کشورهایی است که علاوه بر موقعیت خاص جغرافیایی طبیعی از ظرفیت‌های مادی و منابع سرشاری‌برخورداراست. این ویژگی در پیوند با فرصت‌هایی چون نیروی انسانی...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom