Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1133
دیروز1506
در هفته8215
در ماه43476
مجموع185477

بازدید کنندگان برخط

8
Online

 نهمین اجلاسیه سراسري جامعه مدرسین حوزه علميه قم و علمای بلاد از صبح امروز با حضور حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی، اعضاي محترم جامعه مدرسين، علماي سراسر كشور، نمایندگان ولی فقیه، شخصیت های حوزوی و اندیشمندان و فضلای حوزه در شهر مقدس قم آغاز به کار کرد.


براساس این گزارش، این اجلاسیه با توجه به شعار سال در راستای بررسی نقش حوزه‌های علمیه و علمای بلاد در تبیین فرهنگ و اقتصاد اسلامی برگزار می‌شود.

در مراسم افتتاحیه این اجلاسیه حضرت آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی سخنرانی خواهند کرد؛ در آیین اختتامیه اجلاسیه نیز حضرت آیت‌الله العظمی سبحانی به ایراد سخن خواهند پرداخت.

دکتر لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی نیز در این اجلاسیه سراسری سخنرانی خواهد کرد.

روز گذشته نیز کمیسیون های تخصصی سه گانه نهمین اجلاسیه سراسری جامعه مدرسین و علمای بلاد با هدف بررسی نقش روحانیت و حوزه های علمیه در فرهنگ، اقتصاد اسلامی و سبک زندگی اسلامی برگزار شد.

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom