Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1140
دیروز1506
در هفته8222
در ماه43483
مجموع185484

بازدید کنندگان برخط

8
Online

كميسيون‌هاي نهمین اجلاسیه سراسري جامعه مدرسین حوزه علمیه قم رسما کار خود را با حضور علما، شخصیت‌های حوزوی، اساتید و فضلای حوزه در شهر مقدس قم آغاز کرد.


کمیسیون‌های تخصصی نهمین اجلاسیه سراسري جامعه مدرسین حوزه علمیه قم از صبح امروز 24 دیماه با حضور علما، شخصیت های حوزوی و علمای بلاد کار خود را آغاز کرد.

بر اساس این گزارش، در مراسم آغاز به کار کمیسیون های تخصصی اجلاسیه نهم جامعه مدرسین، ابتدا آیت الله مرتضی مقتدایی نایب رییس شورای عالی جامعه مدرسین سخنرانی کرد.

پس از ایراد سخنرانی از سوی نایب رییس شورای عالی جامعه مدرسین کمیسیون‌های سه گانه اجلاسیه وارد دستور کار شدند و مسائل مختلف را مورد بررسی قرار می‌دهند.

کمیسیون نقش و جایگاه روحانیت و حوزه‌های علمیه در تبیین اقتصاد اسلامی به ریاست آیت الله مقتدایی برگزار می‌شود.

کمیسیون نقش و جایگاه روحانیت در تبیین و تقویت فرهنگ اسلامی به ریاست آیت الله نمازی برگزار می شود.

کمیسیون نقش و جایگاه روحانیت و حوزه های علمیه در تبیین و تقویت امور تبلیغی و اجتماعی به ریاست آیت الله غروی برگزار می گردد.

گفتنی است، اجلاسیه نهم جامعه مدرسین و علمای بلاد صبح فردا پنج شنبه 25 دیماه با موضوع نقش حوزه های علمیه و علمای بلاد در تبیین فرهنگ و اقتصاد اسلامی و با سخنرانی حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی برگزار می شود.

حضرت آیت الله العظمی سبحانی نیز در آیین اختتامیه این اجلاسیه که در مدرسه امام موسی کاظم(ع) قم برگزار می شود، سخنرانی خواهند کرد.

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom