Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در مراسم سالانه‌ی دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه‌السلام با اشاره به عزت سپاه در داخل و خارج، گفتند: آمریکایی‌ها با چهره‌ی خصمانه و عبوس خود به سپاه، عزت آن را افزون‌تر کردند، چراکه دشمنی دشمنان خدا، بندگان مؤمن را عزیزتر می‌کند. رهبر معظم انقلاب در تبیین نکات مهم و برجسته‌ی دستور جاودانه‌ی پروردگار درباره‌ی آمادگی روزافزون افزودند: معنای «وَ اَعَدّوا لَهُم مَا استَطَعتُم مِن قُوّه» این است که باید تا می‌توانید قدرت سازمانی را...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز658
دیروز899
در هفته3463
در ماه14616
مجموع21262890

بازدید کنندگان برخط

7
Online

كميسيون‌هاي نهمین اجلاسیه سراسري جامعه مدرسین حوزه علمیه قم رسما کار خود را با حضور علما، شخصیت‌های حوزوی، اساتید و فضلای حوزه در شهر مقدس قم آغاز کرد.


کمیسیون‌های تخصصی نهمین اجلاسیه سراسري جامعه مدرسین حوزه علمیه قم از صبح امروز 24 دیماه با حضور علما، شخصیت های حوزوی و علمای بلاد کار خود را آغاز کرد.

بر اساس این گزارش، در مراسم آغاز به کار کمیسیون های تخصصی اجلاسیه نهم جامعه مدرسین، ابتدا آیت الله مرتضی مقتدایی نایب رییس شورای عالی جامعه مدرسین سخنرانی کرد.

پس از ایراد سخنرانی از سوی نایب رییس شورای عالی جامعه مدرسین کمیسیون‌های سه گانه اجلاسیه وارد دستور کار شدند و مسائل مختلف را مورد بررسی قرار می‌دهند.

کمیسیون نقش و جایگاه روحانیت و حوزه‌های علمیه در تبیین اقتصاد اسلامی به ریاست آیت الله مقتدایی برگزار می‌شود.

کمیسیون نقش و جایگاه روحانیت در تبیین و تقویت فرهنگ اسلامی به ریاست آیت الله نمازی برگزار می شود.

کمیسیون نقش و جایگاه روحانیت و حوزه های علمیه در تبیین و تقویت امور تبلیغی و اجتماعی به ریاست آیت الله غروی برگزار می گردد.

گفتنی است، اجلاسیه نهم جامعه مدرسین و علمای بلاد صبح فردا پنج شنبه 25 دیماه با موضوع نقش حوزه های علمیه و علمای بلاد در تبیین فرهنگ و اقتصاد اسلامی و با سخنرانی حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی برگزار می شود.

حضرت آیت الله العظمی سبحانی نیز در آیین اختتامیه این اجلاسیه که در مدرسه امام موسی کاظم(ع) قم برگزار می شود، سخنرانی خواهند کرد.

طلیعه

article thumbnailارتش ترکیه پس از اعلام تصمیم دولت ترامپ برای خارج کردن نیروهای آمریکایی از شمال شرقی سوریه، نیروها و ادوات نظامی خود را در مرز مشترک با سوریه مستقر و پس از چند روز نیز عملیات نظامی خود علیه نیروهای کرد متحد آمریکا را آغاز کرد. در این باره نکاتی قابل ذکر است:1- دولت ترکیه هدف از آغاز این حملات را سرکوب مخالفین خود و دفاع از امنیت ترکیه اعلام کرده و در نامه‌ای که وزیر خارجه ترکیه به سازمان ملل فرستاده همین توجیه را برای آغاز حملات ذکر کرده است. نفوذ تا عمق 30 کیلومتری خاک سوریه و ایجاد منطقه...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom