Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای به مناسبت هفته‌ی دولت در ارتباط تصویری با رئیس‌جمهور و اعضای دولت، سال آخر فعالیت دولت دوازدهم را فرصتی خوب برای افزایش خدمات در حوزه‌های مختلف خواندند و با بیان نکاتی درباره‌ی مسائل مهم اقتصادی همچون تولید، سرمایه‌گذاری، ارزش پول ملی و نیز فضای مجازی، تأکید کردند: باید با جدیت کامل، موانع تولید را رفع و برای حل مشکلات، همت بیشتر گماشت.
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1244
دیروز1841
در هفته8198
در ماه29370
مجموع511354

بازدید کنندگان برخط

3
Online

كميسيون‌هاي نهمین اجلاسیه سراسري جامعه مدرسین حوزه علمیه قم رسما کار خود را با حضور علما، شخصیت‌های حوزوی، اساتید و فضلای حوزه در شهر مقدس قم آغاز کرد.


کمیسیون‌های تخصصی نهمین اجلاسیه سراسري جامعه مدرسین حوزه علمیه قم از صبح امروز 24 دیماه با حضور علما، شخصیت های حوزوی و علمای بلاد کار خود را آغاز کرد.

بر اساس این گزارش، در مراسم آغاز به کار کمیسیون های تخصصی اجلاسیه نهم جامعه مدرسین، ابتدا آیت الله مرتضی مقتدایی نایب رییس شورای عالی جامعه مدرسین سخنرانی کرد.

پس از ایراد سخنرانی از سوی نایب رییس شورای عالی جامعه مدرسین کمیسیون‌های سه گانه اجلاسیه وارد دستور کار شدند و مسائل مختلف را مورد بررسی قرار می‌دهند.

کمیسیون نقش و جایگاه روحانیت و حوزه‌های علمیه در تبیین اقتصاد اسلامی به ریاست آیت الله مقتدایی برگزار می‌شود.

کمیسیون نقش و جایگاه روحانیت در تبیین و تقویت فرهنگ اسلامی به ریاست آیت الله نمازی برگزار می شود.

کمیسیون نقش و جایگاه روحانیت و حوزه های علمیه در تبیین و تقویت امور تبلیغی و اجتماعی به ریاست آیت الله غروی برگزار می گردد.

گفتنی است، اجلاسیه نهم جامعه مدرسین و علمای بلاد صبح فردا پنج شنبه 25 دیماه با موضوع نقش حوزه های علمیه و علمای بلاد در تبیین فرهنگ و اقتصاد اسلامی و با سخنرانی حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی برگزار می شود.

حضرت آیت الله العظمی سبحانی نیز در آیین اختتامیه این اجلاسیه که در مدرسه امام موسی کاظم(ع) قم برگزار می شود، سخنرانی خواهند کرد.

طلیعه

تصویر مطلب«اقتصاد کشور را مطلقاً به تحوّلات خارجی نباید پیوند زد» این تذکری بود که حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با هیئت دولت در دوم شهریور ماه مطرح کردند و چنین پیوندی را «خطای راهبردی» دانستند. در کنار این موضوع معظم له به تشریح موضوعات اقتصادی‌پرداختند و تولید را به عنوان راه حل  اصلی رفع مشکلات  اقتصادی معرفی و تبیین کردند.  کشور ما از جمله کشورهایی است که علاوه بر موقعیت خاص جغرافیایی طبیعی از ظرفیت‌های مادی و منابع سرشاری‌برخورداراست. این ویژگی در پیوند با فرصت‌هایی چون نیروی انسانی...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom