Ayeh

تصاویر اعضای جامعه

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار صدها نفر از اساتید، اعضای هیأت‌های علمی و پژوهشگران دانشگاه‌ها و مراکز علمی، دانشگاه را از مراکز بسیار مهم «تربیت قوه‌ی عاقله‌ی کشور» خواندند و با تبیین سه ضرورت اساسی دانشگاه‌ها یعنی «درگیر شدن با مسائل و چالش‌های کشور»، «تربیت فرهنگی، اخلاقی و هویتیِ دانشجویان» و «تحول دائم و اصلاح مستمر در محیط‌های دانشگاهی» تأکید کردند: مسائل و مشکلات کشور باید عالمانه حل شود و استفاده از توانایی‌ها و ظرفیت‌های دانشگاه‌ها و اساتید و دستان توانا و مستعد...
مطالب بیشتررهنمود  

حجت‌الاسلام والمسلمین حسینی بوشهری با تاکید براین که فعالیت گروهای تبلیغی باعث امید و خوشحالی، رهبر معظم انقلاب، مراجع تقلید، بزرگان حوزه، حوزویان و مردم می‌شود، عنوان کرد: مهمترین شاخصه این نوع گروه‌ها، جهادی بودن آن است.


عضو جامعه مدرسین با بیان اینکه باید تلاش کرد تا گروه‌های تبلیغی از مسیر و شاخصه جهادی بودن خود دور نشود، گفت: مهمترین آسیب این نوع گروه‌ها وابستگی به سازمان، نهاد و یا ارگان‌ها است.

عضو خبرگان رهبری توجه به محتوای برنامه‌های تبلیغی، آموزش مبلغان، نیازسنجی، رصد برنامه‌های دشمن، رصد کردن فضای مجازی، اولویت بندی برنامه در جامعه و نسل جوان، پاسخ گویی به شبهات اعتقادی، رسیدگی به مسائل شرعی مردم روستا و کاربردی کردن برنامه‌های تبلیغی و تشکیل اتاق فکر را از موضوعات مهم گروه‌‌های تبلیغی دانست. (خ-1315)

یاران قدیم

طلیعه

article thumbnailسخنان رهبر معظم انقلاب در سالگرد رحلت امام راحل و دستور ایشان به سازمان انرژی هسته‌ای بازتاب‌های فراوانی در رسانه‌های داخلی و خارجی داشت. رهبر معظم انقلاب در حرم مطهر امام خمینی(ره) در بخشی از بیاناتشان درباره برجام فرمودند: "از برخی حرف‌های بعضی از دولت‌های اروپایی اینجور بر می‌آید که توقع دارند ملت ایران هم تحریم‌ها را تحمل کند و هم از فعالیت هسته‌ای خود دست بکشد و محدودیت‌ها را ادامه دهد. من به این دولت‌ها می‌گویم بدانند که این خواب آشفته تعبیر نمی‌شود."ایشان با بیان اینکه ملت و دولت ایران...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom