Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از مردم قم با تجلیل و تحسین حرکت عظیم، پرشور، به‌موقع و منسجم ملت در روزهای اخیر، به تشریح ابعاد و لایه‌های مختلف توطئه‌ی دشمنان برای سوءاستفاده از مطالبات به‌حق مردم پرداختند و با بیان سخنان مهمی خطاب به آمریکایی‌ها، مسئولان کشور و مردم تأکید کردند: ایستادگی و نبرد «ملت با ضد ملت»، «ایران با ضد ایران» و «اسلام با ضد اسلام» همچون چهل سال گذشته ادامه خواهد داشت اما کینه‌ورزی دشمن نباید موجب شود مسئولان از ضعف‌ها و مشکلات مردم و به‌ویژه طبقات...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز2664
دیروز5175
در هفته7839
در ماه80064
مجموع20488338

بازدید کنندگان برخط

6
Online

حجت‌الاسلام والمسلمین حسینی بوشهری با تاکید براین که فعالیت گروهای تبلیغی باعث امید و خوشحالی، رهبر معظم انقلاب، مراجع تقلید، بزرگان حوزه، حوزویان و مردم می‌شود، عنوان کرد: مهمترین شاخصه این نوع گروه‌ها، جهادی بودن آن است.


عضو جامعه مدرسین با بیان اینکه باید تلاش کرد تا گروه‌های تبلیغی از مسیر و شاخصه جهادی بودن خود دور نشود، گفت: مهمترین آسیب این نوع گروه‌ها وابستگی به سازمان، نهاد و یا ارگان‌ها است.

عضو خبرگان رهبری توجه به محتوای برنامه‌های تبلیغی، آموزش مبلغان، نیازسنجی، رصد برنامه‌های دشمن، رصد کردن فضای مجازی، اولویت بندی برنامه در جامعه و نسل جوان، پاسخ گویی به شبهات اعتقادی، رسیدگی به مسائل شرعی مردم روستا و کاربردی کردن برنامه‌های تبلیغی و تشکیل اتاق فکر را از موضوعات مهم گروه‌‌های تبلیغی دانست. (خ-1315)

طلیعه

article thumbnailنشست شورای امنیت سازمان ملل درباره ناآرامی‌های اخیر ایران که به پیشنهاد نماینده ایالات متحده آمریکا در سازمان ملل برگزار شده بود به جلسه‌ای برای زیر سوال بردن اقدامات آمریکا در منطقه و انزوای بیش از پیش آمریکا در صحنه بین الملل تبدیل شد . درباره این نشست و نتایج آن نکاتی چند قابل ذکر و تامل است:   1 - با توجه به افزایش اقتدار نظامی و همچنین تئوریک نظام مقدس جمهوری اسلامی در چند سال اخیر در منطقه و جهان و زیر سوال رفتن هژمونی آمریکا خصوصا پس از شکست‌های اخیر سران استکبار در عراق و سوریه، رییس جمهور...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom