Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار جمعی از خانواده‌های شهیدان، بازآفرینی روحیه‌ی شجاعت و شهادت در نسل جوان مؤمنِ انقلابی امروز را «معجزه‌ی انقلاب» برشمردند و با دعوت مردم و جوانان و همچنین مسئولان به بیداری و هوشیاری در مقابل توطئه‌های جبهه‌ی استکبار و در رأس آن آمریکا، گفتند: همه باید تلاش خود را برای تقویت اقتصاد کشور و تولید ملی مضاعف کنند و مسئولان نیز باید مراقب باشند تا فریب ظاهرسازی و زبان‌بازی دشمن را نخورند و دشمن خبیثی که از در بیرون شده است، از پنجره وارد نشود.ایشان استمرار این...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز719
دیروز786
در هفته5609
در ماه13970
مجموع20990087

بازدید کنندگان برخط

4
Online

حجت‌الاسلام والمسلمین حسینی بوشهری با تاکید براین که فعالیت گروهای تبلیغی باعث امید و خوشحالی، رهبر معظم انقلاب، مراجع تقلید، بزرگان حوزه، حوزویان و مردم می‌شود، عنوان کرد: مهمترین شاخصه این نوع گروه‌ها، جهادی بودن آن است.


عضو جامعه مدرسین با بیان اینکه باید تلاش کرد تا گروه‌های تبلیغی از مسیر و شاخصه جهادی بودن خود دور نشود، گفت: مهمترین آسیب این نوع گروه‌ها وابستگی به سازمان، نهاد و یا ارگان‌ها است.

عضو خبرگان رهبری توجه به محتوای برنامه‌های تبلیغی، آموزش مبلغان، نیازسنجی، رصد برنامه‌های دشمن، رصد کردن فضای مجازی، اولویت بندی برنامه در جامعه و نسل جوان، پاسخ گویی به شبهات اعتقادی، رسیدگی به مسائل شرعی مردم روستا و کاربردی کردن برنامه‌های تبلیغی و تشکیل اتاق فکر را از موضوعات مهم گروه‌‌های تبلیغی دانست. (خ-1315)

طلیعه

article thumbnailحدود هفت ماه قبل دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا رسما خروج این کشور از توافق هسته‌ای ایران و گروه 1+5 را اعلام کرد و چند روز پس از آن وزیر خارجه آمریکا با حضور در نشست اندیشکده آمریکایی «هریتیج» استراتژی جدید این کشور درباره ایران را مطرح کرد. در آن نشست مایک پمپئو شروط دوازده گانه‌ای را برای توافق جدید با ایران مطرح کرد که برخی از آنها بدین شرح بود: «ایران باید به برنامه موشکهای بالستیک خود پایان دهد و پرتاب یا توسعه موشکهای با قابلیت حمل کلاهک هسته‌ای را متوقف کند. ایران باید شهروندان...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom