Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار وزیر اوقاف و جمعی از علمای سوریه با اشاره به حمایت جمهوری اسلامی ایران از سوریه در خط مقدم مبارزه با دشمنان اسلام، پیروزی را از آنِ ملت‌های مؤمن و مجاهد خواندند و با تأکید بر لزوم پافشاری بر مشترکات اسلامی، گفتند: امیدواریم همگی آن روزی را ببینیم که شما در قدس نماز جماعت می‌خوانید. حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای با تجلیل از آقای بشار اسد رئیس‌جمهور سوریه، افزودند: سوریه امروز در خط مقدم قرار دارد، بنابراین وظیفه ما حمایت از ایستادگی سوریه است، البته...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز2856
دیروز5492
در هفته33707
در ماه79090
مجموع20755066

بازدید کنندگان برخط

9
Online

حجت‌الاسلام والمسلمین حسینی بوشهری با تاکید براین که فعالیت گروهای تبلیغی باعث امید و خوشحالی، رهبر معظم انقلاب، مراجع تقلید، بزرگان حوزه، حوزویان و مردم می‌شود، عنوان کرد: مهمترین شاخصه این نوع گروه‌ها، جهادی بودن آن است.


عضو جامعه مدرسین با بیان اینکه باید تلاش کرد تا گروه‌های تبلیغی از مسیر و شاخصه جهادی بودن خود دور نشود، گفت: مهمترین آسیب این نوع گروه‌ها وابستگی به سازمان، نهاد و یا ارگان‌ها است.

عضو خبرگان رهبری توجه به محتوای برنامه‌های تبلیغی، آموزش مبلغان، نیازسنجی، رصد برنامه‌های دشمن، رصد کردن فضای مجازی، اولویت بندی برنامه در جامعه و نسل جوان، پاسخ گویی به شبهات اعتقادی، رسیدگی به مسائل شرعی مردم روستا و کاربردی کردن برنامه‌های تبلیغی و تشکیل اتاق فکر را از موضوعات مهم گروه‌‌های تبلیغی دانست. (خ-1315)

طلیعه

article thumbnailجریانات مشکوک اخیر به نام دختران خیابان انقلاب که با کشف حجاب و به چوب کردن روسری‌ها آغاز شد خط جدیدی از تلاش دشمنان دین و شریعت در پوشش آزادی خواهی و حقوق اجتماعی است که پیش از این تحت عناوینی چون آزادی‌های یواشکی و چهارشنبه‌های سفید به مبارزه با حجاب و پوشش اسلامی پرداخته بود. این فتنه فرهنگی که در سطح بسیار کوچکی نمایش خود را آغاز کرده است متاسفانه دریک بازی سازی رسانه‌ای و پرداخت بیش از حد و پوشش گسترده آن توسط رسانه‌های وابسته به جریانات خاص به یک موضوع کلان بدل گشته است و برخی نمایندگان...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom