Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا در ارتباط تصویری با مراسم مشترک دانش‌آموختگی دانشگاه‌های افسری نیروهای مسلح در دانشگاه افسری امام علی علیه‌السلام، لازمه‌ی حفظ اقتدار و هویت ملی و تأمین منافع ملی را محاسبه‌ی صحیح و عقلانی از تهدیدها و ظرفیتها در مسائل مربوط به «قدرت دفاعی»، «استحکام و ثبات اقتصادی» و «توانایی و قوام فرهنگی» دانستند و تأکید کردند: مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم، به شرط «تلاش شبانه‌روزی مسئولان» و «مدیریت قوی، جامع و خسته‌نشو» و «تمرکز بر تولید داخلی و چشم امید...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز734
دیروز1793
در هفته4060
در ماه37858
مجموع569676

بازدید کنندگان برخط

13
Online

حجت الاسلام والمسلمین سید حسن ربانی، رئیس مرکز خدمات حوزه های علمیه، عصر روز پنج شنبه مورخ 1396/07/27 در هشتمین اجلاس منطقه ای جامعه مدرسین حوزه در تبریز، ضمن تقدیر از برگزار کنندگان این اجلاسیه گفت: بی شک یکی از بزرگترین اجتماعات روحانیت در کشور همین اجلاسیه های جامعه مدرسین و علمای بلاد است که با حضور شخصیت های برجسته از قم و شهرستان ها تشکیل می شود.


ایشان افزود: مرکز خدمات حوزه های علمیه با علاقه بسیار پیگیر پیشنهادهای اجلاس است و قطعاً این هم اندیشی ها و تضارب آرا در شناسایی نقاط قوت و ضعف حوزه و روحانیت بسیار موثر خواهد بود.

رئیس مرکز خدمات حوزه های علمیه ادامه داد: حوزه دارای دو بال موفقیت است که یک بخش آن مربوط به برنامه های آموزشی، تهذیبی و پژوهشی می باشد که بحمدلله روز به روز در حال ارتقاء است و بال دیگر موفقیت ناظر به امور سخت افزاری و جنبه های حمایتی است که بخش عمده آن بر عهده مرکز خدمات است.

حجت الاسلام والمسلمین ربانی تاکید کرد: هدف اصلی مرکز خدمات این است که در راستای اهداف و رسالت های کلیدی حوزه بتواند به میزان توان خود موانع فراروی حوزویان در عرصه های تحقیق، تدریس، تبلیغ و آموزش را بر دارد تا طلاب و فضلا بهتر بتوانند به رسالت خود عمل کنند.

ایشان با بیان این که بخشی از برنامه های حمایتی مرکز خدمات مربوط به خانواده و فرزندان روحانیون است، افزود: تلاش های خوبی در این بخش صورت گرفته که از آن جمله این است که امروز 36 هزار فرزند ممتاز روحانی داریم که باید قدردان این سرمایه ها باشیم.

طلیعه

تصویر مطلبدر چند هفته اخیر بین دو کشور همسایه شمالی ایران، جمهوری آذربایجان و ارمنستان، جنگی بر سر مسئله قدیمی اختلاف بر سر مالکیت «قره باغ» آغاز و باعث بروز نگرانی‌هایی در منطقه و حتی دنیا شده است. جمهوری اسلامی ایران به عنوان همسایه این دو کشور نیز در این مدت تلاش کرده تا طرفین را به حل مشکلات از طریق گفت‌و‌گو ترغیب نماید اما برخی تحولات از جمله ورود رژیم صهیونیستی، ترکیه و گروه‌های تروریستی تکفیری به این جنگ باعث بروز نگرانی‌هایی شده است. شلیک گاه و بی‌گاه گلوله و خمپاره به خاک ایران در این معرکه نیز موضوعی...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom