Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب پاسخ رهبر معظم انقلاب به دو استفتاء درباره کرونا سوال: حکم رفت و آمد خانوادگی و نیز حضور در مراسماتی که در آن احتمال مبتلا شدن به کرونا وجود دارد، چیست؟ جواب: از وارد شدن به محلی که احتمال عقلائی مبتلا شدن وجود دارد، اجتناب شود مگر اینکه با رعایت نکات بهداشتی، این احتمال منتفی و یا غیر قابل توجه باشد. سوال: اگر شخصی به این بیماری مبتلا شده یا برخی از علائم مشکوک به کرونا را دارد، آیا جایز است با کسانی که از وضعیت او اطلاع ندارند رفت و آمد نماید؟ جواب: اگر احتمال عقلائی بدهد که موجب سرایت به دیگران گردد،...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز334
دیروز2975
در هفته6635
در ماه40433
مجموع572251

بازدید کنندگان برخط

6
Online

حجت الاسلام والمسلمین احمد مروی، معاون ارتباطات حوزوی دفتر مقام معظم رهبری، روز پنج شنبه مورخ 1396/07/27 در دومین روز اجلاس منطقه ای جامعه مدرسین و علمای بلاد در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) تبریز، تصریح کرد: برای دینداری جامعه و نهادینه کردن دین در جامعه دست مان پر است و منابع سرشار قرآنی فراوانی داریم.


معاون ارتباطات حوزوی دفتر مقام معظم رهبری افزود: معارف اسلامی می تواند یک جامعه و امت را که تشنه حقایق و فضائل هستند، سیراب کند، اما مهم هنر بهره وری از این دریای معارف است.

حجت الاسلام والمسلمین مروی تاکید کرد: باید ظرفیت مخاطب، در تبلیغ دین مورد توجه قرار بگیرد، وگرنه مخاطبان با کوچک ترین شبهه ای نسبت به دین و احکام الهی بدبین خواهند شد.

ایشان با اشاره به امکانات در اختیار روحانیت، عنوان کرد: نباید همه چیز را به نظام واگذار کرد و هیچ مسئولیتی را در قبال آسیب های فرهنگی و اجتماعی به گردن نگرفت، ائمه اطهار(ع) در بدترین شرایط و ساختار، وظیفه خود را انجام دادند.

معاون ارتباطات حوزوی دفتر مقام معظم رهبری تاکید کرد: وظیفه روحانیت تنها هشدار دادن نیست، باید از همه ظرفیت های روحانیت و مساجد و منبرهای در اختیار در مبارزه با ناهنجاری های اجتماعی بهره گرفت.


ایشان ادامه داد: مسجد را محل دعا و نماز و عزاداری قرار دادیم، اما چه ایرادی دارد که کارکرد مساجد را فراتر ببریم و متخصصین در خصوص آسیب های اجتماعی و فرهنگی با مردم به گفتگو بنشینند.

حجت الاسلام والمسلمین مروی با اشاره به اهمیت مخاطب شناسی روحانیت، خاطرنشان کرد: روحانیت امین و مورد اعتماد مردم است و این شعار نیست، بلکه یک واقعیت است، اما هنوز از تمامی این ظرفیت استفاده نکرده ایم.

معاون ارتباطات حوزوی دفتر مقام معظم رهبری با اشاره به نقش مهم روحانیت در رفع معضل طلاق و اعتیاد عنوان کرد: مقام معظم رهبری، اعتیاد را بلای بزرگ و تهدیدی عظیم دانستند، روحانیت برای رفع این معضل چه راهکاری دارد؟ روحانیت باید نسبت به مساله طلاق دغدغه مند باشد و طلاق هر دختر و پسر را مشکل خود بداند

طلیعه

تصویر مطلبیکی ازمهم‌ترین اخباری که این روزها در سایتها و خبرگزاری‌های داخلی و خارجی مطرح و تحلیل‌های مختلفی حول آن منتشر می شود برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا است . برخی تحلیلگران با کنار هم قرار دادن نظرسنجی‌ها و بررسی آنها درباره نتیجه احتمالی شکست جمهوریخواهان و پیامدها و آثار آن بر رابطه ایران و آمریکا خصوصا درباره بازگشت آمریکا به برجام تحلیل‌هایی ارائه می‌دهند. در عین حال برخی تحلیلگران هم بر این باورند که با توجه به سیستم انتخاباتی الکترال در آمریکا و همچنین احتمال تصمیم گیری برخی از رای...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom