Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبرهبر معظم انقلاب اسلامی در روز 13 آبان زنده و تلویزیونی، با تبریک خجسته سالروز میلاد پیامبر خاتم حضرت محمد مصطفی(صلی‌الله‌علیه‌وآله) و ولادت حضرت امام جعفر صادق(علیه‌السلام) به ملت شریف ایران و امت بزرگ اسلامی، وحدت جهان اسلام را علاج واقعی مشکلات مسلمانان خواندند و با اشاره به سیاست عاقلانه ایستادگی در مقابل زیاده‌خواهی‌های آمریکا فرمودند: سیاست حساب‌شده جمهوری اسلامی با رفت و آمد اشخاص در آمریکا تغییری نمی‌کند.  ایشان همچنین با تأکید بر تحرک و تلاش بیشتر مسئولان در سه زمینه «اقتصاد، امنیت و...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز658
دیروز1605
در هفته8892
در ماه7270
مجموع634044

بازدید کنندگان برخط

3
Online

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: وظیفه حساس ارشاد عبادی و سیاسی جامعه از قرن ها پیش تاکنون به عهده نهاد روحانیت بوده است.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی چهارمین اجلاسیه منطقه ای جامعه مدرسین دبیر شورای نگهبان در نوبت عصر چهارمین اجلاسیه منطقه ای جامعه مدرسین در اهواز گفت: روحانیت قرن ها به وظیفه خود که هدایت فکری و معنوی جامعه است عمل کرده و هم اینک مرجعیت دینی در کنار اداره حکومت به عهده روحانیت است.
وی به وظایف خطیر روحانیت در عصر کنونی اشاره کرد وگفت: فراهم نمودن مقدمات ظهور و زمنیه سازی برای برقراری حکومت عدل حضرت ولی عصر بر دوش نهاد روحانیت وحوزه های علمیه است.
آیت الله جنتی به برخی آفت های تهدید کننده نهاد روحانیت اشاره کرد و گفت: دنیاگرایی و گرایش به مادیگری خطری است که همواره نهاد مقدس روحانیت را تهدید می کند و باید تلاش کنیم با قناعت وساده زیستی بیش از گذشته مردم را به دین خدا جذب کنیم.
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم افزود: ارشاد عبادی سیاسی مردم یکی ازوظایف بسیار مهم روحانیت است و در عصر کنونی که دشمنان بیش از گذشته برای دشمنی با نظام همت کرده اند، این وظیفه حساس تر شده است .
آیت الله جنتی با اشاره به نزدیک شدن زمان انتخابات ریاست جمهوری  گفت: درکنار تشویق به حضور پرشور در انتخابات باید مردم را برای انتخاب احسن کمک کنیم.
وی افزایش آگاهی و بصیرت جامعه را بسیار ضروری دانست و گفت: حضور با بصیرت و آگاهی در انتخابات ، انقلاب را بیمه خواهد کرد و فلسفه سیاسی اسلام نیز در همین راستا است.
وی خاطر نشان کرد: اگر مردم از روحانیت فاصله بگیرند در معرض تهدیدهای فکری وعقیدتی خواهند بود و تاکنون نیز ملت ما پیوند عمیق با روحانیت را برخود لازم دانسته اند.
وی به رعایت عملی توصیه رهبری مبنی بر رعایت اصلاح الگوی مصرف اشاره کرد و گفت: نقش علما و روحانیون در تبیین معیارها و مصادیق رعایت الگوی مصرف بسیار مهم است وهمین افراد باید در این مسئله بیش قدم باشند.

طلیعه

تصویر مطلبانتخابات ریاست ‌جمهوری ایالات متحده آمریکا روز سه شنبه ۳ نوامبر ۲۰۲۰ مصادف با ۱۳ آبان ۱۳۹۹ برگزار شد و پس از چهار روز نتایج نهایی اعلام و جو بایدن کاندیدای حزب دموکرات پیروز این انتخابات اعلام گردید . در این باره نکاتی قابل ذکر است : 1 – اعلام پیروزی جو بایدن، با اعتراض و خشم طرفداران ترامپ مواجه شد و پس از اعلام آن ترامپ با تاکید بر فاسد بودن نظام انتخاباتی آمریکا وعده داد تسلیم نتیجه انتخابات نشود. او قرار است كار را به دیوان عالی آمریكا بكشاند تا بلكه در آنجا بتواند با حمایت شش قاضی...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom