Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار جمعی از خانواده‌های شهیدان، بازآفرینی روحیه‌ی شجاعت و شهادت در نسل جوان مؤمنِ انقلابی امروز را «معجزه‌ی انقلاب» برشمردند و با دعوت مردم و جوانان و همچنین مسئولان به بیداری و هوشیاری در مقابل توطئه‌های جبهه‌ی استکبار و در رأس آن آمریکا، گفتند: همه باید تلاش خود را برای تقویت اقتصاد کشور و تولید ملی مضاعف کنند و مسئولان نیز باید مراقب باشند تا فریب ظاهرسازی و زبان‌بازی دشمن را نخورند و دشمن خبیثی که از در بیرون شده است، از پنجره وارد نشود.ایشان استمرار این...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز648
دیروز786
در هفته5538
در ماه13899
مجموع20990016

بازدید کنندگان برخط

6
Online

اطلاعيه‌ جامعه مدرسین حوزه علمیه قم بمناسبت‌ روز جهاني‌ قدس‌
در تاريخ 03/12/1373

 

بسم الله الرحمن الرحيم‏
«من‌ روز قدس‌ را روز اسلام‌ و روز رسول‌ اكرم‌(ص‌) مي‌دانم‌» (امام‌ خميني‌ «قدس‌ سره‌ الشريف‌»)

روز قدس‌، روز اتحاد مسلمين‌، روز اعلان‌ همبستگي‌ مسلمانان‌ جهان‌ با مجاهدان‌ غيور فلسطين‌ فرا مي‌رسد و خيل‌ عظيم‌ مومنان‌ روزه‌دار و پارسا كه‌ جسم‌ و جان‌ خويش‌ را در چشمه‌سار زلال‌ ماه‌ رمضان‌ از ناپاكيها شسته‌اند و از مصاف‌ خصم‌ دروني‌ سربلند و سرافراز بازگشته‌اند، براي‌ صف‌ آرايي‌ در برابر دشمنان‌ بيروني‌ و مبارزة‌ بي‌ امان‌ تا نابودي‌ آنان‌، در جاي‌ جاي‌ سرزمينهاي‌ اسلامي‌ به‌ خيابانها خواهند ريخت‌ و هر چه‌ فرياد دارند بر سر آمريكا و اسرائيل‌ غاصب‌ خواهند كشيد.

حضور يكپارچه‌ امت‌ اسلامي‌ در روز جهاني‌ قدس‌، به‌ سردمداران‌ استكبار جهاني‌ و رژيم‌ اشغالگر قدس‌ نشان‌ خواهد داد كه‌ مسأله‌ فلسطين‌ در صدر مسائل‌ دنياي‌ اسلام‌ قرار دارد و تمامي‌ مسلمانان‌ جهان‌ در سرنوشت‌ آن‌ دخيل‌ هستند و دولتهاي‌ مرعوب‌ عرب‌ حق‌ ندارند با اتكاء به‌ دريافت‌ ضعيف‌ و نادرست‌ خود از شرايط‌ جهاني‌ و نقش‌ آمريكا و اسرائيل‌ در تعيين‌ سياست‌ جهاني‌ و خط‌ مشي‌ كشورها و بدون‌ توجه‌ به‌ قابليتها و توانمنديهاي‌ يك‌ ميليارد مسلمان‌، در هراس‌ از آينده‌، تن‌ به‌ سازشي‌ حقارت‌آور و ذليلانه‌ دهند و يكباره‌ به‌ تمامي‌ آرمانهاي‌ اسلامي‌ و عربي‌ خود پشت‌ پا زده‌ و دست‌ غاصبين‌ را به‌ نشانه‌ دوستي‌ و پايان‌ نبردي‌ بي‌ افتخار بفشارند.

امت‌ انقلابي‌ و شهيد پرور ايران‌! شما كه‌ چشم‌ و چراغ‌ تمامي‌ محرومان‌ و ستمديدگان‌ عالميد، شما كه‌ آغازگر مبارزه‌ بي‌ امان‌ دين‌ باوران‌ بر ضد مشركين‌ و كفار جهاني‌ هستيد، آگاه‌ باشيد كه‌ راهپيمايي‌ روز قدس‌ و اعلام‌ انزجار از طرحهاي‌ سازشكارانه‌ و اعلان‌ برائت‌ از صهيونيستهاي‌ ستمگر و آمريكاي‌ جهانخوار، تنها راه‌ به‌ شكست‌ كشاندن‌ نقشه‌هاي‌ پليد استكبار جهاني‌ است‌. بهوش‌ باشيد كه‌ اسرائيل‌ قصد دارد در گام‌ اول‌ اعراب‌ را به‌ پذيرش‌ صلح‌ و اقرار به‌ شكست‌، و در گام‌ بعدي‌ ايران‌ اسلامي‌ را به‌ سكوت‌ در قبال‌ اين‌ سازش‌ ننگين‌ و ديگر جنايتهاي‌ خود وادار سازد و براي‌ هميشه‌ بر انقلاب‌ جهاني‌ اسلام‌ خط‌ بطلان‌ كشد و مستضعفين‌ عالم‌ را از پيروزي‌ نهايي‌ بر مستكبرين‌ نوميد سازد، غافل‌ از آنكه‌ در روز قدس‌ امت‌ اسلام‌ با فرياد رساي‌ خويش‌ اعلام‌ خواهد نمود كه‌ سرنوشت‌ فلسطين‌ و قدس‌ شريف‌ در جبهه‌هاي‌ جنگ‌ مجاهدين‌ اسلام‌ با اسرائيل‌ و آمريكا رقم‌ خواهد خورد نه‌ در پشت‌ ميزهاي‌ مذاكره‌.

جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌ ضمن‌ تجديد ميثاق‌ خود با رهبر معظم‌ انقلاب‌ حضرت‌ آيت‌الله‌ خامنه‌اي‌ (مدظله‌ العالي‌) و همه‌ مجاهدان‌ راه‌ آزادي‌ قدس‌ شريف‌، مردم‌ نستوه‌ و شهيد پرور ايران‌ اسلامي‌ را به‌ شركت‌ هر چه‌ گسترده‌تر، در اين‌ راهپيمايي‌ عظيم‌ و مقدس‌ فرا مي‌خواند. باشد كه‌ حضور انبوه‌ و حماسه‌ساز شما انسانهاي‌ مومن‌ و از جان‌ گذشته‌ دشمنان‌ اسلام‌ را از تسلط‌ بر مقدرات‌ جهان‌ اسلام‌ نوميد سازد و نقشه‌هاي‌ شيطاني‌ آنان‌ را خثني‌ نمايد.

در خاتمه‌ از درگاه‌ پروردگار منان‌ متضرعانه‌ مسئلت‌ مي‌نماييم‌ كه‌ در ظهور منجي‌ عالم‌ بشريت‌ قائم‌ آل‌ محمد(عج‌) تعجيل‌ فرمايد تا انشاءالله‌ بزودي‌ شاهد نابودي‌ ستمگران‌ و حكومت‌ عدل‌ جهاني‌ آن‌ حضرت‌ باشيم‌.

جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌
ابراهيم‌ اميني

طلیعه

article thumbnailحدود هفت ماه قبل دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا رسما خروج این کشور از توافق هسته‌ای ایران و گروه 1+5 را اعلام کرد و چند روز پس از آن وزیر خارجه آمریکا با حضور در نشست اندیشکده آمریکایی «هریتیج» استراتژی جدید این کشور درباره ایران را مطرح کرد. در آن نشست مایک پمپئو شروط دوازده گانه‌ای را برای توافق جدید با ایران مطرح کرد که برخی از آنها بدین شرح بود: «ایران باید به برنامه موشکهای بالستیک خود پایان دهد و پرتاب یا توسعه موشکهای با قابلیت حمل کلاهک هسته‌ای را متوقف کند. ایران باید شهروندان...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom