Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای به مناسبت هفته‌ی دولت در ارتباط تصویری با رئیس‌جمهور و اعضای دولت، سال آخر فعالیت دولت دوازدهم را فرصتی خوب برای افزایش خدمات در حوزه‌های مختلف خواندند و با بیان نکاتی درباره‌ی مسائل مهم اقتصادی همچون تولید، سرمایه‌گذاری، ارزش پول ملی و نیز فضای مجازی، تأکید کردند: باید با جدیت کامل، موانع تولید را رفع و برای حل مشکلات، همت بیشتر گماشت.
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز993
دیروز1467
در هفته993
در ماه33915
مجموع515899

بازدید کنندگان برخط

3
Online

حضرت آیت الله سبحانی در آئین افتتاحیه مرکز تخصصی کلام واحد ارومیه گفتند: امروز وهابیت و نصاری، بر اسلام و تشیع حمله می‌کنند. در این شرایط که جهان می‌گوید من تمدن دارم، در کشوری که داعیه تمدن دارد، قرآن شریف را می‌سوزانند. قرآنی که همه محققین و دانشمندان عالم چه مسلمان و چه غیرمسلمان، آن را تمجید می‌کنند. در چنین شرایطی ما باید به مسائل کلامی اهمیت بیشتری بدهیم.

ایشان افزودند: مساله وهابیت، هرکجا آمده چه در کشورهای اهل سنت و چه در جوامع شیعی، ایجاد اختلاف کرده است. مسائلی را بدون تحقیق در میان مسلمانان، طرح و ایجاد اختلاف می‌کنند. درحالیکه ما امروز به وحدت بیش از همه چیز، باید اهمیت بدهیم. استاد حوزه علمیه قم تاکید کردند: ما مسلمانان در این جهان که دشمن از همه طرف، حمله ور است، باید به حبل وحدت، چنگ بزنیم. مشترکاتمان را بگیریم و احترام بگذاریم. در مسائل اختلافی هم در مدارس از نظر علمی بحث کنیم، نه از نظر تعصّب.(خ 1399)

طلیعه

تصویر مطلب«اقتصاد کشور را مطلقاً به تحوّلات خارجی نباید پیوند زد» این تذکری بود که حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با هیئت دولت در دوم شهریور ماه مطرح کردند و چنین پیوندی را «خطای راهبردی» دانستند. در کنار این موضوع معظم له به تشریح موضوعات اقتصادی‌پرداختند و تولید را به عنوان راه حل  اصلی رفع مشکلات  اقتصادی معرفی و تبیین کردند.  کشور ما از جمله کشورهایی است که علاوه بر موقعیت خاص جغرافیایی طبیعی از ظرفیت‌های مادی و منابع سرشاری‌برخورداراست. این ویژگی در پیوند با فرصت‌هایی چون نیروی انسانی...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom