Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز367
دیروز1783
در هفته2150
در ماه2150
مجموع342571

بازدید کنندگان برخط

5
Online

حضرت آيت الله سبحاني در ديدار رئيس کل دادگستري استان قم با بيان اينکه شوراي حل اختلاف مهمترين درگاه براي رفع مشکلات مردم است گفتند: «توجه به اين شورا و حضور افراد متدين‌و کارساز مي‌تواند از ورود پرونده‌هابه‌دادگستري جلوگيري کند».


ایشان همچنین افزودند: «دستي‌در کاراست‌و مي‌خواهند مملکت را به عقب بزنند کشورهاي اروپايي براي رشد و ارتقاء کشور خود تعطيلات را کاهش مي‌دهند و ما به عنوان کشوراسلامي روز به روز به تعطيلات کشور اضافه مي‌کنيم».

ایشان همچنین در دیدار  با آیت الله اعرافی مدیر حوزه‌های علمیه، نسبت به فعالیت های وهابیت هشدار دادند و گفتند: فعالیت در شبکه های اطلاع رسانی و برنامه‌ای حوزوی مطلوب است، ولی باید این فعالیت ها در خصوص جلوگیری از رشد شبهات وهابیت و پاسخگویی به آنها تمرکز بیشتری یابد. (خ-1386)

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom