Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای به مناسبت هفته‌ی دولت در ارتباط تصویری با رئیس‌جمهور و اعضای دولت، سال آخر فعالیت دولت دوازدهم را فرصتی خوب برای افزایش خدمات در حوزه‌های مختلف خواندند و با بیان نکاتی درباره‌ی مسائل مهم اقتصادی همچون تولید، سرمایه‌گذاری، ارزش پول ملی و نیز فضای مجازی، تأکید کردند: باید با جدیت کامل، موانع تولید را رفع و برای حل مشکلات، همت بیشتر گماشت.
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1120
دیروز1839
در هفته4437
در ماه37359
مجموع519343

بازدید کنندگان برخط

4
Online

حضرت آيت الله سبحاني در ديدار رئيس کل دادگستري استان قم با بيان اينکه شوراي حل اختلاف مهمترين درگاه براي رفع مشکلات مردم است گفتند: «توجه به اين شورا و حضور افراد متدين‌و کارساز مي‌تواند از ورود پرونده‌هابه‌دادگستري جلوگيري کند».


ایشان همچنین افزودند: «دستي‌در کاراست‌و مي‌خواهند مملکت را به عقب بزنند کشورهاي اروپايي براي رشد و ارتقاء کشور خود تعطيلات را کاهش مي‌دهند و ما به عنوان کشوراسلامي روز به روز به تعطيلات کشور اضافه مي‌کنيم».

ایشان همچنین در دیدار  با آیت الله اعرافی مدیر حوزه‌های علمیه، نسبت به فعالیت های وهابیت هشدار دادند و گفتند: فعالیت در شبکه های اطلاع رسانی و برنامه‌ای حوزوی مطلوب است، ولی باید این فعالیت ها در خصوص جلوگیری از رشد شبهات وهابیت و پاسخگویی به آنها تمرکز بیشتری یابد. (خ-1386)

طلیعه

تصویر مطلب«اقتصاد کشور را مطلقاً به تحوّلات خارجی نباید پیوند زد» این تذکری بود که حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با هیئت دولت در دوم شهریور ماه مطرح کردند و چنین پیوندی را «خطای راهبردی» دانستند. در کنار این موضوع معظم له به تشریح موضوعات اقتصادی‌پرداختند و تولید را به عنوان راه حل  اصلی رفع مشکلات  اقتصادی معرفی و تبیین کردند.  کشور ما از جمله کشورهایی است که علاوه بر موقعیت خاص جغرافیایی طبیعی از ظرفیت‌های مادی و منابع سرشاری‌برخورداراست. این ویژگی در پیوند با فرصت‌هایی چون نیروی انسانی...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom