Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست‌اندرکاران و کارگزاران حج، فریضه‌ی حج را مجموعه‌ای استثنائی و ممتاز از ارزشهای مورد تمجید اسلام خواندند و با اشاره به وجود مفاهیم سیاسی ضروری نظیر وحدت، دفاع از مظلومان و برائت از مشرکین در حج، تأکید کردند: هر حاجی ایرانی باید با رفتار و گفتار و متانت خود، به ملیت، هویت و جمهوری اسلامی ایران آبرو ببخشد. در این دیدار که در آستانه‌ی آغاز اعزام زائران بیت‌الله الحرام انجام شد، رهبر معظم انقلاب اسلامی، حج را نمونه‌ی کوچکی از جامعه‌ی اسلامی برتر و...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز707
دیروز1709
در هفته5836
در ماه14534
مجموع21211147

بازدید کنندگان برخط

19
Online

حضرت آیت‌الله سبحانی‌در نامه‌ای به مفتی‌عمان ضمن تأکید‌بر ابعاد خطرناک ‌برقراری رابطه با رژیم صهیونیستی ‌و ‌ضرورت آگاه‌سازی مسؤولان عمّان‌از خطرات این اقدام توسط علمای این کشور، پیشنهاداتی در مورد‌تقویت وحدت امت اسلامی بیان داشتند.


در این نامه می‌خوانیم: «ما تاسف شدید شما مبنی بر اینکه مسلمانان بزرگترین قضیه خود یعنی «قضیه فلسطین» را فراموش کرده‌اند و زیر تلی از فتنه آن را دفن کرده‌اند، ارج می‌نهیم. قطعا از این موضوع بسیار خوشحال شدم اما مطالبی که رسانه ها در خصوص ایجاد بستر مناسب جهت برقراری روابط با رژیم غاصبگر صهیونیستی در عمان منتشر کردند، سوال برانگیز است؛ لذا علمای غیور اسلام بویژه حضرتعالی باید مسؤولان امور را نسبت به خطر چنین اقدامی و مفاسد و زیان های ناشی از آن برای اسلام و مسلمانان منبه گردانید.»

در ادامه این نامه آمده است: «پیام مذکور شما، حق مطلب را درباره فتنه تکفیر ادا کرد و در آن توصیه‌های جامع و وافری برای دل‌های پاک و گوش‌های شنوا وجود دارد اما آنچه باید توجه داشت، محکوم کردن کسانی است که از گروههای تکفیری حمایت مالی می‌کنند. آنها از کجا این سلاح های کشنده و این امکانات نظامی ویرانگر را به دست می‌آورند؟

(خ-1381)

طلیعه

article thumbnailبیش از یک ‌سال از خروج یک‌طرفه آمریکا از معاهده‌ی برجام می‌گذرد. در این مدت جمهوری اسلامی ایران فرصتی طولانی به اروپا داد تا اقداماتی را در جهت انجام تعهداتشان نسبت به برجام انجام دهد. فرصت و دوره‌ای که رئیس جمهوری کشورمان از آن به صبر استراتژیک تعبیر کرده است. در یک جمع بندی کلی در مرور توافق هسته‌ای، جمهوری اسلامی ایران تاکنون به کلیه‌ی تعهداتش طبق برجام عمل کرده اما این طرف مقابل است که به وظایف و تعهدات خود عمل نکرده و حتی در جهت مخالف آن گام برداشته است.اکنون برای زنده ماندن توافق هسته ای بحث...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom