Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از بسیجیان، ضمن تبیین اساس تشکیل بسیج به‌عنوان یک نهاد تبدیل‌کننده‌ی تهدیدها به فرصتها و تشریح گسترده‌ی فعالیتها و خدمات شجره‌ی طیبه‌ی بسیج در عرصه‌های مختلف جنگ سخت و نرم، به حرکت پُرشکوه ملت بزرگ ایران در یک هفته‌ی گذشته اشاره کردند و با تشکر عمیق از این حرکت قدرتمندانه تأکید کردند: ملت ایران با این حرکت، توطئه‌ی وسیع، بسیار خطرناک و برنامه‌ریزی‌شده‌ی دشمن را نابود کرد.  رهبر معظم انقلاب اسلامی در ابتدای سخنانشان به حرکت عظیم و پُرشکوه ملت...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز2299
دیروز7816
در هفته32849
در ماه38536
مجموع46715

بازدید کنندگان برخط

5
Online

حضرت آیت‌الله سبحانی‌در نامه‌ای به مفتی‌عمان ضمن تأکید‌بر ابعاد خطرناک ‌برقراری رابطه با رژیم صهیونیستی ‌و ‌ضرورت آگاه‌سازی مسؤولان عمّان‌از خطرات این اقدام توسط علمای این کشور، پیشنهاداتی در مورد‌تقویت وحدت امت اسلامی بیان داشتند.


در این نامه می‌خوانیم: «ما تاسف شدید شما مبنی بر اینکه مسلمانان بزرگترین قضیه خود یعنی «قضیه فلسطین» را فراموش کرده‌اند و زیر تلی از فتنه آن را دفن کرده‌اند، ارج می‌نهیم. قطعا از این موضوع بسیار خوشحال شدم اما مطالبی که رسانه ها در خصوص ایجاد بستر مناسب جهت برقراری روابط با رژیم غاصبگر صهیونیستی در عمان منتشر کردند، سوال برانگیز است؛ لذا علمای غیور اسلام بویژه حضرتعالی باید مسؤولان امور را نسبت به خطر چنین اقدامی و مفاسد و زیان های ناشی از آن برای اسلام و مسلمانان منبه گردانید.»

در ادامه این نامه آمده است: «پیام مذکور شما، حق مطلب را درباره فتنه تکفیر ادا کرد و در آن توصیه‌های جامع و وافری برای دل‌های پاک و گوش‌های شنوا وجود دارد اما آنچه باید توجه داشت، محکوم کردن کسانی است که از گروههای تکفیری حمایت مالی می‌کنند. آنها از کجا این سلاح های کشنده و این امکانات نظامی ویرانگر را به دست می‌آورند؟

(خ-1381)

طلیعه

تصویر مطلباجرای طرح افزایش قیمت بنزین و سهمیه بندی سوخت از بامداد روز جمعه 24 آبان ماه باعث ایجاد حاشیه‌ها و اعتراضاتی در کشور شد که در این باره نکاتی قابل ذکر است :1 - ضرورت اصلاح قیمت بنزین یک امر اجتناب‌ناپذیر بوده و به عنوان یک اقدام راهبردی نمی توان در اجرای اصل آن شبهه ای وارد کرد گرچه شاید برخی اشکالات به شیوه اعلام و نحوه اعمال آن وارد باشد. در این رابطه با نگاهی به قیمت و میزان مصرف سوخت در دیگر کشورها و مقایسه آن با ایران می توان به ضرورت اجرای این طرح پی برد. چندی پیش پایگاه خبری بلومبرگ...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom