Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار مسئولان و کارگزاران نظام با تأکید بر ضرورت تقوای مسئولان بویژه در «رسیدگی به امور مردم، رعایت بیت‌المال و اجتناب از اشرافیت» به بیان وظایف اساسی مسئولان سه قوه برای حل مشکلات اقتصادی و رونق تولید پرداختند و با اشاره به اقدامات خبیثانه‌ی آمریکا برای «تغییر محاسبات و تسلیم شدن مسئولان» و نیز «فاصله گرفتن مردم از نظام» افزودند: گزینه‌ی قطعی ملت ایران در مواجهه با دشمن، مقاومت در همه‌ی زمینه‌ها است، چراکه مذاکره با دولت کنونی آمریکا سمّ مضاعف است، البته جنگی...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز740
دیروز744
در هفته4663
در ماه21151
مجموع21146959

بازدید کنندگان برخط

2
Online

حضرت آیت الله سبحانی در دیدار معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تأکید کردند: باید یک شیوه خط جدیدی برای نگارش قرآن به وجود آید که از شیوه خط قبلی فاصله زیادی نداشته باشد، ولی اشکالات شیوه خط عثمان طه در آن نباشد.


ایشان در ادامه با تأکید بر اینکه اگر قرآن و حدیث را از اسلام بگیریم، چیزی در این دین باقی نمی‌ماند، افزودند: در مدارس تا جایی که امکان دارد باید دانش آموزان را با قرآن مجید و احادیث رسول اکرم(ص) آشنا کنیم. باید وزارت ارشاد با همکاری وزارتخانه‌های آموزش و پرورش و علوم، کتاب‌های مناسب را در سطوح مختلف در زمینه قرآن و عترت تدوین کند.

ایشان تصریح کردند: در دوره‌ای که نظام جمهوری اسلامی در خدمت مفسران و محدثان است، باید گام‌های بزرگی در زمینه قرآن و حدیث برداشته شود و باید کتاب‌های حدیثی از نظر متن، سند و دلالت مورد بررسی قرار گرفته و بعد از آن در دست چاپ قرار گیرد. (خ-1348)

( تابلو اعلانات )

طلیعه

article thumbnailمهم‌ترین خبری که در هفته‌های اخیر در صدر اخبار داخلی و خارجی قرار گرفت، افزایش تنش بین ایران و آمریکا و بحثها بر سر احتمال وقوع درگیری میان این دو کشور است.در این میان برخی تحلیلگران با مقایسه رفتارهای دولتمردان آمریکا در طول ماه‌های اخیر با رفتار آنها در ماه‌های پیش از آغاز حمله به عراق و یافتن تشابه‌هایی در نوع رفتار بر این باورند که برخی از نزدیکان ترامپ که در صدر آنها جان بولتون قرار دارد - با توجه به نفوذی که در ماه‌های اخیر بر عرصه سیاست خارجی دولت ترامپ پیدا کرده‌اند – در حال زمینه سازی برای...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom