Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبمن به این سه کشور اروپایی هم اعتماد ندارم!  آمریکا با ما دشمن است؛ این دشمنی هم با شخص این حقیر یا با شخص سردمداران نظام نیست، با مجموعه‌ی نظام اسلامی است که امروز ملّت ایران، این نظام را پذیرفته و در راه او دارد حرکت می‌کند؛ این دشمنی یک چنین دشمنی‌ای است. دولت آمریکا و نظام آمریکایی، از آغاز پیدایش جمهوری اسلامی با او دشمن بود و بد بود و ‌درصدد براندازی بود. حتّی دولت قبل -دولت اوباما- که هم در نامه به بنده، هم در اظهارات می‌گفتند که ما در صدد براندازی نیستیم، دروغ می‌گفتند؛ آنها هم در صدد براندازی بودند؛ براندازی...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز740
دیروز1428
در هفته2168
در ماه9768
مجموع392621

بازدید کنندگان برخط

3
Online

تقدیر آیت‌الله العظمی نوری همدانی از اقدامات مدیر حوزه و طلاب جهادی در ایام کرونا

 آیت‌الله العظمی نوری همدانی در نامه ای به آیت الله اعرافی مدیر حوزه‌های علمیه از فعالیت‌های جهادی مدیریت ‌حوزه‌های علمیه و طلاب جهادی در ایام کرونا قدردانی کردند.

ایشان ضمن تقدیر از زحمات مدیرحوزه‌های علمیه در خصوص فعالیت‌های جهادی نوشتند: لازم دانستم از زحمات جنابعالی که از شخصیت های علمی و دارای مدیریت ممتاز می باشید و همکاران محترمتان، بویژه طلاب محترم جهادی و همچنین رئیس و اعضای محترم شورای عالی حوزه‌های علمیه که در این ایام زحمات فراوانی را متحمل گردیدند تشکر نمایم. ارسال نامه‌هائی از سوی جنابعالی برای شخصیت های علمی و دینی ادیان بسیار لازم و مؤثر بوده است. امروز معرفی اسلام ناب که پاسخگوی همه احتیاجات انسانها در همه اعصار می‌باشد و نیز معرفی انقلاب اسلامی یکی از رسالت‌های حوزه‌های علمیه است. (خ 1394)

 

طلیعه

تصویر مطلبشورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی، روز جمعه 30 خرداد پیش نویس قطعنامه سه کشور اروپایی در مورد دسترسی بازرسان به دو تاسیسات اتمی در ایران را با اکثریت آرا پذیرفت. در این رای گیری، 25 کشور رای موافق به قطعنامه دادند، 2 کشور (روسیه و چین) رای مخالف و 7 عضو نیز رای ممتنع دادند. در این باره نکاتی قابل ذکر است :
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom