Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در مراسم سالانه‌ی دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه‌السلام با اشاره به عزت سپاه در داخل و خارج، گفتند: آمریکایی‌ها با چهره‌ی خصمانه و عبوس خود به سپاه، عزت آن را افزون‌تر کردند، چراکه دشمنی دشمنان خدا، بندگان مؤمن را عزیزتر می‌کند. رهبر معظم انقلاب در تبیین نکات مهم و برجسته‌ی دستور جاودانه‌ی پروردگار درباره‌ی آمادگی روزافزون افزودند: معنای «وَ اَعَدّوا لَهُم مَا استَطَعتُم مِن قُوّه» این است که باید تا می‌توانید قدرت سازمانی را...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز638
دیروز899
در هفته3443
در ماه14596
مجموع21262870

بازدید کنندگان برخط

4
Online

آیت‌الله العظمی نوری همدانی در دیدار وزیر آموزش و پرورش با بیان این که در نظام اسلامی قبول کردن سمت به ویژه در سطح بالا توفیقی از جانب خداوند است، گفتند: مسؤولیت آموزش و پرورش و تعلیم وتربیت از جهت کمیت افراد و کیفیت کار در درجه عالی اهمیت قرار دارد و مسؤولان آن باید متوجه این موضوع باشند.


ایشان افزودند: مسأله تعلیم و تربیت کاری وسیع و سرنوشت ساز است و مسؤولان باید بدانند که چه کار عظیمی را بر عهده گرفته اند و بر اساس لوازم آن حرکت کنند، دانش آموزان امانت‌های الهی برای تربیت و تعلیم هستند و باید امانت را به خوبی ادا کنیم و وظایف را به درستی انجام دهیم.

استاد حوزه علمیه قم با بیان این که باید معارف الهی برای دانش آموزان تبیین شود، اظهار داشت: تعلیم و تربیت دانش آموزان باید بر اساس آموزه‌های دینی و اسلامی باشد، تربیت کار دقیقی است که به مراقبت و تداوم نیاز دارد تا در عمق روح و جان انسان نفوذ پیدا کند. (خ-1384)

طلیعه

article thumbnailارتش ترکیه پس از اعلام تصمیم دولت ترامپ برای خارج کردن نیروهای آمریکایی از شمال شرقی سوریه، نیروها و ادوات نظامی خود را در مرز مشترک با سوریه مستقر و پس از چند روز نیز عملیات نظامی خود علیه نیروهای کرد متحد آمریکا را آغاز کرد. در این باره نکاتی قابل ذکر است:1- دولت ترکیه هدف از آغاز این حملات را سرکوب مخالفین خود و دفاع از امنیت ترکیه اعلام کرده و در نامه‌ای که وزیر خارجه ترکیه به سازمان ملل فرستاده همین توجیه را برای آغاز حملات ذکر کرده است. نفوذ تا عمق 30 کیلومتری خاک سوریه و ایجاد منطقه...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom