Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز615
دیروز1573
در هفته2188
در ماه24143
مجموع166144

بازدید کنندگان برخط

15
Online

آیت‌الله العظمی نوری همدانی در مراسم افتتاحيه سال تحصيلي جديد حوزه‌هاي علميه، با اشاره به اينکه روحانيت بايد مردم را با عمل خويش به سوي دين دعوت کند، گفتند: نخستين مرحله براي هدايت مردم، تحصيل در حوزه‌هاي علميه و گذراندن دوران طلبگي است.


ایشان با بيان اينکه علما و روحانيون بايد از اشرافي گري پرهيز کنند، تأکيد کردند: طبق روايات، آن دسته از عالماني که از زندگي اشرافي‌گري برخوردارند راهزنان دين مردم هستند؛ همه ما بايد مردمي بوده، زندگي خود را با آنها هماهنگ ساخته و همواره به آنها خدمت کنيم.

ایشان همچنين بر ضرورت تمرکززدايي از قم تأکيد و بيان کردند: امروز طلاب بايد به ساير مناطق مهاجرت کرده و مردم را با منش دين آشنا سازند. (خ-1383)

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom