Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در هفدهمین مراسم مشترک دانش‌آموختگی و تحلیف دانشجویان دانشگاه‌های افسری ارتش جمهوری اسلامی ایران تاکید کردند: اگر در جامعه‌ای امنیت نباشد، امکان فعالیتهای اقتصادی، علمی و تحقیقاتی و کارهای فکری و فرهنگی وجود نخواهد داشت، بنابراین حفظ امنیت یک وظیفه‌ی فوق‌العاده باارزش است که باید قدر آن دانسته شود. ایشان بزرگ‌ترین لطمه به یک کشور را سلب امنیت آن دانستند و با اشاره به برنامه‌ریزی دشمنان برای آشوب و سلب امنیت برخی کشورهای منطقه، گفتند: عوامل این خباثتها و...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز735
دیروز1307
در هفته3386
در ماه15973
مجموع21291809

بازدید کنندگان برخط

7
Online

آیت‌الله العظمی نوری همدانی خواستار خدمت رسانی صادقانه مسؤولان به مردم شدند و تأکید کردند که مسؤولان همیشه به مردم بدهکار هستند و باید وظیفه خود را درست انجام دهند.


ایشان با اشاره به روایتی از امام سجاد(ع) درباره اهمیت خدمت به مردم افزودند: همه باید بدانند كه طلبكار اصلی مردم هستند مردمی كه برای  اسلام و انقلاب خون و شهید دادند و پای نظام و انقلاب ایستادند؛ مسؤولان بدهكار چنین مردمی هستند.

ایشان همچنین افزودند: همه باید با كمك و وحدت فقط به فكر خدمت به مردم  باشند و با عنایت الهی مشکلات در این جنگ اقتصادی و تحریم با مدیریت صحیح حل می شود. (خ-1382)

طلیعه

تصویر مطلبروز 13 آبان که در تقویم نظام مقدس جمهوری اسلامی به عنوان روز مبارزه با استکبار جهانی نام‌گذاری شده یادآور سه واقعه مهم در تاریخ معاصر ایران است که در سه دوره مختلف رخ داده و به همین دلیل در تاریخ کشورمان به عنوان روزی تاریخی و به یادماندنی ثبت شده است. در روز 13 آبان 1343، به دنبال اعتراض حضرت امام خمینی(ره) به کاپیتولاسیون یا مصونیت مستشاران امریکایی در ایران، مأموران رژیم شاه، ایشان را دستگیر و به ترکیه تبعید کردند.
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom