Ayeh

رهنمود

article thumbnailدر شب ولادت با سعادت حضرت سیدالشهداء علیه‌السلام و به‌مناسبت روز پاسدار، رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار جمعی از پاسداران و خانواده‌های آنان، علت خصومت آمریکایی‌ها با سپاه را پیشگامی آن در دفاع از کشور و انقلاب خواندند و خاطرنشان کردند: آمریکا و دشمنان نادان چهل سال است که هر چه در توان داشتند علیه جمهوری اسلامی به کار بستند اما هیچ غلطی نتوانستند بکنند و امروز دست انقلاب و نظام اسلامی در منطقه و بلکه در دنیا باز شده است.حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای، سپاه را یک دستگاه برجسته و در خط مقدم...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز934
دیروز832
در هفته934
در ماه19849
مجموع21118825

بازدید کنندگان برخط

8
Online

آیت‌الله العظمی نوری همدانی نسبت به تلاش دشمنان برای تروریست اعلام کردن سپاه پاسداران واکنش نشان دادند و این تصمیم را نشان از سرخوردگی، شکست و کلافگی آنان دانستند.


ایشان تاکید کردند: خود ترامپ و آمریکایی‌ها تروریست به معنای واقعی کلمه هستند که هرجا پا گذاشتند جز تخریب و جنایت چیزی ندیدیم، ترامپ چه کاره است که بخواهد سپاه را تروریست اعلام کند.

استاد حوزه علمیه قم با بیان این که فعالیت پاسداران در جهت عزت و عظمت اسلام و انقلاب است، اظهار داشتند: سرداران سپاه هم هشدارهای لازم را درباره این تصمیم خبیثانه اعلام کردند؛ ایران اسلامی قدرت فراوانی دارد که در صورت تجاوز دشمن پاسخی قاطع خواهد داد. (خ-1375)

طلیعه

article thumbnailتوجه ویژه رهبر معظم انقلاب اسلامی به مباحث اقتصادی باعث شده است که ایشان در نامگذاری سالها موضوعات و عناوین اقتصادی را مد نظر قرار دهند و به عنوان مسئله اصلی و در اولویت بدان نگاه کنند. ایشان با پشتوانه نظرات کارشناسی، همواره دغدغه‌های اقتصادی را بیان داشته و در سالهای مختلف، با درنظر گرفتن مهمترین مسائل مورد نیاز جامعه و کشور، عنوانی را برای هر سال مطرح می‌کنند. آنچه اکنون می‌تواند بخش بسیار مهمی از نگرانی‌ها را برطرف کند و شاخص‌های اقتصادی را بهبود ببخشد موضوعی تحت عنوان تولید است. کشور ما...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom