Ayeh

رهنمود

article thumbnailحوزه‌ی علمیّه حقیقتاً ظرفیّت‌های بی‌شماری دارد. این دقّتهایی که انسان در مباحث فقهی و در مسائل کم‌اهمّیّت در بین فقها مشاهده میکند -که از لحاظ عملی و از لحاظ جایگاهش در مجموعه‌ی احکام اسلامی خیلی چیز مهمّی نیست- واقعاً شگفت‌آور است؛ یعنی این‌ جور [دقّتهای] عمیق و ریزبین و ژرف‌نگر، در کارهای فقهی ما و در علمای ما وجود دارد؛ خب این خیلی ظرفیّت مهمّی است. این حوزه می‌تواند همه‌ی نیازهای یک نظام اسلامی را، جامعه‌ی اسلامی را برآورده کند. اگر چنانچه نهادسازها -یعنی مثلاً فرض کنید بانک مرکزی یک نهاد...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز116
دیروز1035
در هفته5892
در ماه22363
مجموع21092406

بازدید کنندگان برخط

6
Online

آیت‌الله العظمی نوری همدانی با قدردانی از حضور دشمن شکن ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن، این حضور حماسی را سبب شکست پیشاپیش نشست سران کفر در لهستان دانستند.


ایشان افزودند: مردم با حضور میلیونی خود خواب دشمنان انقلاب و ملت را آشفته و ثابت کردند که اجازه جسارت هیچ کشوری به نظام اسلامی را نخواهند دارد، ملت با بصیرت و حضور خود در صحنه برنامه‌‌های دشمن علیه ایران و نشست سران کفر علیه انقلاب را در لهستان و نقاط دیگر پیشاپیش به شکست کشاندند.

حضرت آیت‌الله العظمی نوری همدانی با تأکید بر این که مسؤولان باید قدردان مردم بصیر باشند، ابراز داشتند: مسؤولان باید قدر مردم را بدانند چرا که مردم با ندای رهبر انقلاب و با اعتقاد دینی و مذهبی پای کار انقلاب هستند. (خ-1372)

طلیعه

article thumbnailدر هفته‌های اخیر دو سفر بین‌المللی که اقتدار منطقه‌ای جمهوری اسلامی ایران را به نمایش گذاشت توجه بسیاری از رسانه‌های منطقه و بین‌المللی را به خود جلب کرد. اولین و مهم ترین این سفرها، سفر بشار اسد رییس جمهور سوریه به ایران و دیدار وی با رهبر معظم انقلاب بود که رسانه‌ها از آن به عنوان دیدار پیروزشدگانی یاد کردند که با مقاومت، ایستادگی و فداکاری توطئه سرنگونی سوریه را خنثی کردند و در برابر توطئه بزرگی پیروز شدند که علیه سوریه، کشورها و ملت‌های منطقه و نیز محور مقاومت طراحی شده بود. این سفر با...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom