Ayeh

رهنمود

  حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در ابتدای جلسة درس خارج فقه با اشاره به حوادث فاجعه‌آمیز میانمار، از سکوت و بی‌عملی مجامع جهانی و مدعیان حقوق بشر در قبال این فجایع به‌شدت انتقاد کردند و با تأکید بر اینکه راه‌حل این قضیه، اقدام عملی کشورهای مسلمان و فشار سیاسی و اقتصادی به دولت بی‌رحم میانمار است، خاطرنشان کردند: جمهوری اسلامی باید علیه ظلم در هر نقطه از جهان، صریح و شجاعانه، اعلام موضع کند. حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای، تقلیل فاجعه‌ی میانمار به یک درگیری مذهبی بین...

مطالب بیشتررهنمود  

اعضای سابق

فتوای مرجعیت عراق رمز پیروزی در مقابل داعش است

آیت‌الله العظمی نوری همدانی، فتوای به موقع حضرت آیت‌الله العظمی سیستانی را بسيار راهگشا و کارساز دانستند و تأکید کردند که این فتوای مهم و تاریخی دشمنان اسلام را متوجه قدرت و تأثیرگذاری مرجعیت کرده است.


ایشان در دیدار حجت الاسلام شیخ عبدالمهدی کربلایی تولیت شرعی حرم مطهر امام حسین(ع) گفتند: پیروزی اخیر در عراق برخاسته از فرهنگ ايثار و شهادت است که به برکت اهل بیت علیهم السلام در آن سرزمین وجود دارد.

ایشان توکل به خدا، وحدت و اتحاد میان اقوام و مذاهب مختلف، وجود جوانان پاک و متدین و نقش محوری فتوای مرجعیت عراق را رمز پیروزی در مقابله با داعش عنوان کردند و خواستار حفظ این وحدت شدند.

آیت‌الله العظمی نوری همدانی با اشاره به اهمیت مسائل حوزه‌های علمیه جهان تشیع، خواستار ارتباط بیشتر بین حوزه علمیه قم و نجف اشرف شدند. (خ-1332)

طلیعه

  نیروهای مقاومت سوری در روزهای اخیر موفق شدند در دستاوردی جدید به محاصره سه ساله شهر «دیرالزور» پایان دهند تا بدین ترتیب سلسله پیروزی‌های آن‌ها در نبرد با تروریست‌های تکفیری در داخل و خارج از مرزهای سوریه همچنان تداوم یابد. خبر شکسته شدن محاصره سه ساله دیرالزور باعث تحلیل‌های جدید و بسیار امیدبخشی درباره آینده سوریه و شکست نهایی داعش شده است.استان دیرالزور پس از استان حمص، دومین استان بزرگ سوریه به شمار می‌رود و حدود 17 درصد از مساحت کل این کشور را دربر می‌گیرد. این استان دارای مساحتی بیش از...

مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom