Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از مردم قم با تجلیل و تحسین حرکت عظیم، پرشور، به‌موقع و منسجم ملت در روزهای اخیر، به تشریح ابعاد و لایه‌های مختلف توطئه‌ی دشمنان برای سوءاستفاده از مطالبات به‌حق مردم پرداختند و با بیان سخنان مهمی خطاب به آمریکایی‌ها، مسئولان کشور و مردم تأکید کردند: ایستادگی و نبرد «ملت با ضد ملت»، «ایران با ضد ایران» و «اسلام با ضد اسلام» همچون چهل سال گذشته ادامه خواهد داشت اما کینه‌ورزی دشمن نباید موجب شود مسئولان از ضعف‌ها و مشکلات مردم و به‌ویژه طبقات...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز479
دیروز5031
در هفته10685
در ماه82910
مجموع20491184

بازدید کنندگان برخط

5
Online

آیت‌الله العظمی نوری همدانی، فتوای به موقع حضرت آیت‌الله العظمی سیستانی را بسيار راهگشا و کارساز دانستند و تأکید کردند که این فتوای مهم و تاریخی دشمنان اسلام را متوجه قدرت و تأثیرگذاری مرجعیت کرده است.


ایشان در دیدار حجت الاسلام شیخ عبدالمهدی کربلایی تولیت شرعی حرم مطهر امام حسین(ع) گفتند: پیروزی اخیر در عراق برخاسته از فرهنگ ايثار و شهادت است که به برکت اهل بیت علیهم السلام در آن سرزمین وجود دارد.

ایشان توکل به خدا، وحدت و اتحاد میان اقوام و مذاهب مختلف، وجود جوانان پاک و متدین و نقش محوری فتوای مرجعیت عراق را رمز پیروزی در مقابله با داعش عنوان کردند و خواستار حفظ این وحدت شدند.

آیت‌الله العظمی نوری همدانی با اشاره به اهمیت مسائل حوزه‌های علمیه جهان تشیع، خواستار ارتباط بیشتر بین حوزه علمیه قم و نجف اشرف شدند. (خ-1332)

طلیعه

article thumbnailنشست شورای امنیت سازمان ملل درباره ناآرامی‌های اخیر ایران که به پیشنهاد نماینده ایالات متحده آمریکا در سازمان ملل برگزار شده بود به جلسه‌ای برای زیر سوال بردن اقدامات آمریکا در منطقه و انزوای بیش از پیش آمریکا در صحنه بین الملل تبدیل شد . درباره این نشست و نتایج آن نکاتی چند قابل ذکر و تامل است:   1 - با توجه به افزایش اقتدار نظامی و همچنین تئوریک نظام مقدس جمهوری اسلامی در چند سال اخیر در منطقه و جهان و زیر سوال رفتن هژمونی آمریکا خصوصا پس از شکست‌های اخیر سران استکبار در عراق و سوریه، رییس جمهور...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom