Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست‌اندرکاران و کارگزاران حج، فریضه‌ی حج را مجموعه‌ای استثنائی و ممتاز از ارزشهای مورد تمجید اسلام خواندند و با اشاره به وجود مفاهیم سیاسی ضروری نظیر وحدت، دفاع از مظلومان و برائت از مشرکین در حج، تأکید کردند: هر حاجی ایرانی باید با رفتار و گفتار و متانت خود، به ملیت، هویت و جمهوری اسلامی ایران آبرو ببخشد. در این دیدار که در آستانه‌ی آغاز اعزام زائران بیت‌الله الحرام انجام شد، رهبر معظم انقلاب اسلامی، حج را نمونه‌ی کوچکی از جامعه‌ی اسلامی برتر و...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز236
دیروز775
در هفته2072
در ماه10734
مجموع21185395

بازدید کنندگان برخط

6
Online

 آیت‌الله العظمی نوری همدانی، حوزه علمیه را مادر نظام اسلامی دانستند و تاکید کردند که حوزویان نمی‌توانند نسبت به مسائل نظام و نیازهای آن بی تفاوت باشند.


ایشان در ادامه نسبت به خالی شدن بلاد از حضور علمای متنفذ، متعهد و برجسته ابراز نگرانی کردند.

استاد درس خارج حوزه قم همچنین خاطرنشان کردند: طلاب و روحانیانی که درس و بحث شان تکمیل شده، در قم نمانند و به شهرها و استان‌ها مهاجرت کنند.

ایشان با بیان این که امروز بسیاری از مناطق کشور با کمبود روحانی مواجه است، تصریح کردند: تبلیغ دین و ارشاد مردم وظیفه اصلی روحانیت است، روا نیست در شرایطی که بسیاری از مناطق کشور خالی از روحانی است طلاب و روحانیان در قم بمانند. (خ-1292)

طلیعه

article thumbnailبیش از یک ‌سال از خروج یک‌طرفه آمریکا از معاهده‌ی برجام می‌گذرد. در این مدت جمهوری اسلامی ایران فرصتی طولانی به اروپا داد تا اقداماتی را در جهت انجام تعهداتشان نسبت به برجام انجام دهد. فرصت و دوره‌ای که رئیس جمهوری کشورمان از آن به صبر استراتژیک تعبیر کرده است. در یک جمع بندی کلی در مرور توافق هسته‌ای، جمهوری اسلامی ایران تاکنون به کلیه‌ی تعهداتش طبق برجام عمل کرده اما این طرف مقابل است که به وظایف و تعهدات خود عمل نکرده و حتی در جهت مخالف آن گام برداشته است.اکنون برای زنده ماندن توافق هسته ای بحث...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom