Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از کارگران صنایع مختلف، کار جهادی و بی‌وقفه را از شرایط مهم رونق تولید و تحقق راهبرد عزت آفرین اقتصاد مقاومتی خواندند و با تأکید بر لزوم رسیدگی به مسائلی همچون امنیت شغلی و مزد و احترام به کارگران افزودند: دشمن برای به زانو در آوردن ملت ایران بر فشار اقتصادی متمرکز شده است اما بداند این ملت هیچگاه به زانو در نمی‌آید و ضمن استفاده از فرصت تحریم برای رشد و شکوفایی، دشمنی‌های امریکا را بی پاسخ نمی‌گذارد.رهبر معظم انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز417
دیروز940
در هفته3407
در ماه22322
مجموع21121298

بازدید کنندگان برخط

6
Online

 آیت‌الله العظمی نوری همدانی، حوزه علمیه را مادر نظام اسلامی دانستند و تاکید کردند که حوزویان نمی‌توانند نسبت به مسائل نظام و نیازهای آن بی تفاوت باشند.


ایشان در ادامه نسبت به خالی شدن بلاد از حضور علمای متنفذ، متعهد و برجسته ابراز نگرانی کردند.

استاد درس خارج حوزه قم همچنین خاطرنشان کردند: طلاب و روحانیانی که درس و بحث شان تکمیل شده، در قم نمانند و به شهرها و استان‌ها مهاجرت کنند.

ایشان با بیان این که امروز بسیاری از مناطق کشور با کمبود روحانی مواجه است، تصریح کردند: تبلیغ دین و ارشاد مردم وظیفه اصلی روحانیت است، روا نیست در شرایطی که بسیاری از مناطق کشور خالی از روحانی است طلاب و روحانیان در قم بمانند. (خ-1292)

طلیعه

article thumbnailحادثه تلخ و ویرانگر سیل در برخی از استانهای کشور، تاکنون آثار و نتایج سنگین و نامطلوبی را برجای گذاشته و مشکلات بسیاری را ایجاد کرده است. در برخی از مناطق سیل زده، خانه‌ها، مزارع و زیر ساخت‌ها با خسارت 100درصدی روبرو شد و حجم ویرانی‌ها در بلند مدت و پس از نهایی شدن آمارها روی دیگر خود را نشان خواهد داد.این سیلاب‌های مهیب گرچه صدمات بسیاری را ایجاد کرد اما برکاتی نیز به همراه داشت. حجم گسترده خدمت رسانی‌ها و حضور بسیار پررنگ و درخشان گروه‌های جهادی، نیروهای مسلح و روحانیون، زیبایی‌ها و...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom