Ayeh

رهنمود

article thumbnailدر شب ولادت با سعادت حضرت سیدالشهداء علیه‌السلام و به‌مناسبت روز پاسدار، رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار جمعی از پاسداران و خانواده‌های آنان، علت خصومت آمریکایی‌ها با سپاه را پیشگامی آن در دفاع از کشور و انقلاب خواندند و خاطرنشان کردند: آمریکا و دشمنان نادان چهل سال است که هر چه در توان داشتند علیه جمهوری اسلامی به کار بستند اما هیچ غلطی نتوانستند بکنند و امروز دست انقلاب و نظام اسلامی در منطقه و بلکه در دنیا باز شده است.حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای، سپاه را یک دستگاه برجسته و در خط مقدم...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز918
دیروز832
در هفته918
در ماه19833
مجموع21118809

بازدید کنندگان برخط

8
Online

 آیت‌الله العظمی نوری همدانی بر تبدیل شدن امام زادگان به قطب فرهنگی تاکید و عنوان کردند: حرم امامزادگان نباید تنها برای زیارت زائرین باشد بلکه باید نهادهای فرهنگی از این ظرفیت برای ترویج دین بهره ببرند.


ایشان افزودند: هرکاری که در جامعه صورت گیرد جزء احسان به شمار می‌رود و یکی از خصوصیات معصومین احسان و دستگیری محرومین بوده است و در این راه پیش قدم هم بوده‌اند.

آیت‌الله العظمی نوری همدانی در بخش دیگری از سخنانشان تاکید کردند: رهبر معظم انقلاب تاکید فراوانی برانقلابی بودن جامعه کردند و این انقلابی بودن باید در همه زمینه‌ها و مسائل باشد. ایشان تاکید کردند: انقلاب ارکانی دارد و از جمله آن مردم، اسلام و ولایت فقیه است همه مردم وظیفه دارند این ارکان را بشناسند و به دیگران بشناسانند. (خ-1290)

طلیعه

article thumbnailتوجه ویژه رهبر معظم انقلاب اسلامی به مباحث اقتصادی باعث شده است که ایشان در نامگذاری سالها موضوعات و عناوین اقتصادی را مد نظر قرار دهند و به عنوان مسئله اصلی و در اولویت بدان نگاه کنند. ایشان با پشتوانه نظرات کارشناسی، همواره دغدغه‌های اقتصادی را بیان داشته و در سالهای مختلف، با درنظر گرفتن مهمترین مسائل مورد نیاز جامعه و کشور، عنوانی را برای هر سال مطرح می‌کنند. آنچه اکنون می‌تواند بخش بسیار مهمی از نگرانی‌ها را برطرف کند و شاخص‌های اقتصادی را بهبود ببخشد موضوعی تحت عنوان تولید است. کشور ما...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom