Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست‌اندرکاران و کارگزاران حج، فریضه‌ی حج را مجموعه‌ای استثنائی و ممتاز از ارزشهای مورد تمجید اسلام خواندند و با اشاره به وجود مفاهیم سیاسی ضروری نظیر وحدت، دفاع از مظلومان و برائت از مشرکین در حج، تأکید کردند: هر حاجی ایرانی باید با رفتار و گفتار و متانت خود، به ملیت، هویت و جمهوری اسلامی ایران آبرو ببخشد. در این دیدار که در آستانه‌ی آغاز اعزام زائران بیت‌الله الحرام انجام شد، رهبر معظم انقلاب اسلامی، حج را نمونه‌ی کوچکی از جامعه‌ی اسلامی برتر و...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1114
دیروز686
در هفته4534
در ماه13232
مجموع21209845

بازدید کنندگان برخط

29
Online

آیت الله العظمی نوری همدانی در دیدار اعضای هیات مدیره شبکه المنار لبنان، جمهوری اسلامی ایران را مدافع و پشتیبان همیشگی حزب الله لبنان دانستند و درباره تحولات سوریه نیز تاکید کردند که تنها مردم سوریه حق دارند درباره حاکمیت و کشور خود تصمیم بگیرند.


ایشان با اشاره به سخن امام خمینی(ره) مبنی بر این که آمریکا شیطان بزرگ است، اظهار داشتند: آمریکا دجال زمان است و برای آنها دشوار است که در مقابل شان قدرت تأثیر‌گذار دیگری وجود داشته باشد؛ چراکه قبل از پیروزی انقلاب اسلامی شرق و غرب زیر سیطره آنها بوده است.

ایشان تاکید کردند: پس از پیروزی انقلاب اسلامی لرزه بر اندام استکبار افتاد؛ همین غرب است که جنگ‌های فراوانی را در صدر اسلام بر پیامبر اکرم(ص) تحمیل کرد، آنها از ابتدا در مقابل اسلام تسلیم نشده‌اند و امروز هم به خصومت خود در قبال اسلام و مسلمین ادامه می‌دهند (خ-1289)

طلیعه

article thumbnailبیش از یک ‌سال از خروج یک‌طرفه آمریکا از معاهده‌ی برجام می‌گذرد. در این مدت جمهوری اسلامی ایران فرصتی طولانی به اروپا داد تا اقداماتی را در جهت انجام تعهداتشان نسبت به برجام انجام دهد. فرصت و دوره‌ای که رئیس جمهوری کشورمان از آن به صبر استراتژیک تعبیر کرده است. در یک جمع بندی کلی در مرور توافق هسته‌ای، جمهوری اسلامی ایران تاکنون به کلیه‌ی تعهداتش طبق برجام عمل کرده اما این طرف مقابل است که به وظایف و تعهدات خود عمل نکرده و حتی در جهت مخالف آن گام برداشته است.اکنون برای زنده ماندن توافق هسته ای بحث...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom