Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در مراسم سالانه‌ی دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه‌السلام با اشاره به توطئه‌ی دشمن برای ایجاد شکاف میان نظام اسلامی و مردم، همگان به‌ویژه مسئولان را به هوشیاری، ایستادگی، تدبیر، انسجام ملی و دوری از اشرافیگری فراخواندند و تأکید کردند: اگر مؤلفه‌های اقتدار ملی تقویت شوند و در مقابل دشمن، سستی و تسلیم نشان داده نشود، بدخواهان بار دیگر در رسیدن به اهداف خود ناکام خواهند ماند.رهبر معظم انقلاب اسلامی با اشاره به آیاتی از قرآن کریم،...
مطالب بیشتررهنمود  
اطلاعيه‌ جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در محكوميت‌ حمله‌ رژيم‌ بعث‌ به‌ مناطق‌ مسكوني‌
در تاریخ 17/03/1361
بسم الله الرحمن الرحیم

 بار ديگر دست‌ جنايتكار شيطان‌ بزرگ‌ آمريكا پليد از آستين‌ مزدور سرسپرده‌اش‌ صدام‌ تكريتي‌ بدر آمد و فاجعة‌ دلخراش‌ و هولناك‌ ديگري‌ آفريد.

 اينبار نيز مناديان‌ حقوق‌ بشر، صفحه‌ سياه‌ ديگري‌ بر صفحات‌ تاريخ‌ ننگين‌ خود افزودند و لكه‌ ننگ‌ ديگري‌ از خود بجاي‌ گذاشتند.

 هواپيماهاي‌ تجاوزگر عراق‌ به‌ تلافي‌ شكستهاي‌ پي‌ در پي‌ ارتش‌ پوشالي‌ صدام‌ عفلقي‌ در جبهه‌هاي‌ نبرد، اين‌ بار به‌ مردم‌ بيگناه‌ و مظلوم‌ ايلام‌ حمله‌ور شدند و در سالروز 15 خرداد گروهي‌ از زنان‌ و مردان‌ مسلمان‌ وانقلابي‌ را تنها وتنها به‌ جرم‌ حمايت‌ از اسلام‌ و قرآن‌ و جمهوري‌ اسلامي‌ به‌ خاك‌ و خون‌ كشيدند.

 اين‌ جنايتكاران‌ ستم‌ پيشه‌، بر خلاف‌ تمام‌ موازين‌ انساني‌ و اسلامي‌و قوانين‌ بين‌المللي‌، مرد غير نظامي‌را كه‌ در خيابانها مشغول‌ راهپيمايي‌ بودند هدف‌ بمبارانهاي‌ خود قرار دادند و با اين‌ اعمال‌ ننگين‌ خود ثابت‌ كردند كه‌ نه‌ تنها به‌ هيچ‌ يك‌ از قوانين‌ اسلامي‌ و ضوابط‌ بين‌المللي‌ پاي‌ بند نيستند، بلكه‌ از انسانيت‌ نيز هرگز بويي‌ نبرده‌اند.

 اگر در فرهنگ‌ پوياي‌ اسلام‌، مساجد و تكايا، اگر بيمارستانها و مدرسه‌ها، از حرمت‌ و قداستي‌ برخوردارند، امسال‌ بارها اين‌ دشمنان‌ حريت‌ و آزادي‌ و مدعيان‌ دروغين‌ اسلام‌ و عربيت‌، باحمله‌هاي‌ ديوانه‌ وار و يورشهاي‌ ددمنشانه‌ از زمين‌ و هوا، اين‌ اماكن‌ مقدس‌، زن‌ و فرزند، سالخورده‌ و پير همه‌ و همه‌ را با خاك‌ و خون‌ يكسان‌ نمودند و اگر مسجد جامع‌ خونين‌ شهر و شاهدان‌ شهيد آن‌ الگو مي‌شود و اگر بيمارستان‌ آبادان‌ و مجروحين‌ و بيماران‌ كفرستيز آن‌ اسوه‌ مي‌گردد و اگر مدرسة‌ غيرنظامي‌و كودكان‌ معصوم‌ باختران‌ نمونه‌ ميماند و اگر بمباران‌ اجتماع‌ مردم‌ ستم‌ كشيده‌ و محروم‌ ايلام‌ سمبلي‌ مي‌شود ليكن‌ صداميان‌ براي‌ هميشه‌ تاريخ‌ آيندة‌ نكبت‌ و زبوني‌ و خوي‌ ضد بشري‌ را براي‌ خود ثبت‌ نمودند.

 اين‌ اعمال‌ وحشيانه‌ و فاشيستي‌ از يك‌ طرف‌ و سكوت‌ محافل‌ باصطلاح‌ طرفدار حقوق‌ بشر از طرف‌ ديگر، بيش‌ از هر چيز، ماهيت‌ ضدبشري‌ حاميان‌ دروغين‌ حقوق‌ بشر را روشن‌ ساخته‌ و چهرة‌ ضد اسلامي‌صدام‌ كافر و طرفداران‌ جنايت‌ پيشه‌اش‌ را آشكارتر نمود.

 ما اين‌ جنايت‌ هولناك‌ و اين‌ سكوت‌ مرگبار و محافل‌ بين‌المللي‌ را محكوم‌ نموده‌ اميدواريم‌ كه‌ در آينده‌اي‌ نه‌ چندان‌ دور انتقام‌ خونهاي‌ پاك‌ اين‌ عزيزان‌ بخون‌ خفته‌ را از اين‌ جنايتكاران‌ بين‌ المللي‌ بگيريم‌، و آنها را در دادگاه‌ عدل‌ اسلامي‌ به‌ سزاي‌ اعمال‌ ننگينشان‌ برسانيم‌.

 

 والسلام‌ عليكم‌ و رحمة‌الله‌ و بركاته‌
 جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌

طلیعه

article thumbnailسخنان رییس جمهور در جمع ایرانیان مقیم سوییس بازتابهای زیادی در رسانه‌های داخلی و خارجی داشت. آقای دکتر روحانی در این جلسه گفت: آمریکایی‌ها مدعی شده‌اند که می‌خواهند به طور کامل جلوی صادرات نفت ایران را بگیرند. آنها معنی این حرف را نمی‌فهمند، چرا که این اصلا معنی ندارد که نفت ایران صادر نشود و آن وقت نفت منطقه صادر شود. اگر شما توانستید، این کار را بکنید تا نتیجه‌اش را ببینید.پاسخ قاطع رئیس جمهور کشورمان به تهدیدات نفتی دونالد ترامپ بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های خارجی داشت و بسیاری از این پاسخ...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom