Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در اجتماع عظیم و پُرشکوه بسیجیان در ورزشگاه یک‌صد هزار نفری آزادی با تأکید بر اینکه جوانان، راه‌حل مشکلات کشور هستند، به ارائه‌ی تحلیلی از شرایط حساس کنونی پرداختند و افزودند: آمریکایی‌ها با عربده‌کشی، بیان سخنان سخیف و تصوراتی واهی درصدد تصویرسازی کاملاً وارونه از قدرت خود و از اوضاع ایران هستند اما مجموعه‌ی عظیم جوانان میهن و ملت بزرگ ایران می‌دانند که باید با ناکام گذاشتن آخرین حربه‌ی باقیمانده‌ی دشمن یعنی تحریم، سیلی دیگری به آمریکا...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز274
دیروز5505
در هفته27345
در ماه100151
مجموع20888832

بازدید کنندگان برخط

3
Online

اطلاعيه‌ جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در محكوميت‌ حمله‌ رژيم‌ بعث‌ به‌ مناطق‌ مسكوني‌
در تاریخ 17/03/1361
بسم الله الرحمن الرحیم

 بار ديگر دست‌ جنايتكار شيطان‌ بزرگ‌ آمريكا پليد از آستين‌ مزدور سرسپرده‌اش‌ صدام‌ تكريتي‌ بدر آمد و فاجعة‌ دلخراش‌ و هولناك‌ ديگري‌ آفريد.

 اينبار نيز مناديان‌ حقوق‌ بشر، صفحه‌ سياه‌ ديگري‌ بر صفحات‌ تاريخ‌ ننگين‌ خود افزودند و لكه‌ ننگ‌ ديگري‌ از خود بجاي‌ گذاشتند.

 هواپيماهاي‌ تجاوزگر عراق‌ به‌ تلافي‌ شكستهاي‌ پي‌ در پي‌ ارتش‌ پوشالي‌ صدام‌ عفلقي‌ در جبهه‌هاي‌ نبرد، اين‌ بار به‌ مردم‌ بيگناه‌ و مظلوم‌ ايلام‌ حمله‌ور شدند و در سالروز 15 خرداد گروهي‌ از زنان‌ و مردان‌ مسلمان‌ وانقلابي‌ را تنها وتنها به‌ جرم‌ حمايت‌ از اسلام‌ و قرآن‌ و جمهوري‌ اسلامي‌ به‌ خاك‌ و خون‌ كشيدند.

 اين‌ جنايتكاران‌ ستم‌ پيشه‌، بر خلاف‌ تمام‌ موازين‌ انساني‌ و اسلامي‌و قوانين‌ بين‌المللي‌، مرد غير نظامي‌را كه‌ در خيابانها مشغول‌ راهپيمايي‌ بودند هدف‌ بمبارانهاي‌ خود قرار دادند و با اين‌ اعمال‌ ننگين‌ خود ثابت‌ كردند كه‌ نه‌ تنها به‌ هيچ‌ يك‌ از قوانين‌ اسلامي‌ و ضوابط‌ بين‌المللي‌ پاي‌ بند نيستند، بلكه‌ از انسانيت‌ نيز هرگز بويي‌ نبرده‌اند.

 اگر در فرهنگ‌ پوياي‌ اسلام‌، مساجد و تكايا، اگر بيمارستانها و مدرسه‌ها، از حرمت‌ و قداستي‌ برخوردارند، امسال‌ بارها اين‌ دشمنان‌ حريت‌ و آزادي‌ و مدعيان‌ دروغين‌ اسلام‌ و عربيت‌، باحمله‌هاي‌ ديوانه‌ وار و يورشهاي‌ ددمنشانه‌ از زمين‌ و هوا، اين‌ اماكن‌ مقدس‌، زن‌ و فرزند، سالخورده‌ و پير همه‌ و همه‌ را با خاك‌ و خون‌ يكسان‌ نمودند و اگر مسجد جامع‌ خونين‌ شهر و شاهدان‌ شهيد آن‌ الگو مي‌شود و اگر بيمارستان‌ آبادان‌ و مجروحين‌ و بيماران‌ كفرستيز آن‌ اسوه‌ مي‌گردد و اگر مدرسة‌ غيرنظامي‌و كودكان‌ معصوم‌ باختران‌ نمونه‌ ميماند و اگر بمباران‌ اجتماع‌ مردم‌ ستم‌ كشيده‌ و محروم‌ ايلام‌ سمبلي‌ مي‌شود ليكن‌ صداميان‌ براي‌ هميشه‌ تاريخ‌ آيندة‌ نكبت‌ و زبوني‌ و خوي‌ ضد بشري‌ را براي‌ خود ثبت‌ نمودند.

 اين‌ اعمال‌ وحشيانه‌ و فاشيستي‌ از يك‌ طرف‌ و سكوت‌ محافل‌ باصطلاح‌ طرفدار حقوق‌ بشر از طرف‌ ديگر، بيش‌ از هر چيز، ماهيت‌ ضدبشري‌ حاميان‌ دروغين‌ حقوق‌ بشر را روشن‌ ساخته‌ و چهرة‌ ضد اسلامي‌صدام‌ كافر و طرفداران‌ جنايت‌ پيشه‌اش‌ را آشكارتر نمود.

 ما اين‌ جنايت‌ هولناك‌ و اين‌ سكوت‌ مرگبار و محافل‌ بين‌المللي‌ را محكوم‌ نموده‌ اميدواريم‌ كه‌ در آينده‌اي‌ نه‌ چندان‌ دور انتقام‌ خونهاي‌ پاك‌ اين‌ عزيزان‌ بخون‌ خفته‌ را از اين‌ جنايتكاران‌ بين‌ المللي‌ بگيريم‌، و آنها را در دادگاه‌ عدل‌ اسلامي‌ به‌ سزاي‌ اعمال‌ ننگينشان‌ برسانيم‌.

 

 والسلام‌ عليكم‌ و رحمة‌الله‌ و بركاته‌
 جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌

طلیعه

article thumbnailدر روزهای اخیر اخبار مربوط به بررسی لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مبارزه با تامین مالی تروریسم CFT در صدر اخبار داخلی قرار داشت و درباره الحاق ایران به آن، نظرات گوناگونی مطرح شد. این لایحه یکی از لوایح چهارگانه ذیل «اف‌ای تی اف» است که عبارتند از:۱. لایحه اصلاح قانون مبارزه با پولشویی۲. لایحه اصلاح قانون مبارزه با تامین مالی تروریسم۳. لایحه الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به کنوانسیون بین‌المللی مقابله با تامین مالی تروریسم (CFT)۴. لایحه الحاق دولت ایران به کنوانسیون سازمان ملل متحد برای...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom