Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای در دیدار میهمانان شرکت کننده در سیزدهمین اجلاس بین المجالس کشورهای اسلامی، با تأکید بر اینکه دنیای اسلام باید در مسائل اساسی با صراحت و با صدای بلند سخن و موضع خود را بگوید، «فلسطین» و «اتحاد دنیای اسلام» را از جمله موضوعات اساسی برشمردند و گفتند: یکی از موضوعات اصلی و بسیار مهم دنیای اسلام، «تلاش برای پیشرفت علمی» است که تجربه جمهوری اسلامی ایران نشان داد، با تلاش و با تکیه بر جوانان می‌توان رتبه علمی خود را ارتقا داد و در بخش‌های مهمی، در مرز دانش قرار گرفت.رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز547
دیروز5350
در هفته26056
در ماه98282
مجموع20506555

بازدید کنندگان برخط

4
Online

اطلاعيه‌ جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در محكوميت‌ حمله‌ رژيم‌ بعث‌ به‌ مناطق‌ مسكوني‌
در تاریخ 17/03/1361
بسم الله الرحمن الرحیم

 بار ديگر دست‌ جنايتكار شيطان‌ بزرگ‌ آمريكا پليد از آستين‌ مزدور سرسپرده‌اش‌ صدام‌ تكريتي‌ بدر آمد و فاجعة‌ دلخراش‌ و هولناك‌ ديگري‌ آفريد.

 اينبار نيز مناديان‌ حقوق‌ بشر، صفحه‌ سياه‌ ديگري‌ بر صفحات‌ تاريخ‌ ننگين‌ خود افزودند و لكه‌ ننگ‌ ديگري‌ از خود بجاي‌ گذاشتند.

 هواپيماهاي‌ تجاوزگر عراق‌ به‌ تلافي‌ شكستهاي‌ پي‌ در پي‌ ارتش‌ پوشالي‌ صدام‌ عفلقي‌ در جبهه‌هاي‌ نبرد، اين‌ بار به‌ مردم‌ بيگناه‌ و مظلوم‌ ايلام‌ حمله‌ور شدند و در سالروز 15 خرداد گروهي‌ از زنان‌ و مردان‌ مسلمان‌ وانقلابي‌ را تنها وتنها به‌ جرم‌ حمايت‌ از اسلام‌ و قرآن‌ و جمهوري‌ اسلامي‌ به‌ خاك‌ و خون‌ كشيدند.

 اين‌ جنايتكاران‌ ستم‌ پيشه‌، بر خلاف‌ تمام‌ موازين‌ انساني‌ و اسلامي‌و قوانين‌ بين‌المللي‌، مرد غير نظامي‌را كه‌ در خيابانها مشغول‌ راهپيمايي‌ بودند هدف‌ بمبارانهاي‌ خود قرار دادند و با اين‌ اعمال‌ ننگين‌ خود ثابت‌ كردند كه‌ نه‌ تنها به‌ هيچ‌ يك‌ از قوانين‌ اسلامي‌ و ضوابط‌ بين‌المللي‌ پاي‌ بند نيستند، بلكه‌ از انسانيت‌ نيز هرگز بويي‌ نبرده‌اند.

 اگر در فرهنگ‌ پوياي‌ اسلام‌، مساجد و تكايا، اگر بيمارستانها و مدرسه‌ها، از حرمت‌ و قداستي‌ برخوردارند، امسال‌ بارها اين‌ دشمنان‌ حريت‌ و آزادي‌ و مدعيان‌ دروغين‌ اسلام‌ و عربيت‌، باحمله‌هاي‌ ديوانه‌ وار و يورشهاي‌ ددمنشانه‌ از زمين‌ و هوا، اين‌ اماكن‌ مقدس‌، زن‌ و فرزند، سالخورده‌ و پير همه‌ و همه‌ را با خاك‌ و خون‌ يكسان‌ نمودند و اگر مسجد جامع‌ خونين‌ شهر و شاهدان‌ شهيد آن‌ الگو مي‌شود و اگر بيمارستان‌ آبادان‌ و مجروحين‌ و بيماران‌ كفرستيز آن‌ اسوه‌ مي‌گردد و اگر مدرسة‌ غيرنظامي‌و كودكان‌ معصوم‌ باختران‌ نمونه‌ ميماند و اگر بمباران‌ اجتماع‌ مردم‌ ستم‌ كشيده‌ و محروم‌ ايلام‌ سمبلي‌ مي‌شود ليكن‌ صداميان‌ براي‌ هميشه‌ تاريخ‌ آيندة‌ نكبت‌ و زبوني‌ و خوي‌ ضد بشري‌ را براي‌ خود ثبت‌ نمودند.

 اين‌ اعمال‌ وحشيانه‌ و فاشيستي‌ از يك‌ طرف‌ و سكوت‌ محافل‌ باصطلاح‌ طرفدار حقوق‌ بشر از طرف‌ ديگر، بيش‌ از هر چيز، ماهيت‌ ضدبشري‌ حاميان‌ دروغين‌ حقوق‌ بشر را روشن‌ ساخته‌ و چهرة‌ ضد اسلامي‌صدام‌ كافر و طرفداران‌ جنايت‌ پيشه‌اش‌ را آشكارتر نمود.

 ما اين‌ جنايت‌ هولناك‌ و اين‌ سكوت‌ مرگبار و محافل‌ بين‌المللي‌ را محكوم‌ نموده‌ اميدواريم‌ كه‌ در آينده‌اي‌ نه‌ چندان‌ دور انتقام‌ خونهاي‌ پاك‌ اين‌ عزيزان‌ بخون‌ خفته‌ را از اين‌ جنايتكاران‌ بين‌ المللي‌ بگيريم‌، و آنها را در دادگاه‌ عدل‌ اسلامي‌ به‌ سزاي‌ اعمال‌ ننگينشان‌ برسانيم‌.

 

 والسلام‌ عليكم‌ و رحمة‌الله‌ و بركاته‌
 جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌

طلیعه

article thumbnailسرانجام پس از چند روز جنجال و هیاهوی رسانه‌ها مبنی بر احتمال عدم تمدید تعلیق تحریم‌ها در این دوره، دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا با امضای معافیت‌های تحریمی برای ایران ، تعلیق تحریم‌های هسته‌ای را برای یک دوره ۱۲۰ روزه دیگر تمدید کرد.تمدید تعلیق تحریم‌ها از سوی ترامپ  در حالی صورت گرفت که کنگره آمریکا هم در فرصت 60 روزه‌ای که به موجب عدم تایید پایبندی ایران به توافق هسته‌ای از سوی ترامپ برایش ایجاد شده بود، در خصوص برجام تصمیمی نگرفت و بار دیگر توپ را به زمین ترامپ انداخت تا او به تنهایی...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom