Ayeh

رهنمود

حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در سخنانی تلویزیونی به مناسبت سالروز قیام ۱۹ دی ۱۳۵۶ مردم قم، بر ضرورت حراست از یاد و نام این قیام تعیین‌کننده و مضمون دینی و ضدّآمریکایی آن تأکید کردند و گفتند: قیام ۱۹ دی از نقاط اوج حیات ملت ایران است چرا که عزم، اراده و بصیرت ملت را نشان می‌دهد. بنابراین باید یاد آن زنده و پُر نشاط بماند و راه آینده را روشن کند.رهبر معظم انقلاب اسلامی با اشاره به تلاش دست‌های خائن و تحلیلگران مغرض برای تغییر مضمون و محتوای حوادث‌بزرگ ملت‌ها درجهت‌منافع قدرت‌های بزرگ گفتند: با...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز175
دیروز1715
در هفته8754
در ماه56983
مجموع766123

بازدید کنندگان برخط

5
Online

آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی در دیدار جمعی از علمای اهل سنت استان کردستان با بیان این که اسلام از محیط جاهلیت برخاست، گفتند: با وجود برخاستن اسلام از چنین فضایی این دین الهی بیشترین اهمیت را به علم و دانش می‌دهد.


ایشان با اشاره به حادثه تروریستی پاریس گفتند: پس از جریان تروریستی پاریس پرده‌ها کنار رفت و حتی روزنامه‌های غربی و آمریکایی نوشتند که منشأ تولد داعش عربستان سعودی است.در عربستان سعودی به بچه دبیرستانی تعلیم تکفیر می‌دهند و همین تربیت‌ها سبب شده به آبروی اسلام ضربه وارد شود.

ایشان در بخش دیگری از سخنان خود ادامه دادند: هرگونه اختلاف سبب نزاع و درگیری مسلمانان با یکدیگر می‌شود، بنده در فتوای خود اعلام کردم که اجازه نمی‌دهیم به مقدسات دیگر مذاهب کمترین توهینی شود، باید توجه داشت که اختلافات به اندازه‌ای نیست که سبب درگیری شود. (خ-1275)

طلیعه

تصویر مطلباتفاقات اخیر کنگره آمریکا و تصاویری که از آن در روزهای اخیر منتشر شد، باعث شگفتی و جلب توجه بسیاری از تحلیلگران و کارشناسان مسائل آمریکا شده است. حمله گروهی از مردم به ساختمان کنگره آمریکا در زمان نشست تایید آرای الکترال کالج و ورود به صحن علنی و حتی اتاق رئیس مجلس و انتشار گسترده تصاویر آن در رسانه‌های جهان خصوصا برای تحلیلگرانی که سالها سعی داشتند با روتوش چهره واقعی آمریکا، آن را به عنوان مهد دموکراسی جهان معرفی کنند، بسیار گران و شرم آور بود . حمله ای که در نهایت با ورود گسترده نیروهای...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom