Ayeh

رهنمود

article thumbnailمجموع دستاوردها و موفّقیّت‌هایی که بعضی‌شان واقعاً بی‌نظیرند، همیشه در مدّنظرتان باشد؛ یعنی احساس سرافرازی کنید به‌ خاطر انقلاب. ببینید عزیزان من! امروز سیاست‌های بزرگ‌ترین قدرت‌های دنیا، در منطقة غرب آسیا به گِل نشسته، پیش نرفته؛ خود آنها می‌گویند به‌ خاطر اعمال نفوذ و اقتدار جمهوری اسلامی است؛ این خیلی مهم است. بنا بود هر بلائی که می‌خواهند سر عراق یا سر سوریه یا فلان [کشور] دربیاورند و نتوانستند. خب این خیلی مهم است؛ این همان چیزی است که شما می‌خواستید؛ این همان چیزی است که انقلاب می‌خواست. خواستة انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز3793
دیروز5373
در هفته9166
در ماه96866
مجموع20634739

بازدید کنندگان برخط

12
Online

اطلاعيه‌ جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در حمايت‌ از حكم‌ حضرت‌ امام‌ درباره‌ اهانت‌ سلمان‌ رشدي‌ به‌ مقدسات
در تاریخ 26/11/1367
 بسم الله الرحمن الرحیم
 «انّ الّذين‌ يلحدون‌ في‌ آياتنا لا يخفون‌ علينا» (سورة‌ سجده‌)

 

 مسلمان‌ جهان‌ به‌ هوش‌ باشيد شيطان‌ بزرگ‌ به‌ سراغ‌ بهترين‌ دست‌ آورد اسلام‌ يك‌ ميليارد مردم‌ جهان‌ آمده‌ و چون‌ بحمد اللّه‌ در همة‌ جبهه‌ها شكست‌ خورده‌ و يا در آستانة‌ شكست‌ است‌ قرآن‌ كريم‌ و رسول‌ اللّه‌(ص‌) را هدف‌ قرار داده‌ است‌ با اينكه‌ قرآن‌ جن‌ و انس‌ را به‌ مبارزه‌ طلبيده‌ و عجز و ناتواني‌ آنها را بر ملا كرده‌ است‌ تلاش‌ شيطاني‌ اخير آمريكا نشانه‌ حقد و كينه‌اي‌ است‌ از اسلام‌ و مسلمين‌ دارد.

 بحمد اللّه‌ مسلمانان‌ جاي‌ جاي‌ جهان‌ به‌ ويژه‌ شبه‌ قاره‌، به‌ پا خاسته‌ و شهدايي‌ در اين‌ راه‌ تقديم‌ نمودند. شيطان‌ بزرگ‌ با اين‌ جنايت‌ رهبر مستضعفان‌ جهان‌ و بزرگترين‌ حامي‌ اسلام‌ را به‌ ميدان‌ مبارزه‌ كشيده‌ تا ته‌ ماندة‌ آبروي‌ خود را به‌ دست‌ مسلمانان‌ غيور جهان‌ بر باد دهد.

 جامعه‌ مدرسين‌ به‌ پيروي‌ از منويات‌ عالية‌ رهبر معظم‌ خود همراه‌ با طلاب‌ حوزة‌ علميه‌ و مردم‌ متدين‌ و شريف‌ قم‌ امروز ساعت‌ 9 صبح‌ در مسجد اعظم‌ به‌ عزا مي‌نشيند.

جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌

 

طلیعه

article thumbnailشکست‌های پی در پی داعش در عراق و سوریه و ناکامی جریان‌های تکفیری – تروریستی در دستیابی به اهداف خویش سبب شده است که حامیان بین‌المللی آنها به فکر گشودن حوزه‌های جغرافیایی دیگری در سطح منطقه، برای استمرار فعالیت‌ها و بقاء داعش باشند.در همین راستا رهبر معظم انقلاب اسلامی اخیرا در درس خارج فقه خود با اشاره به اوضاع دردناک افغانستان، داعش و آمریکا را عامل ناامنی‌های منطقه خواندند. ایشان هدف آمریکا از انتقال داعش از سوریه و عراق به افغانستان را تلاش این کشور برای توجیه حضور دائمی خود در منطقه...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom