Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در سالروز قیام تاریخ‌ساز مردم قم در ۱۹ دی ۱۳۵۶ در دیدار هزاران نفر از مردم قم، با اشاره به ضرورت پرهیز از سهل‌انگاری و سهل‌اندیشی درباره‌ی ریشه‌ی دشمنی آمریکا و استکبار با ایران اسلامی، «ماهیت و حقیقت انقلاب، و شجاعت و وفاداری ملت و نظام به اهداف و مبانی انقلاب» را علت اصلی این خصومت عمیق و مستمر خواندند و با بیان وظایف مهم «مسئولان و مردم» در این مقطع، تأکید کردند: رسیدگی به مشکلات معیشتی مردم به‌ویژه قشرهای ضعیف، مهم‌ترین وظیفه‌ی امروز دولتمردان است و ملت و...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1097
دیروز1127
در هفته7662
در ماه21945
مجموع21027969

بازدید کنندگان برخط

5
Online

اطلاعيه‌ جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در حمايت‌ از حكم‌ حضرت‌ امام‌ درباره‌ اهانت‌ سلمان‌ رشدي‌ به‌ مقدسات
در تاریخ 26/11/1367
 بسم الله الرحمن الرحیم
 «انّ الّذين‌ يلحدون‌ في‌ آياتنا لا يخفون‌ علينا» (سورة‌ سجده‌)

 

 مسلمان‌ جهان‌ به‌ هوش‌ باشيد شيطان‌ بزرگ‌ به‌ سراغ‌ بهترين‌ دست‌ آورد اسلام‌ يك‌ ميليارد مردم‌ جهان‌ آمده‌ و چون‌ بحمد اللّه‌ در همة‌ جبهه‌ها شكست‌ خورده‌ و يا در آستانة‌ شكست‌ است‌ قرآن‌ كريم‌ و رسول‌ اللّه‌(ص‌) را هدف‌ قرار داده‌ است‌ با اينكه‌ قرآن‌ جن‌ و انس‌ را به‌ مبارزه‌ طلبيده‌ و عجز و ناتواني‌ آنها را بر ملا كرده‌ است‌ تلاش‌ شيطاني‌ اخير آمريكا نشانه‌ حقد و كينه‌اي‌ است‌ از اسلام‌ و مسلمين‌ دارد.

 بحمد اللّه‌ مسلمانان‌ جاي‌ جاي‌ جهان‌ به‌ ويژه‌ شبه‌ قاره‌، به‌ پا خاسته‌ و شهدايي‌ در اين‌ راه‌ تقديم‌ نمودند. شيطان‌ بزرگ‌ با اين‌ جنايت‌ رهبر مستضعفان‌ جهان‌ و بزرگترين‌ حامي‌ اسلام‌ را به‌ ميدان‌ مبارزه‌ كشيده‌ تا ته‌ ماندة‌ آبروي‌ خود را به‌ دست‌ مسلمانان‌ غيور جهان‌ بر باد دهد.

 جامعه‌ مدرسين‌ به‌ پيروي‌ از منويات‌ عالية‌ رهبر معظم‌ خود همراه‌ با طلاب‌ حوزة‌ علميه‌ و مردم‌ متدين‌ و شريف‌ قم‌ امروز ساعت‌ 9 صبح‌ در مسجد اعظم‌ به‌ عزا مي‌نشيند.

جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌

 

طلیعه

article thumbnailدر چند هفته اخیر اخبار ورود ناو هواپیمابر آمریکا به خلیج فارس و دستور رییس جمهور آمریکا مبنی بر خروج نیروهای آمریکایی از سوریه بازتاب گسترده‌ای در سطح رسانه‌ها داشت و کارشناسان عرصه بین‌الملل در این باره فرضیه‌ها و نظریات گوناگونی را مطرح کردند.برخی این خروج یا به تعبیری جابجایی نیروهای آمریکا از سوریه را به منزله خارج کردن نیرو از منطقه جنگی تلقی کرده و معتقدند که آمریکایی‌ها این تصمیم را با محاسبه دقیق و با لحاظ منافع آمریکا و با یک استراتژی پیش برنده و مهاجم اتخاذ کرده‌اند و این موضوع نشانه آغاز فصل...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom