Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در سخنان مهمی درباره‌ی «آمریکا» و «برجام» با اشاره به استمرار عزت و عظمت ملت ایران و بی‌نتیجه ماندن توطئه‌های دشمنان تأکید کردند: بارها گفته بودیم «به آمریکا اعتماد نکنید»، این هم نتیجه‌اش. درباره‌ی مذاکره با سه کشور اروپایی هم می‌گوییم به این‌ها هم نباید اعتماد کرد و برای هر قرارداد باید تضمین‌های واقعی و عملی بگیرید وگرنه نمی‌شود به این شکل حرکت را ادامه داد.رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به حرف‌های سخیف و سبک ترامپ گفتند: این شخص علاوه بر بیش از ۱۰ دروغ آشکار، ملت ایران...
مطالب بیشتررهنمود  
اطلاعيه‌ جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در حمايت‌ از حكم‌ حضرت‌ امام‌ درباره‌ اهانت‌ سلمان‌ رشدي‌ به‌ مقدسات
در تاریخ 26/11/1367
 بسم الله الرحمن الرحیم
 «انّ الّذين‌ يلحدون‌ في‌ آياتنا لا يخفون‌ علينا» (سورة‌ سجده‌)

 

 مسلمان‌ جهان‌ به‌ هوش‌ باشيد شيطان‌ بزرگ‌ به‌ سراغ‌ بهترين‌ دست‌ آورد اسلام‌ يك‌ ميليارد مردم‌ جهان‌ آمده‌ و چون‌ بحمد اللّه‌ در همة‌ جبهه‌ها شكست‌ خورده‌ و يا در آستانة‌ شكست‌ است‌ قرآن‌ كريم‌ و رسول‌ اللّه‌(ص‌) را هدف‌ قرار داده‌ است‌ با اينكه‌ قرآن‌ جن‌ و انس‌ را به‌ مبارزه‌ طلبيده‌ و عجز و ناتواني‌ آنها را بر ملا كرده‌ است‌ تلاش‌ شيطاني‌ اخير آمريكا نشانه‌ حقد و كينه‌اي‌ است‌ از اسلام‌ و مسلمين‌ دارد.

 بحمد اللّه‌ مسلمانان‌ جاي‌ جاي‌ جهان‌ به‌ ويژه‌ شبه‌ قاره‌، به‌ پا خاسته‌ و شهدايي‌ در اين‌ راه‌ تقديم‌ نمودند. شيطان‌ بزرگ‌ با اين‌ جنايت‌ رهبر مستضعفان‌ جهان‌ و بزرگترين‌ حامي‌ اسلام‌ را به‌ ميدان‌ مبارزه‌ كشيده‌ تا ته‌ ماندة‌ آبروي‌ خود را به‌ دست‌ مسلمانان‌ غيور جهان‌ بر باد دهد.

 جامعه‌ مدرسين‌ به‌ پيروي‌ از منويات‌ عالية‌ رهبر معظم‌ خود همراه‌ با طلاب‌ حوزة‌ علميه‌ و مردم‌ متدين‌ و شريف‌ قم‌ امروز ساعت‌ 9 صبح‌ در مسجد اعظم‌ به‌ عزا مي‌نشيند.

جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌

 

طلیعه

article thumbnailمردم لبنان پس از وقفه‌ای حدودا یک دهه‌ای روز جمعه ۶ مه / ۱۶ اردیبهشت یک‌بار دیگر پای صندوق‌های رای رفتند. حضوری که البته چندان پر رونق نبود و از ساعات ابتدایی اخذ رای تمامی گزارش‌ها از میزان مشارکت پایین مردم حکایت داشت؛ اما با نزدیک شدن به ساعات پایانی برگزاری انتخابات و تلاش‌های احزاب مختلف برای کشاندن مردم به پای صندوق‌ها، این وضعیت کمی بهبود پیدا کرد. بیروت که عموما خاستگاه جریان سعد حریری شناخته می‌شود، این‌بار شاهد مشارکت ناامیدکننده‌ای بود، چرا که تنها حدود ۳۵ درصد شهروندان پایتخت لبنان به پای...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom