Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پاسخ به نامه چندی قبل آقای اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی‌جنبش مقاومت‌اسلامی‌فلسطین (حماس)، با تأکید بر حمایت از مردم فلسطین، خاطرنشان کردند که جمهوری‌اسلامی از هیچ کوششی برای استیفای حقوق ملت فلسطین و دفع شر رژیم جعلی صهیونیستی دریغ نخواهد کرد. متن پاسخ رهبر معظم انقلاب به شرخ زیر است: بسم الله الرّحمن الرّحیم برادرمجاهد و عزیز جناب‌آقای اسماعیل‌هنیه دامت توفیقاته رئیس‌محترم دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس سلام علیکم
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز671
دیروز1615
در هفته3902
در ماه21802
مجموع404655

بازدید کنندگان برخط

5
Online

 آیت الله خرازی گفت: مردم دنیا باید با سیره عقلانی، اخلاقی و فطری پیامبر اسلام (ص) آشنا شوند و بدانند گروه‌های تروریستی باطل که با نام اسلام دست به اقدامات شنیع می‌زنند،اعتقادی به دین و پیامبر اسلام ندارند.


عضو جامعه مدرسین افزود: آن‌ها که با نام اسلام و پیامبر (ص)، جنایت و خیانت می‌کنند، مسلمان نیستند بلکه از طرف دشمنان ماموریت پیدا کردند تا با وحشی گری و خیانت، چهره اخلاقی و عقلانی اسلام ناب را تخریب و مردم را از گرایش به دین دور کنند. (خ-1277)

طلیعه

تصویر مطلب با توجه به پایان تحریم تسلیحاتی ایران در ماه اکتبر (27 مهرماه)بر اساس قطعنامه 2231 شورای امنیت سازمان ملل - که در تایید برجام صادر شد _ واشنگتن در ماههای اخیر تمام تلاش خود را جهت تمدید این محدودیت ها به کار گرفت و در همین راستا در هفته های اخیر پیش‌نویس قطعنامه‌ای ضدایرانی به شورای امنیت ارائه کرد تا موضوع نشست این شورا قرار گیرد؛ نشستی که به طور مجازی سه‌شنبه هفته‌گذشته به وقت نیویورک برگزار شد ولی در نهایت به ناکامی دستگاه دیپلماسی ترامپ انجامید. در این باره نکاتی قابل ذکر است :
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom