Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبمن به این سه کشور اروپایی هم اعتماد ندارم!  آمریکا با ما دشمن است؛ این دشمنی هم با شخص این حقیر یا با شخص سردمداران نظام نیست، با مجموعه‌ی نظام اسلامی است که امروز ملّت ایران، این نظام را پذیرفته و در راه او دارد حرکت می‌کند؛ این دشمنی یک چنین دشمنی‌ای است. دولت آمریکا و نظام آمریکایی، از آغاز پیدایش جمهوری اسلامی با او دشمن بود و بد بود و ‌درصدد براندازی بود. حتّی دولت قبل -دولت اوباما- که هم در نامه به بنده، هم در اظهارات می‌گفتند که ما در صدد براندازی نیستیم، دروغ می‌گفتند؛ آنها هم در صدد براندازی بودند؛ براندازی...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز840
دیروز1428
در هفته2268
در ماه9868
مجموع392721

بازدید کنندگان برخط

3
Online

مسائل اقتصادی و فرهنگی باید در اولویت مجلس یازدهم باشد

 حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسینی خراسانی با اشاره به آغاز کار مجلس یازدهم اظهار داشت: آن چیزی که از مجلس یازدهم به‌عنوان یک مطالبه به‌حق ملی انتظار می‌رود به بهترین شکل ممکن در پیام رهبری مورد تأکید قرار گرفته بود. وی ادامه داد: رهبر معظم انقلاب در این پیام فرموده‌اند که مسائل اقتصادی و فرهنگی باید در اولویت باشد و باید این مهم به‌صورت جدی پیگیری شود.

عضو جامعه مدرسین تأکید کرد: انتظار می‌رود که نمایندگان با قانون‌گذاری و نظارت‌های دقیق خودشان و همکاری که با دیگر قوا دارند بستری را فراهم کنند که در امر معیشت مردم یک گشایش حاصل شود و آن طوری که کارشناسان تصریح کرده‌اند این ظرفیت در کشور ما وجود دارد.

(خ 1394)

طلیعه

تصویر مطلبشورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی، روز جمعه 30 خرداد پیش نویس قطعنامه سه کشور اروپایی در مورد دسترسی بازرسان به دو تاسیسات اتمی در ایران را با اکثریت آرا پذیرفت. در این رای گیری، 25 کشور رای موافق به قطعنامه دادند، 2 کشور (روسیه و چین) رای مخالف و 7 عضو نیز رای ممتنع دادند. در این باره نکاتی قابل ذکر است :
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom