Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبمن به این سه کشور اروپایی هم اعتماد ندارم!  آمریکا با ما دشمن است؛ این دشمنی هم با شخص این حقیر یا با شخص سردمداران نظام نیست، با مجموعه‌ی نظام اسلامی است که امروز ملّت ایران، این نظام را پذیرفته و در راه او دارد حرکت می‌کند؛ این دشمنی یک چنین دشمنی‌ای است. دولت آمریکا و نظام آمریکایی، از آغاز پیدایش جمهوری اسلامی با او دشمن بود و بد بود و ‌درصدد براندازی بود. حتّی دولت قبل -دولت اوباما- که هم در نامه به بنده، هم در اظهارات می‌گفتند که ما در صدد براندازی نیستیم، دروغ می‌گفتند؛ آنها هم در صدد براندازی بودند؛ براندازی...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز790
دیروز1428
در هفته2218
در ماه9818
مجموع392671

بازدید کنندگان برخط

6
Online

حجت الاسلام والمسلمین اراکی با اشاره به بیداری ملت‌آمریکادر برابرسیستم نابرابری حاکم بر این کشور، گفت: توده حاضران‌در اعتراضات آمریکا فراتر از مرگ جورج فلوید، به سیستم حاکم بر غرب اعتراض دارند.

عضو جامعه مدرسین افزود: متأسفانه در حالی مردم در آمریکا در حال مبارزه با سیستم سرمایه داری هستند، عده‌ای در داخل کشور به دنبال آمریکا و اسرائیل راه افتاده اند. وی راه جلوگیری از آسیب پذیری در مقابل تحریم ها را مقاومت عنوان کرد و ابراز داشت: تسلیم برخی از مسؤولان در مقابل دشمن موجب جری شدن آن ها نسبت به مردم شده است. حجت الاسلام والمسلمین اراکی بخش مهمی از مردم سازی تبلیغ را توجه دادن مردم نسبت به وظایف تبلیغی دانست و اظهار داشت: باید برای تمامی اقشار جامعه بسته محتوایی-تبلیغی با تعیین روش ها و ابزارهای لازم فراهم شود.(خ - 1395)

طلیعه

تصویر مطلبشورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی، روز جمعه 30 خرداد پیش نویس قطعنامه سه کشور اروپایی در مورد دسترسی بازرسان به دو تاسیسات اتمی در ایران را با اکثریت آرا پذیرفت. در این رای گیری، 25 کشور رای موافق به قطعنامه دادند، 2 کشور (روسیه و چین) رای مخالف و 7 عضو نیز رای ممتنع دادند. در این باره نکاتی قابل ذکر است :
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom