Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای به مناسبت هفته‌ی دولت در ارتباط تصویری با رئیس‌جمهور و اعضای دولت، سال آخر فعالیت دولت دوازدهم را فرصتی خوب برای افزایش خدمات در حوزه‌های مختلف خواندند و با بیان نکاتی درباره‌ی مسائل مهم اقتصادی همچون تولید، سرمایه‌گذاری، ارزش پول ملی و نیز فضای مجازی، تأکید کردند: باید با جدیت کامل، موانع تولید را رفع و برای حل مشکلات، همت بیشتر گماشت.
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز345
دیروز1472
در هفته8909
در ماه41831
مجموع523815

بازدید کنندگان برخط

3
Online

حجت الاسلام والمسلمین اراکی با اشاره به بیداری ملت‌آمریکادر برابرسیستم نابرابری حاکم بر این کشور، گفت: توده حاضران‌در اعتراضات آمریکا فراتر از مرگ جورج فلوید، به سیستم حاکم بر غرب اعتراض دارند.

عضو جامعه مدرسین افزود: متأسفانه در حالی مردم در آمریکا در حال مبارزه با سیستم سرمایه داری هستند، عده‌ای در داخل کشور به دنبال آمریکا و اسرائیل راه افتاده اند. وی راه جلوگیری از آسیب پذیری در مقابل تحریم ها را مقاومت عنوان کرد و ابراز داشت: تسلیم برخی از مسؤولان در مقابل دشمن موجب جری شدن آن ها نسبت به مردم شده است. حجت الاسلام والمسلمین اراکی بخش مهمی از مردم سازی تبلیغ را توجه دادن مردم نسبت به وظایف تبلیغی دانست و اظهار داشت: باید برای تمامی اقشار جامعه بسته محتوایی-تبلیغی با تعیین روش ها و ابزارهای لازم فراهم شود.(خ - 1395)

طلیعه

تصویر مطلب«اقتصاد کشور را مطلقاً به تحوّلات خارجی نباید پیوند زد» این تذکری بود که حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با هیئت دولت در دوم شهریور ماه مطرح کردند و چنین پیوندی را «خطای راهبردی» دانستند. در کنار این موضوع معظم له به تشریح موضوعات اقتصادی‌پرداختند و تولید را به عنوان راه حل  اصلی رفع مشکلات  اقتصادی معرفی و تبیین کردند.  کشور ما از جمله کشورهایی است که علاوه بر موقعیت خاص جغرافیایی طبیعی از ظرفیت‌های مادی و منابع سرشاری‌برخورداراست. این ویژگی در پیوند با فرصت‌هایی چون نیروی انسانی...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom