Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در هفدهمین مراسم مشترک دانش‌آموختگی و تحلیف دانشجویان دانشگاه‌های افسری ارتش جمهوری اسلامی ایران تاکید کردند: اگر در جامعه‌ای امنیت نباشد، امکان فعالیتهای اقتصادی، علمی و تحقیقاتی و کارهای فکری و فرهنگی وجود نخواهد داشت، بنابراین حفظ امنیت یک وظیفه‌ی فوق‌العاده باارزش است که باید قدر آن دانسته شود. ایشان بزرگ‌ترین لطمه به یک کشور را سلب امنیت آن دانستند و با اشاره به برنامه‌ریزی دشمنان برای آشوب و سلب امنیت برخی کشورهای منطقه، گفتند: عوامل این خباثتها و...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز749
دیروز1307
در هفته3400
در ماه15987
مجموع21291823

بازدید کنندگان برخط

8
Online

حجت‌الاسلام‌ والمسلمین‌ اراکی با بیان این که مهم‌ترین وظیفه دولت‌ها و حکومت‌ها در نظام‌سیاسی اسلام فرهنگ‌سازی است، اظهار داشت: دولت‌ها در برابر فرهنگ‌های جوامع مسؤول هستندو باید پاسخگو باشند و امروز وزارت ارشاد این مسؤولیت را دارد.


وی تأکید کرد: دولت باید بررسی کند که اگر اشکالی وجود دارد از کجا نشأت گرفته است، دولت‌ها و مسؤولان می توانند یک فرهنگ مثبت یا منفی را در جامعه‌جا بیندازند، سیدالشهدا(ع) خطرتغییرفرهنگ جامعه و تبدیل معروف و منکر را مشاهده کردند و قیام کردند که نشان از اهمیت فرهنگ در جامعه دارد. (خ-1382)

طلیعه

تصویر مطلبروز 13 آبان که در تقویم نظام مقدس جمهوری اسلامی به عنوان روز مبارزه با استکبار جهانی نام‌گذاری شده یادآور سه واقعه مهم در تاریخ معاصر ایران است که در سه دوره مختلف رخ داده و به همین دلیل در تاریخ کشورمان به عنوان روزی تاریخی و به یادماندنی ثبت شده است. در روز 13 آبان 1343، به دنبال اعتراض حضرت امام خمینی(ره) به کاپیتولاسیون یا مصونیت مستشاران امریکایی در ایران، مأموران رژیم شاه، ایشان را دستگیر و به ترکیه تبعید کردند.
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom