Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست‌اندرکاران و کارگزاران حج، فریضه‌ی حج را مجموعه‌ای استثنائی و ممتاز از ارزشهای مورد تمجید اسلام خواندند و با اشاره به وجود مفاهیم سیاسی ضروری نظیر وحدت، دفاع از مظلومان و برائت از مشرکین در حج، تأکید کردند: هر حاجی ایرانی باید با رفتار و گفتار و متانت خود، به ملیت، هویت و جمهوری اسلامی ایران آبرو ببخشد. در این دیدار که در آستانه‌ی آغاز اعزام زائران بیت‌الله الحرام انجام شد، رهبر معظم انقلاب اسلامی، حج را نمونه‌ی کوچکی از جامعه‌ی اسلامی برتر و...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1111
دیروز686
در هفته4531
در ماه13229
مجموع21209842

بازدید کنندگان برخط

32
Online

حجت الاسلام والمسلمین اراکی با بیان اینکه ترور در کشورهای اسلامی بیش از کل دنیا است، گفت: امروز حقیقتا همه جهان اسلام از استکبار جهانی و ظلم عربستان رنج می‌برد.


وی عنوان کرد: در هیچ جای دنیا به اندازه کشورهای اسلامی ترور و کشتار صورت نمی‌گیرد، این نشان می‌دهد که توطئه کلانی در کل منطقه ما از شرق مدیترانه تا آن طرف اندونزی علیه اسلام و مسلمانان شکل گرفته است تا آنها را به جان هم بیاندازند و ثروت‌های این کشورها را به تاراج ببرند.


عضو جامعه مدرسین با اشاره به این که وحدت جوامع اسلامی، اسلام را به قدرت اول اقتصادی، سیاسی و نظامی تبدیل می‌کند، گفت: تقصیر کشورهای اسلامی است که اجازه می‌دهند آمریکا و استکبار برای ما تصمیم بگیرند.

وی بیان داشت: وحدت و همدلی کشورها و جوامع اسلامی امروز ضرورتی غیر قابل انکار است که امیدواریم همه دولت‌ها به این مسأله پی برده و برای رسیدن به آن تلاش کنند. (خ-1374)

طلیعه

article thumbnailبیش از یک ‌سال از خروج یک‌طرفه آمریکا از معاهده‌ی برجام می‌گذرد. در این مدت جمهوری اسلامی ایران فرصتی طولانی به اروپا داد تا اقداماتی را در جهت انجام تعهداتشان نسبت به برجام انجام دهد. فرصت و دوره‌ای که رئیس جمهوری کشورمان از آن به صبر استراتژیک تعبیر کرده است. در یک جمع بندی کلی در مرور توافق هسته‌ای، جمهوری اسلامی ایران تاکنون به کلیه‌ی تعهداتش طبق برجام عمل کرده اما این طرف مقابل است که به وظایف و تعهدات خود عمل نکرده و حتی در جهت مخالف آن گام برداشته است.اکنون برای زنده ماندن توافق هسته ای بحث...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom